Békéscsaba – Szolnok 1:1 (vége) | Ajka – Kisvárda 2:5 (vége) | Kozármisleny – Szigetszentmiklós 1:1 (vége)
Nyíregyháza – Balmazújváros 2:4 (vége) | Tatabánya – Cegléd 2:1 (vége) | ZTE – Sopron 4:0 (vége)
– Gyirmót 2:1 (vége)
FC Ajka
2:5 (2:3)
Kisvárda Master Good
szombat 12.10.2013, 15:00 • Városi Szabadidő- és Sportcentrum, Ajka • Merkantil Bank Liga

Mihalecz István: Egy dologra készültünk a héten h ne kövessük el azt a hibát mint azt a Kisvárda múlthéten. Egyszer még felálltunk a padlóról másodszor már nem sikerült. Utána teljes bizonytalanság lett urrá a csapaton a 3-4 hiba miatt. Sajnos még nem vagyunk mentálisan olyan erősek, hogy ezt kivédjük de leszünk. (17:07:38)

Révész Attila: Lényegesen jobb hozzá állással mint ami az elmúlt héten jellemzett minket. Az első félidő gólváltásai után megtaláltuk a hazaiak ellenszerét és a második félidőben az ő játékukkal a kontrákkal sikerült megvernünk. Úgy gondolom ezzel kiküszöböltük a múltheti csorbát és teljesen megérdemelten sikerült nyerni.

A vendégek a második játékrészben korán megduplázták előnyüket. Ezzel eldöntve a mérkőzést. Tulajdonképpen az történt utána amit a Kisvárda szeretett volna. Hiába jött előre az Ajka gólt nem tudtak elérni. Ahogy lenni szokott büntet az ellenfél és a mesterhármast szerző Bouard góljával végképp elszállt a hazai remény. A Kisvárda megérdemelten nyert a kicsit enerváltan játszó FC Ajka ellen.

87

84
    Major tette vissza a labdát, Skriba kapásból rálőtte a labda a kapufán csattant.

Várda gólt szerzett!
    BOUARD RAMOS MYKE 7 méterről Jánosa mellett lövi be a labdát.

52
    A szöglet után a labda FODOR ANDRÁS elé került aki 21-ről kegyetlenül bevágott.

Fordulatos félidőt láthattunk amelyből nem hiányoztak a gólok. A Kisvárda nagyon masszív csapat hajtanak rendesen, fizikálisan rendben vannak. Hajtós 45 perc volt amely után a vendégek 3-2-re vezetnek.

41
    lattenstein kapott sárga lapot.

39
    Bouard kapott sárgát túlzott gólörömért.

38
    BOUARD RAMOS MYKE fejelte a labdát a kapufára amely után a földről Jánosa hátáról bepattant.

32
    A Kisvárda végezhetett el szabadrúgást jó 22-ről. Hegedűs lövését Jánosa kitolta szögletre.

30
    Pavlov lépett ki Jagodics mellett, lövését még Jánosa nagy bravúrral fogta a kipattanót a Gunthert megelőző BOUARD RAMOS MYKE lőtte be.

19
    Az Ajka gólt szerzett!
    A szabadrúgást GUNTHER ZSOLT tűzte rá jó 24 méterről. A kapus elindult befelé így már nem tudott visszalépni, szép gól volt.

15
    LATTENSTEIN NORBERt a kapu jobb alsó sarkába lőtte a labdát amelybe Nacsa csak beleérni tudott.

1
    Pavlov kapott jó indítást jobb szélen, középre tette a labdát ahol nagy kavarodás után FODOR ANDRÁS gurított a bal alsóba.

Sz.Z.T.

Kommentátort keresünk a Kisvárda Master Good csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 15. Lattenstein (bünt.), 19. Gunther – 1. Fodor, 30. Bouard, 38. Bouard, 52. Fodor, 69. Bouard

Lapok:   41. Lattenstein (FCA), 87. Skriba (FCA) – 39. Bouard (VSE), 77. Nacsa (VSE)

FC Ajka: Jánosa – Fodor, Jagodics, Pákai, Gunther – Horváth A., Lattenstein, Sipos – Skriba, Sowunmi, Major
    Cserék: Tulipán, Hanzl, Kanta, Köles, Dancsecs, Péter, Varga

Kisvárda Master Good: Nacsa – Molnár, Hegedűs, Kornutjak, Tóth, Oláh, Nagy, Bouard, Üveges, Fodor, Pavlov
    Cserék: Patranics, Horváth L., Soós, Lakatos, Kapacina, Farkas, Miskolczi

Játékvezetők: Pintér Csaba – Kóbor Péter, Nagy Tímea