Dunaújváros – Szigetszentmiklós 2:0 (vége) | Ajka – Kozármisleny 2:0 (vége) | Cegléd – Balmazújváros 0:1 (vége)
Nyíregyháza – Szolnok 1:0 (vége) | Tatabánya – Sopron 1:2 (vége) | ZTE – Gyirmót 3:1 (vége)
Dunaújváros PASE
2:0 (1:0)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
szombat 26.10.2013, 14:30 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • Merkantil Bank Liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:30 - kor kezdődik.

A Dunaújváros PASE csapata jelenleg a tabella 3. helyén áll 19 ponttal. Előző hét szerdán ismételten a Paks csapatával találkoztak,ezúttal a Liga kupa keretén belül. Onnan 2-0-ás vereséggel távozott Dobos Barna csapata. De sokat ne pihenhettek,ugyan is szombaton már Kisvárdán kellett pályára lépniük az NB II. következő fordulójában..A nagy távolság miatt egy nappal korábban indultak el,hogy kipihenten tudjanak pályára lépni. Szoros mérkőzésen 1-1-es döntetlen született.Ezen a mérkőzésen a 35. perctől 10 emberrel játszott a DPASE, miután Villám B. megkapta második sárgáját is. A mai mérkőzésre mindenki egészségesen készül,várhatóan Dobos Barna nem változtat a kereten és csak Villám helyére érkezik új játékos.

A Szigetszentmiklós gárdája jelenleg a tabella 10. helyén áll 14 ponttal. Múlthét szerdán a Ligakupában a Cegléd együtteséhez látogattak,ahol 1-1-es döntetlen született. Majd szombaton hazai pályán az Ajka gárdája ellen sima 3-0-ás győzelmet arattak. A csapatból mindenki egészséges,és ahogy Csurka Zoltán nyilatkozta : – Győzni megyünk Dunaújvárosba,de nem lesz könnyű dolgunk!

Igazi rangadó lesz tehát a mai mérkőzés,kövessék figyelemmel a mérkőzést itt az Onlajnok.com-on!

Dunaújváros PASE: Milinte- Burucz,Farkas,Lázár,Böőr – Szalai,Thiago,Godslove – Csehi,Szauter,Sóron
    Cserei: Beleuc,Urbán,Papp,Kocsis,Galambos,Perovic,Bartus

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta- Nagy,Slobodan,Kornis,Ducic- IRAKLIY,Barna,Zsivóczky – Guillaume,Fekete,Kollega
    Cserei: Horváth,Balogh,Takács,Csikortás, Jakovljevic, Bonifert,Puskás

Játékvezetők: Szőts Gergely – Márton Zsolt,Mohos Milán.

A mérkőzés előtt gyász szünettel emlékezik a két csapat és a szurkolók a nemrég elhunyt Becz Péter édesapjára és a nemrég elhunyt Héger Ádám fiatal korú kapusra.

1

A Dunújváros kezdte az 1. félidőt!

2'
    Közép pályán folyik a játék.Egyenlőre ismerkedik a két csapat egymással.

4'
    Egyik csapatnak sem volt még helyzete.

5'
    Az első helyzet a vendégek előtt adódott de a védelem tisztázott. Ellen támadásból nem sikerült helyzetet teremtenie a hazaiaknak.

8'
    Nem találja egyik csapat sem egyenlőre az áttörést a védelemben.

9'
    Kvekverskiri kapott sárgát gáncsolásért.

10'
    Kezd éledezni az Újváros játéka,kisebb helyzeteket alakítanak ki.

11'
    Újabb helyzet az újvárosiaknál,bedobásra mentenek a vendégek.

13'
    Ismét középpályás játék folyik,de érezhetően jobban kezdte a mérkőzést a Dunaújváros.

15'
    Próbál helyzeteket kialakítani a vendég csapat de egy kis hiba keletkezik mindig a játékban.

17'
    Szögletből próbált veszélyeztetni az Újváros.

20'
    jakovljevic SLOBODAN helyén jakovljevic IVAN

21'
    Folyamatosan támad az Újváros,de a vendég védelem a helyén van.

25'
    A mérkőzés irama nem a leggyorsabb,de a hazaiak előtt adódik több lehetőség.

27'
    Támad a Szigetszentmiklós de a hazai védelem kivágja a labdát. Középpályán szabálytalankodás miatt szabadrúgás a vendégeknek. A labda Milinte kapus kezében köt ki.

29'
    Kezd ébredezni a vendég együttes is és sorra alakítja ki kisebb helyzeteit.

31'
    Mind két gárda folyamatosan próbál áttörni egymás védelmén.Egyenlőre kisebb nagyobb sikerekkel.

33'
    Támad az Újváros ,de a partjelző észlelte a lest és megállította a támadást.

36'
    A Dunaújváros gólt szerzett!

Kapuelőtti játék,Böőr Zoli és Szalai is próbálkozott,de nekik nem sikerült,ellenben az üresen álló Thiago bevágta a labdát a jobb alsó sarokba!

