Makói KC – Nyír-Flop-Holding Nyíregyháza 28:40 (vége) | Vác – PLER-Budapest 22:25 (vége) | Pécsi VSE – Balatonfüred 21:37 (vége)
Váci KSE
22:25 (14:9)
PLER-Budapest
szerda 06.11.2013, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Magyar kupa

Nagy csatát hozott a mérkőzés, főleg a második félidőben élénkült meg a játék és a közönség is.
    Az első félidei váci fölényt felváltotta a második félidőben a teljes átváltozás. A PLER sokkal magasabb sebességi fokozatba kapcsolt és a védekezésük is felkeményedett. Szabó rengeteg bravúrt mutatott be a második félidőben, a váciak pedig egyre ritkábban jutottak gólhelyzetbe.
    Teljesen megérdemelt a lőrinciek továbbjutása. A döntetlen is elég lett volna nekik, de végül három góllal sikerült győzniük, ezzel bejutottak a MK 4. fordulójába.
    Köszönjük a figyelmet!
    ---- (19:27:10)

60
    Mérkőzés vége. (22:25)

60
    MOUSAVI lerohanásgólja zárja a mérkőzést. Továbbjutott a PLER. (22:25) (22:25)

Marczinkó lövését fogja Nagy L. (22:24) (22:24)

60
    Bakos Gy ajtó ablak helyzetben pattint fölé (22:24) (22:24)

60
    Vendég időkérés. 54 mp van hátra a meccsből. (22:24) (22:24)

59
    Váci labdaeladás emberhátrányban. Továbbjutott a PLER, 1 perc van hátra. (22:24) (22:24)

59
    NAGY Bence belőtte a hetest, 3 gól kéne a Vácnak. (22:24) (22:24)

59
    Kocsi kap büntetést, és hetes a PLER-nek. Eldőlni látszik. (22:23) (22:23)

58
    Öli az időt a PLER, jól állnak (22:23) (22:23)

58
    2,5 perc hátra (22:23) (22:23)

Váci labdaeladás, sikertelen bejátszási kísérlet (22:23) (22:23)

57
    NAGY BENCE lőtte magasan a kapus feje fölé a büntetőt (22:23) (22:23)

57
    Marczinkó lövését fogta Nagy L., de hétméteres. (22:22) (22:22)

Egyenlített a Vác, bő 4 perc van hátra, semmi sem dőlt el. A döntetlen a vendégeknek kedvez. (22:22) (22:22)

56
    PÁL betörésből Nagy Levente bravúros védése után (22:22) (22:22)

55
    LAURENCZ vágja a bal alsó sarokba (21:22) (21:22)

Visszafújt váci gól, büntetőt lőhetnek a hazaiak belülvédekezésért (20:22) (20:22)

54
    MIKITA nagyon szép átlövésgólja most jobbról (20:22) (20:22)

Bajorhegyi blokkolt szépen (20:21) (20:21)

53
    KOCSI szép kombináció végén beállóból lő a jobb alsóba (20:21) (20:21)

53
    Mousavi szándékos lábért kiállítva 2 percre (19:21) (19:21)

53
    Székely betörése után szabaddobáshoz jutnak a hazaiak. (19:21) (19:21)

52
    Zsiga a jobb kapufát találta telibe. (19:21) (19:21)

52
    Vendég időkérés. Még 22 mp-ig emberelőnyben a lőrinciek. (19:21) (19:21)

51
    Reménytelen váci támadás volt emberhátrányban. Támad a vendég együttes (19:21) (19:21)

50
    MOUSAVI beállóból gyorsan kihasználja az előnyt (19:21) (19:21)

50
    Bajorhegyi lerántásért kapja második két perces büntetését (19:20) (19:20)

50
    LAURENCZ pattintja be a büntetőt a bal oldalra (19:20) (19:20)

Székely betörése után hetes a Vácnak (18:20) (18:20)

48
    MIKITA remek átlövésgólja balátlövőből (18:20) (18:20)

48
    Nem tud mit kezdeni a Vác a kemény PLER védekezéssel, újra eladott labda, támadnak a vendégek a plusz kettőért (18:19) (18:19)

