Békéscsaba – Szolnok 1:1 (vége) | Ajka – Kisvárda 2:5 (vége) | Kozármisleny – Szigetszentmiklós 1:1 (vége)
Nyíregyháza – Balmazújváros 2:4 (vége) | Tatabánya – Cegléd 2:1 (vége) | ZTE – Sopron 4:0 (vége)
– Gyirmót 2:1 (vége)
FC Tatabánya
2:1 (0:0)
Ceglédi VSE
szombat 12.10.2013, 15:00 • Grosics Gyula Stadion, Tatabánya • Merkantil Bank Liga

És vége is, nagyon fontos 3 pontot szerzett a Tatabánya, a második félidő alapján megérdemelt a győzelem, főleg a ceglédi gól után jó iramú volt a meccs, de sok volt a hiba végig.
    Köszönjük a figyelmet! (16:49:58)

90+4
    Farkasdi húzott le egy fejest, a közönség tapsol.

90+3
    Tartja a labdát a Bányász, közben egy másik mérkőzésen a Kozármisleny ikszelt, így ha marad így a meccs, a Tatabánya elmozdul az utolsó helyről.

90+2
    Farkasi védte Farkas kapura ívelt labdáját.

90+1
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Bakos (FC Tatabánya).

90+1
    Már tart a 4 perces hosszabbítás, a tábla felmutatása komoly felzúdulást okozott a nézőtéren.

90
    Csere a FC Tatabányanál: lemegy Weitner, bejön Gyürki.

89
    Próbálja tartani a labdát a Tatabánya a vezetés birtokában.

88
    A Tatabánya gólt szerzett!
    GÓÓL! BAKOS SZABOLCS értékesítette a büntetőt, vezet a Tatabánya, 2-1!

87
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Farkas (Ceglédi VSE).

86
    Tizenegyes!!! Farkas István kezezett a 16-oson belül, Weitner elől vitte el így a labdát.

85
    Kis beadása után Bakos ordító helyzetet hagyott ki, az ötös sarkáról nem találta el a kaput...

83
    Radnai esett el, nem kapott szabadrúgást, kezd paprikás lenni a hangulat.

82
    Weitner iramodott meg a balszélen a kapu felé, nagyot mentett a védelem, szöglet.

81
    Markó lőtt jól kapura, kipattant a lövés, és Takács 5 méterről, az üres kapura főlé lőtt... Marad az 1-1.

80
    Csere a Ceglédi VSE-nél: lemegy Rebryk, bejön Szkunc.

79
    Miski mentett óriásit, Szabó indulhatott meg egyedül kapura, de jól jött ki a kapus.