38'
    Szabadrúgásból próbálkoztak a vendégek a labda jócskán a kapu mellett hagyja el a játékteret.

40'
    Szöglet után helyzetbe került a Szigetszentmiklós,de nem tudták kapu felé rúgni a labdát.

43'
    Hatalmas helyzet maradt ki újvárosi oldalon, Szalai szinte üresen maradt de mellé rúgta.

Az félidő eleje ismerkedéssel kezdődött és jó 10-15 perc után kezdtek el a csapatok közelebb kerülni egymás kapujához.Komolyabb helyzetek a Dunaújváros csapata előtt adódtak,folyamatosan támadtak a félidő második részében.A vendég Szigetszentmiklós csapatának is sikerült kisebb nagyobb helyzeteket kialakítani,de láthatólag egyenlőre a Dunaújváros irányítja a játékot!

Szünet után folytatjuk!

46

Khous helyére Bonifer jött a szünetben.

47'
    Az második félidő vendég helyzettel kezdődött.

49'
    Középpályán folyik a játék,de a Szigetszentmiklós előtt adódnak folyamatos kisebb helyzetek.

50'
    Ismét vendég helyzetek, a hazaiak kicsit még az öltözőben maradtak.

54'

Támad a Dunaújváros ,Szauter a szélről beívelte a labdát,melyet Böőr előbb lekészített,majd a kapuba lőtt.

Ezzel 2-0-ra vezet a Dunaújváros!

57'
    A gól után is a hazaiak maradnak folyamatos támadásban. Szöglethez jutnak amelyet a védelem kifejel.

59'
    Újabb hatalmas helyzet előtt a hazaiak, a vendég védelem bedobásra tisztáz.

61'
    Szabadrúgás a vendég együttesnek, a labda elhagyja a játékteret. Kirúgásból támad az Újváros,de az akció belassul és a védelem tisztáz.

63'
    Érezhetően vissza esett a vendég Szigetszentmiklós az újabb hazai góltól.

64'
    Kollega helyére Takács érkezik.

67'
    11-es jut a hazai csapat.Sóron cselezte be magát és buktatták.

67'
    A büntetőt Böőr végezte el,de mellé lőtte.

69'
    Böőr helyére Papp érkezik.

72'
    A vendégek gólt lőttek,de les miatt a játékvezető nem adta meg.

73'
    Takács kapott sárga lapot a labda elrúgásáért.

74'
    Szauter kapott sárga lapot.

74'
    jakovljevic IVAN kapott sárga lapot

76'
    Középpályás játék folyik mind két csapat kisebb helyzetekig jut.

78'
    Ismét lassabb játék,egyre többet szabálytalankodnak a csapatok.

80'
    Komoly helyzet adódott a Szigetszentmiklós gárdája előtt,de a hazai védelem a helyén volt és megállította az akciót.

81'
    Ismét vendég helyzet a 16 méterről kapura eresztett lövést Milinte védi.

83'
    Thiago helyére Perovic érkezik

84'
    Támad az Újváros,de kapus támadásért lefújja az akciót a játékvezető.

85'
    Megkezdődik az utolsó 5 perc.

85'
    Sóron helyére Urbán jön.

87'
    Lassan vége felé közeledik a mérkőzés és ez látszik a játék képén is.

89'
    Szabadrúgás 18 méterről a vendégeknek,a labdát Milinte üti ki szögletre.

A második félidő elejét jobban kezdte a vendég Szigetszentmiklós együttese,de a hazaiak folyamatosan ébredeztek és alakították ki helyzeteiket,melynek az 54' percben meg is lett az eredménye,Böőr Zoli be lőtte csapata második gólját ezzel kialakítva a végeredményt.Összességében nagyon jó mérkőzést láthattunk.
    Köszönjük,hogy minket választottak! (16:25:29)

Böröcz Balázs

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 36. Thiago, 54. Böőr

Lapok:   74. Szauter (DPASE) – 9. Kvekverskiri (SZTK), 73. Takács (SZTK), 74. jakovljevic IVAN (SZTK)

kimaradt büntető: 67. Böőr (DPASE), kimaradt bünt.

Dunaújváros PASE: Milinte- Burucz,Farkas,Lázár,Böőr (69' Papp)– Szalai,Thiago(83' Perovic),Godslove – Csehi,Szauter,Sóron(85' Urbán)
    Cserék: Beleuc,Urbán,Papp,Kocsis,Galambos,Perovic,Bartus

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta- Nagy,Slobodan(20' Ivan),Kornis,Ducic – K.IRAKLIY,Barna,Zsivóczky – Khous(45' Bonifer),Fekete,Kollega(64' Takács)
    Cserék: Horváth,Balogh,Takács,Csikortás, Jakovljevic, Bonifert,Puskás

Játékvezetők: Szőts Gergely – Márton Zsolt,Mohos Milán