Valencia – Swansea City 0:3 (vége) | FC St. Gallen 1879 – Kubany 2:0 (vége) | Din. Zagreb – Odessa 1:2 (vége)
PSV Eindhoven – Ludogorets 0:2 (vége) | Salzburg – Elfsborg 4:0 (vége) | Standard Liège – Esbjerg FB 1:2 (vége)
Zulte Waregem – Wigan Athletic 0:0 (vége) | Maribor – FC Rubin Kazany 2:5 (vége) | ACF Fiorentina – FC Paços de Ferreira 3:0 (vége)
CS Pandurii – FC Dnipro Dnipropetrovsk 0:1 (vége) | Eintracht Frankfurt – Girondins Bordeaux 3:0 (vége) | Maccabi Tel Aviv F.C. – APOEL 0:0 (vége)
Dynamo Kijev – KRC Genk 0:1 (vége) | Thun – Rapid 1:0 (vége) | SC Freiburg – Liberec 2:2 (vége)
Real Betis – Olympique Lyon 0:0 (vége) | Vitória Guimares SC – Rijeka 4:0 (vége) | Apollon Limassol – Trabzonspor 1:2 (vége)
S. S. Lazio – Legia 1:0 (vége) | Sheriff – FK Anzsi Mahacskala 0:0 (vége) | Tottenham Hotspur – Tromsö 3:0 (vége)
PAOK – Shakhter Karagandy 2:1 (vége) | Maccabi Haifa – AZ Alkmaar 0:1 (vége)
Dynamo Kijev
0:1 (0:0)
KRC Genk
csütörtök 19.09.2013, 21:05 • Olimpiai stadion, Kijev • Európa liga

Némi meglepetésre a Genk győzni tudott Kijevben. Az első félidő kiegyenlített játéka után a 62. percben a vendégek egy szép átlövésből megszerezték a vezetést, ezt követően pedig leginkább csak a védekezéssel törődtek. A Kijev ugyan mindent megtett az egyenlítésért, teljesen beszorította a Genket, de a betömörült védelmet nem sikerült feltörniük. Kötelest ki kell emelnünk, nagyon jól védett a Genk kapujában a magyar hálóőr.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (23:02:45)

92
    Bal oldalról emelték be a hazaiak a labdát, középen 10 méterről Yarmolenko lőtt kapura, Köteles hatalmasat védett itt a végén.

91
    Köteles kap sárga lapot időhúzásért.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

90
    Fabien Bachir Camus helyett Anthony Limbombe jön be a végére.

89
    Camus kap sárga lapot belépőért.

88
    Hosszú labda előre a hazaiaktól, Mbokani fejese azonban nem volt veszélyes, ráadásul már lesen is volt.

87
    A Genk tizenhatosa előtt megy a játék, a vendégek tíz emberrel védekeznek.

86
    Mbokani 7 méterről lőtt kapura, lövése alig ment fölé. Semmi nem jön össze az ukránoknak.

85
    Yarmolenko kapott egy jó labdát a jobb oldalon, laposan centerezett, a kivetődő Köteles összeszedte a labdát.

84
    Az ukránok mindennel próbálkoznak, átlövéssel, beíveléssel, de a betömörült védelemmel nem igazán tudnak mit kezdeni.

83
    A vendégek ezekben a percekben teljesen beszorulnak, a Kijev rohamozza Köteles kapuját.