47
    Marczinkó lőtt jobbátlövőből fölé rendezetlen védelem ellen, de a földön marad, áll a játék ápolás miatt. Támad a Vác. (18:19) (18:19)

A lőrinci védekezés remek (18:19) (18:19)

47
    Blokkolt lövés, de marad a Vácnál (18:19) (18:19)

Emberhátrányban támad a Vác, de az elmúlt percekben nehezen került gólhelyzetbe. (18:19) (18:19)

46
    MOUSAVI egy kezes átvétel után beállóból nagyon szép gólt szerez (18:19) (18:19)

46
    Bajorhegyi lökésért két perces büntetést kapott (18:18) (18:18)

Kökény lőtt kapufát jobbátlövőből (18:18) (18:18)

45
    Váci támadás, de áll a játék törlés miatt (18:18) (18:18)

44
    Hazai időkérés. Rosta próbálja meg felrázni csapatát. (18:18) (18:18)

44
    BOHÁCS újra lerohanás után eredményes. A PLER tempóját most képtelen tartani a Vác, a hat gólós hátrányt kiegyenlítették. (18:18) (18:18)

44
    Vitáris fogta Mousavi próbálkozását beállóból (18:17) (18:17)

Egyenlítésért támad a PLER (18:17) (18:17)

43
    Szabó bravúrral rúgja ki Lendvay lövését. A kapusteljesítmény is feljavult a budapesti csapatnál. (18:17) (18:17)

42
    NAGY B. már egyre olvasztja a PLER hátrányát, nagyot változott a meccs képe. (18:17) (18:17)

Váci technikai hiba, vonalra lépett a beállós (18:16) (18:16)

41
    MIKITA átlövésből talpról lövi be a 16. PLER gólt (18:16) (18:16)

41
    KÖKÉNY Tibor szép csel után betörésből a rövidbe jobbról (18:15) (18:15)

40
    KALÓ Dávid újra rendezetlen védelem ellen betörésből. Könnyű gólokat lő a PLER (17:15) (17:15)

40
    Passzív jelzés után Szabó bravúrral véd (17:14) (17:14)

40
    Felkeményedett a PLER védekezése (17:14) (17:14)

Szabó újabb bravúrja, majd PLER technikai hiba. A hazaiak jönnek. (17:14) (17:14)

38
    KALÓ rögtön válaszol beállóból rendezetlen védelem ellen (17:14) (17:14)

38
    KOCSI beállóból szép gólt lő (17:13) (17:13)

37
    Hazai időkérés. Rosta István rendeli magához a váciakat, a 0-3-as sorozatot követően. A PLER az elmúlt pár percben lefutja a váciakat. (16:13) (16:13)

37
    BOHÁCS lerohanás végén szerez a bal szélről gólt (16:13) (16:13)

37
    RÉV Mátyás szerez lerohanásgólt labdaszerzés után (16:12) (16:12)

36
    Kaló beállóból mellé durrant (16:11) (16:11)

Laurencz lő mellé (16:11) (16:11)

35
    MARCZINKÓ átlövésből újra közelebb hozza a vendégeket (16:11) (16:11)

35
    KOCSI beállóból szép gólt szerez (16:10) (16:10)

34
    MIKITA J. sikeres átlövése, szépít a PLER (15:10) (15:10)

34
    LAURENCZ Szabolcs szerzi a váciak gólját betörésből (15:9) (15:9)

Vitáris védi Bohács szélső lövését (14:9) (14:9)

33
    Hosszú támadás végén Császár tisztán a bal szélről lő, de Szabó véd (14:9) (14:9)

32
    Szabó védi Kökény átlövését, majd Vitáris bravúrja (14:9) (14:9)

31
    Váci technikai hiba a jobb szélen, majd rossz indítás, jön a hazai csapat támadása újra (14:9) (14:9)

31
    Elkezdődött a második félidő. (14:9)

A második félidőt a Vác fogja kezdeni.

