Miskolci Jegesmedvék – EHC Liwest Black Wings Linz 0:4 (vége)
0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
EHC Liwest Black Wings Linz
vasárnap 20.10.2013, 12:00 • Miskolci Jégcsarnok • Erste Bank Juniors League

57:18
    Laczkó a kiállított hazai oldalról két percre meg nem engedett testtel való játékért

49:54
    György lő nagyon nagy helyzetben, bele Lehnerbe, majd meg is löki a kapust, amiért Urstöger vesz elégtételt. Utóbbi ezért ki is ül két percre

46:33
    Már négy a három ellen, miután Haudum is kiül palánkra lökésért két percre

46:11
    Győrfy a kiállított bottal akasztásért két percre, négy a négy ellen játszanak egy picit a csapatok

44:53
    Moidl a kiállított a vendégektől két percre

Vége a második játékrésznek, egy újabb vendég gólt jegyezhettünk fel, Girtler révén, ezzel már 0-3 az állás. A hazaiak becsülettel küzdenek, ám nem úgy tűnik, hogy a harmadik harmadban még lehet valós esélyük a pontszerzésre.
    Hamarosan folytatás, a harmad végén Haudumot kiállították, így előnyben kezdhetik a záró játékrészt a Jegesmedvék.