Tottenham Hotspur – Manchester United 2:2 (vége) | Hull City – Liverpool F.C. 3:1 (vége) | Chelsea F.C. – Southampton FC 3:1 (vége)
Manchester City – Swansea City 3:0 (vége)
Chelsea Football Club
3:1 (0:1)
Southampton FC
vasárnap 01.12.2013, 17:10 • Stamford Bridge • Barclays Premier League

A második félidőben három gólt rúgnak a londoniak, és ezzel megfordítják a mérkőzést! Egyik csapat sem nyújtott extra klasszis teljesítményt, ám végül érvényesült a papírforma.
    A kékek ezzel a győzelemmel megelőzik a ma vereséget szenvedő Liverpool gárdáját, és az Arsenal mögé feljönnek a 2. helyre a tabellán, míg a szentek lecsúsznak a 7. pozícióba. (19:06:57)

90+6
    Ebből sem lesz helyzet, lassan vége a találkozónak.

90+1
    6 perc lesz a ráadás.

90
    Chelsea gólt szerzett!!
    GÓÓÓL! Eldől a mérkőzés! Ramires harcol meg a labdáért, majd középre ad, ahol csúszva eléri még a játékszert DEMBA BA, ami besurran a rövid alsóba! 3:1!

89
    Osvaldo teker 25-ről fölé.

88
    Osvaldo emel kapura 18-ról, mellé.

86
    Shaw beadását egészen könnyedén húzza magához Cech.

85
    Osvaldo (Southampton) csúszik rá csúnyán Matara, minimum sárgát ért a megmozdulás.

84
    Utolsó hazai csere: Torres le, Mikel be.

83
    Hazard lő a tizenhatos vonaláról az előtte álló védőbe.

83
    Nem veszélyes a sarokrúgás, de továbbra is tartja a labdát a londoni együttes.

82
    Szöglet a hazaiak javára.

81
    A Chelsea dominál, a kékek egyre többet támadnak.

79
    Ivanovic teker be jobbról, a hosszún érkezik Torres, aki visszafejelné a labdát Ba elé, de túl hosszú, kirúgás lesz.

Nagy Zalán

Gólok: 55. Cahill, 62. Terry, 90. Ba – 1. J. Rodriguez

Lapok:   33. Essien (CFC) – 65. Schneiderlin (SOT), 72. J. Rodriguez (SOT), 85. Osvaldo (SOT)

Chelsea Football Club: Cech – Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta – Essien(Ba, a szünetben), Ramires – Oscar(Lampard, 42.), Mata, Hazard – Torres(Mikel, 84.)
    Southampton FC: Boruc(Gazzaniga, 58.) – Clyne, Fonte, Lovren, Shaw – Wanyama, Schneiderlin(Lambert, 67.) – Ward-Prowse(Davis, 63.), Lallana, J. Rodriguez – Osvaldo

Játékvezetők: Michael Oliver – Long, Eaton

Nézőszám: 41568