Remek mérkőzést vív a két csapat, mérsékelt számú technikai hibával. A félidő derekán a PLER fölénybe került, de Rosta István időkérése óta szárnyal a Váci KSE és 5 gólos fórral mehetett az öltözőbe. A PLER-nél főleg szélről, a Vácnál főleg átlövésből és betörésből próbálkoznak. A meccs még nem dőlt el, de az öt gólós előny biztató a hazaiak számára.

30
    Befejeződött az 1. félidő. (14:9)

30
    Váci támadási kísérlet, de a dudaszó megállítja a hazai csapatot (14:9) (14:9)

30
    MARCZINKÓ lövőcsel után nagyon szép átlövés középről (14:9) (14:9)

Vitáris szép védés, de rossz indítás (14:8) (14:8)

29
    TYISKOV a kapufáról kipattanót beállóból értékesíti (14:8) (14:8)

28
    Nagy B átlövését fogta Vitáris, támad a hazai csapat (13:8) (13:8)

27
    Vitáris bravúrja, majd gyors indítás végén GÁBORI eredményes (13:8) (13:8)

27
    Simányi lövését lábbal fogta Váczi (12:8) (12:8)

26
    RÉV Mátyás labdát lop, majd elrobog a jobb oldalon és szép gólt szerez (12:8) (12:8)

26
    PLER labdalopás után sikertelen bejátszás a beálló felé, újra váci támadás következik (12:7) (12:7)

25
    LAURENCZ pattintja be a kapus lába alatt. A Vác nagy sorozatban van (12:7) (12:7)

24
    Vitáris fogja Zsiga átlövési kísérletét (11:7) (11:7)

23
    LENDVAY pattintja be a hetest (11:7) (11:7)

23
    Bakos Gy. kétpercre kiáll, betörésnél szabálytalankodott (10:7) (10:7)

22
    PÁL betörésből emberhátrányból növeli az előnyt (10:7) (10:7)

21
    Gyors váci labdavesztés után lerohanás, ám Vitáris újra fogja Vancsics jobb oldali próbálkozását (9:7) (9:7)

21
    Vancsics hetesét Vitáris jobb lábbal fölé rúgja (9:7) (9:7)

Belülvédekezés, büntető a PLER javára (9:7) (9:7)

20
    Vancsics jobbszélső próbálkozását kirúgta Vitáris (9:7) (9:7)

20
    Császár Ferenc is kiáll két percre lerántásért, kettős váci emberhátrány (9:7) (9:7)

20
    Gábori kiáll két percre szabálytalan csere miatt (9:7) (9:7)

Pál próbálkozását blokkolja a PLER védelem (9:7) (9:7)

19
    Hosszú támadás végén Marczinkó lőtt, de Vitáris lábbal hárított (9:7) (9:7)

18
    Vendég időkérés. A PLER próbálja megfogni a lendületbe jött váciakat (9:7) (9:7)

18
    Átlövésből ismét PÁL eredményes, használt a hazai időkérés (9:7) (9:7)

18
    Vitáris bravúrral védte Marczinkó átlövését (8:7) (8:7)

Még mindig emberelőny a Vácnál (8:7) (8:7)

17
    BAKOS betörésből a jobb oldalról, vezet a Vác (8:7) (8:7)

17
    Vitáris védi Scheuring lövését (7:7) (7:7)

16
    LENDVAY Péter egyenlít hétméteresből (7:7) (7:7)

16
    Mousavi áll ki két percre az előző faultért (6:7) (6:7)

16
    Császár betör, hétméteres (6:7) (6:7)

15
    Scheuring lövését blokkolják, Vitáris fogja, támad a hazai csapat (6:7) (6:7)

14
    Kontra, gyors indítás végén GÁBORI Máté szerez gólt (6:7) (6:7)

14
    Simányi Péter lőtt fölé, majd Vitáris bravúrja (5:7) (5:7)

14
    Hazai időkérés. Rosta István gondolja úgy, hogy változtatni kell a játék képén (5:7) (5:7)

14
    AUTH nagyon gyors lerohanás végén kettőre növeli az előnyt (5:7) (5:7)

13
    Eladta a labdát a Vác, ám a védő belépett a hatoson belülre, újra a Vác jön (5:6) (5:6)

Lendvay lövését blokkolják, majd sikertelen PLER indítási kísérlet (5:6) (5:6)

