Valencia – Swansea City 0:3 (vége) | FC St. Gallen 1879 – Kubany 2:0 (vége) | Din. Zagreb – Odessa 1:2 (vége)
PSV Eindhoven – Ludogorets 0:2 (vége) | Salzburg – Elfsborg 4:0 (vége) | Standard Liège – Esbjerg FB 1:2 (vége)
Zulte Waregem – Wigan Athletic 0:0 (vége) | Maribor – FC Rubin Kazany 2:5 (vége) | ACF Fiorentina – FC Paços de Ferreira 3:0 (vége)
CS Pandurii – FC Dnipro Dnipropetrovsk 0:1 (vége) | Eintracht Frankfurt – Girondins Bordeaux 3:0 (vége) | Maccabi Tel Aviv F.C. – APOEL 0:0 (vége)
Dynamo Kijev – KRC Genk 0:1 (vége) | Thun – Rapid 1:0 (vége) | SC Freiburg – Liberec 2:2 (vége)
Real Betis – Olympique Lyon 0:0 (vége) | Vitória Guimares SC – Rijeka 4:0 (vége) | Apollon Limassol – Trabzonspor 1:2 (vége)
S. S. Lazio – Legia 1:0 (vége) | Sheriff – FK Anzsi Mahacskala 0:0 (vége) | Tottenham Hotspur – Tromsö 3:0 (vége)
PAOK – Shakhter Karagandy 2:1 (vége) | Maccabi Haifa – AZ Alkmaar 0:1 (vége)
Standard Liège
1:2 (0:0)
Esbjerg FB
csütörtök 19.09.2013, 19:00 • Stade Maurice Dufrasne, Liège • Európa liga

Az első félidő felejthető volt, de a második játékrészre felpörögtek az események, döntetlen szaga volt a mérkőzésnek, de a hosszabbítás utolsó percében egy szép góllal az Esbjerg a maga javára fordította az eredményt.

A Standard 13 győztes mérkőzés után kapott ki. (21:01:19)

90+6
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Van Buren (Esbjerg FB).

90+5
    Az Esbjerg gólt szerzett!
    Jacob Ankersen a 16-oson belül ad kiváló labdát a középen érkező BAKENGÁNAK, aki 12 méterről higgadtan helyez a kapuba! 1:2

90
    5 perc a hosszabbítás

90
    Bakenga marad lenn egy összecsapás után, de folytatja a játékot

88
    Pár perc van hátra, próbál támadni a Standard, de gólhelyzetet nem tud kialakítani.

87
    Baloldali beadást Andreasen fejel a kapu felé, de gyenge a kísérlet, Kawasima könnyedén húzza le

86
    Batshuayi indulna középen egy labdára, Ronnow résen, begyűjti

85
    Csere a Esbjerg FB-nél/nál: lemegy Lekven, bejön Bergvold.

84
    Csere a Esbjerg FB-nél/nál: lemegy Van Buren, bejön Rasmussen.

83
    Van Buren indulna egy előrerúgott labdára Kawasima lép ki a kapujából érte

81
    Megint Muyangi: a gólt is szerző cserecsatár lőhet 18 méterről a bal sarok felé teker, de kifejeli a labdát Knudsen!

80
    Bulot-val szemben szabálytalankodnak a kaputól 25 méterre a jobb oldalon, Muyangi tekeri be a labdát, a hosszú saroknál fejeli szögletre Knudsen

77
    Hatalmas helyzet a Standard előtt! Középen lép ki üresen Batshuayi, de kicsit mögé jön a labda, nem tudja átvenni, a védőkről kerül a Muyangi elé, aki ballal lő 12 méterről Ronnow véd bravúrral!