Valencia – Swansea City 0:3 (vége) | FC St. Gallen 1879 – Kubany 2:0 (vége) | Din. Zagreb – Odessa 1:2 (vége)
PSV Eindhoven – Ludogorets 0:2 (vége) | Salzburg – Elfsborg 4:0 (vége) | Standard Liège – Esbjerg FB 1:2 (vége)
Zulte Waregem – Wigan Athletic 0:0 (vége) | Maribor – FC Rubin Kazany 2:5 (vége) | ACF Fiorentina – FC Paços de Ferreira 3:0 (vége)
CS Pandurii – FC Dnipro Dnipropetrovsk 0:1 (vége) | Eintracht Frankfurt – Girondins Bordeaux 3:0 (vége) | Maccabi Tel Aviv F.C. – APOEL 0:0 (vége)
Dynamo Kijev – KRC Genk 0:1 (vége) | Thun – Rapid 1:0 (vége) | SC Freiburg – Liberec 2:2 (vége)
Real Betis – Olympique Lyon 0:0 (vége) | Vitória Guimares SC – Rijeka 4:0 (vége) | Apollon Limassol – Trabzonspor 1:2 (vége)
S. S. Lazio – Legia 1:0 (vége) | Sheriff – FK Anzsi Mahacskala 0:0 (vége) | Tottenham Hotspur – Tromsö 3:0 (vége)
PAOK – Shakhter Karagandy 2:1 (vége) | Maccabi Haifa – AZ Alkmaar 0:1 (vége)
Eintracht Frankfurt
3:0 (2:0)
Girondins Bordeaux
csütörtök 19.09.2013, 19:00 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Európa liga

Itt a vége !
    Egy nagyon jó első félidőt követően a második félidőben lévő gyors gól,majd a kiállítás el döntötte a meccs végkimenetelét valamint az egész félidő minőségét,
    A Frankfurt szépen kezdett,a Bordeaux leszerepelt (20:51:09)

81
    Utolsó csere a meccsen,az első gól szerzője,Kadlec megy le,a helyén 11-essel Srđan Lakić

78
    Hiába a szép passzolgatás,most viszont lefújja lesen a frankfurti támadást a játékvezető

76
    Kadlec léphetett ki,nem volt les,viszont elrontotta a helyzetet,belevezette a védőbe aki utolérte őt...

75
    Jung kap szabadrúgást,miután kishíján lerúgták a fejét...

74
    A második félidő sajnos nem annyira eseménydús,mint az első,kb semmi nem történik a pályán