12
    AUTH Márton újra eredményes, balszélről a hosszúba (5:6) (5:6)

12
    LENDVAY Péter talpról középről egyenlít (5:5) (5:5)

11
    MARCZINKÓ szép balkezes átlövése, vezet a budapesti csapat újra (4:5) (4:5)

10
    PÁL átlövéséből egyenlít a VKSE (4:4) (4:4)

Szabó védi Pál próbálkozását (3:4) (3:4)

9
    BAKOS György használta ki a megnyíló falat, szép betöréssel szerzi meg a vezetést (3:4) (3:4)

9
    Másodszor adja el a labdát a váci csapat egymás után (3:3) (3:3)

8
    AUTH Márton balszélről szép kombináció végén lő a rövid alsóba (3:3) (3:3)

8
    PLER technikai hiba, támad a Vác (3:2) (3:2)

Lendvay lövését Szabó védte (3:2) (3:2)

7
    BAKOS passzív jelzés után átlövésből eredményes (3:2) (3:2)

6
    LAURENCZ Szabolcs pattintja be a hetest Váczinak (3:1) (3:1)

6
    Belül védekezés, heteshez jut a Vác (2:1) (2:1)

6
    Rév hetesét fogja Vitáris. (2:1)

4
    LENDVAY lőtte be a büntetőt. (2:1) (2:1)

4
    Marczinkó kapott sárgát (1:1) (1:1)

4
    Lendvay bejátszása után Kocsi próbálkozik beállóból, de fault és hetes. (1:1) (1:1)

3
    BAKOS befutásból szép gólt szerez a bal oldalról (1:1) (1:1)

2
    KOCSI András beállóból eredményes (1:0) (1:0)

2
    Mindkét oldalon elhibázott támadás, majd PLER kapufa után gyors váci támadás (0:0)

1
    Mikita átlövését fogta Vitáris. A gyors indítást lefülelte a PLER. (0:0) (0:0)

1

A mérkőzést a PLER fogja kezdeni

Az idei Magyar Kupa kiírás 3. fordulójához érkeztünk. Vácott lép pályára a PLER-Budapest együttese.. A bajnokságban szeptember elején már találkozott e két csapat Budapesten a Lőrinci Sportcsarnokban, egy gólos vendéggyőzelem született, tehát van miért visszavágnia Zsiga Gyula együttesének.
    A hazai pálya előnyét élvezhetik a váciak, ám ez a kiírás szerint (mivel mindkét csapat első osztályban szerepel) azzal jár, hogy döntetlen esetén a PLER jutna tovább a 4. fordulóba.
    A vendégeknél Mikita Jakub, Bakos György és Marczinkó Máté a leggólerősebb eddig idén, míg a váciaknál Laurencz, Kocsi, Pál, Gábori és Császár közel azonos mennyiségű góllal tűnt ki eddig.
    A bajnokságban jelenleg a Vác előrébb áll három helyezéssel, ám az elmúlt fordulóban a Váci KSE vereséget szenvedett a Győr otthonában, míg a PLER idei első győzelmét aratta a váciakat is megelőző Cegléd ellen. Az eredmény így megjósolhatatlan, tartsanak velünk szerdán este 6 órától.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Váci KSE: Vitáris, Nagy L. – Császár, Bakos Á., Tyiskov, Kökény, Simányi, Gábori, Bajorhegyi, György, Nikolicza, Laurencz, Pál, Székely, Lendvay, Kocsi
    PLER-Budapest: Szabó, Váczi – Bakos Gy., Bohács, Kaló, Rév, Vancsics, Tóth, Mikita J., Auth, Zsiga, Marczinkó, Varga, Scheuring, Mousavi, Nagy B.

Játékvezetők: Dobrovits Csaba, Tájok Péter Dr.