Telekom Veszprém
27:26 (13:10)
RK Celje
szombat 23.11.2013, 18:45 • Veszprém Aréna • EHF Bajnokok Ligája

Az utolsó másodpercig kiélezett találkozót láthatott a szép számú nézősereg. A Veszprém szenzációsan kezdett, de a Celje nagyon harapott a meccsen és felzárkózott, még a vezetést is átvette egy időre. Szerencsére újítani tudtak a hazaiak és bár nagyon szenvedve, végül kibrusztolták a győzelmet és az ezzel járó nagyon fontos két pontot.
    Ezzel megmaradt az MKB lépéselőnye a Löwennel szemben, 3 pont jelenleg a különbség. Izgalomban nem volt ma hiány. Érezhető volt Nagy László hiánya.
    Jövő héten a Szentpétervár csapata ellen játszunk, tartsanak akkor is velünk!
    ---- (20:20:55)

60
    Mérkőzés vége. (27:26)

60
    Razgor fölé pattintja a hetest!!! Ezzel a győzelem a Veszprém csapatáé!! (27:26) (27:26)

60
    Időntúli hétméteres következik, mert a bal szélről beugró Razgor előtt belül átrohant a magyar játékos. (27:26) (27:26)

60
    Terzic sajnos lerántja Zelenovicot, két perc! 18 mp hátra. (27:26) (27:26)

60
    Utolsó perc! (27:26) (27:26)

59
    Ilic kihagyta a meccslabdát, Skok kirúgja bal lábbal a hetest. (27:26) (27:26)

59
    Sulic kapott szenzációs bejátszást, hetes következik. (27:26) (27:26)

59
    Hazai időkérés 1 perc 40 mp-cel a vége előtt. Ha gólt lövünk, hatalmas lépést tennénk a győzelem felé és most már teljes létszámban vagyunk. (27:26) (27:26)

59
    ZELENOVIC egy rossz labdaszerzési kísérlet miatt üresen befutott jobb kettőben és újra egyre csökkenti a veszprémi előnyt. De legalább kiegészültünk közben. (27:26) (27:26)

58
    Azonnal SKUBE válaszolt erre. (27:25) (27:25)

58
    ILIC első gólja ebben a félidőben nagyon jókor jobbról. (27:24) (27:24)

57
    Labdát szerzett Chema, támad a Veszprém. (26:24) (26:24)

57
    Vendég időkérés. Matic időt kért, csapata támadhat emberelőnyben, de két gólos hátrányban 3 perc 41 mp-cel a vége előtt. (26:24) (26:24)

56
    Sulic nem engedte elvégezni a középkezdést, sajnos ez is két perc. (26:24) (26:24)

56
    CHEMA bebirkózta magát és a rövidbe lőtt középről. (26:24) (26:24)

56
    Marguc mellédobta a büntetőt, Alilovic is besegített ebben! (25:24) (25:24)

56
    Alilovic bravúrral védi Skube lövését, ám hetest kapnak a szlovénok. (25:24) (25:24)

55
    Labdaszerzés, lerohanás, UGALDE pedig középről ziccerből beverte, újra vezet a Veszprém! (25:24) (25:24)

Telekom Veszprém: Fazekas, Alilovic – Gulyás, Iváncsik G., Schuch, Iváncsik T., Ruesga, Ilic, Jamali, Ugalde, Chema (Rodriguez), Terzic, Sulic, Pesic, Ligetvári, Gyene
    RK Celje: Lesjak, Skok – Blagotinsek, Marguc, Zuran, Janc, Razgor, Ranevski, Skube, Poteko, Sliskovic, Potocnik, Zelenovic, Zabic, Lékai, Zvizej

Játékvezetők: Shlomo Cohen, Yoram Peretz (izraeliek)