Real Betis – Rayo Vallecano 2:2 (vége) | Granada – Sevilla 1:2 (vége) | Valencia – CA Osasuna 3:0 (vége)
Athletic Bilbao – Barcelona 1:0 (vége)
Granada CF
1:2 (0:1)
Sevilla FC
vasárnap 01.12.2013, 17:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Primera División

Itt a vége a találkozónak. A második félidőben már kiegyenlítettebb volt a játék, főleg az egyenlítő gól után, aztán végül hiába volt többet a labda a Granadánál is hiába kerültek többet a Sevilla kapuja elé, nem kerültek helyzetbe, a Sevilla viszont igen, Gameiro gólra is váltott egyet, így ha a mérkőzés egészét nézzük, akár még azt is lehet mondani, hogy megérdemelten nyert a Sevilla.
    Ezzel a 3 ponttal a Sevilla maradt a nyolcadik, de 4 ponttal elhúzott az Espanyoltól, míg a Granada maradt a 12. helyen. (18:55:58)

90+5
    Beto próbál most valamilyen sérülést eljátszani,fél percet ezzel is állt a játék.

90+4
    Bacca rúgta fel Murillot, szabadrúgás.

90+3
    3 az egyben vezethetett kontrát a Sevilla, Bacca viszont túlságosan is önző volt, ha belövi senki nem bánja ezt, viszont mikor már csak a fekvő Roberto volt előtte, csúnyán fölé lőtt, így mérgesek lehetnek a vendégek.

90+3
    A kisszöglettel és az azutáni labdatartással másfél percet elvett a játékból a Sevilla.

90+2
    Bacca lőtte be élesen középre, Murillo mentett szögletre.

90+1
    5 percet tett rá Del Cerro.

90+1
    Ighalo lövésébe lépnek bele a védők, bedobás.

89
    Ighalo tartott rá Mbia lábára, ez is sárga. Ő is a beállása után 1 perccel már is lapot kap.

88
    Diakhaté lement, a helyén egy csatár, Odion Ighalo.

87
    A Sevilla gólt szerzett!
    Ismét előny a vendégeknél !
    Beto lőtte fel a labdát, Bacca tovább csúsztatta,KÉVIN GAMEIRO pedig megvárta még pattan egyet a labda, majd jó 18-20 méterről nagyon szépen lőtt Roberto kapujába.

86
    Coke húzott be a jobb szélről, majd ismét célba vette a hosszú felsőt, ezúttal viszont nagyon mellé trafált...

85
    Gameiro lőtte be élesen középre a labdát, Roberto fogja.

84
    Buonanotte ha már beállt, megpróbált összehozni egy büntetőt, nem jött össze, műesésért villan a harmadik hazai sárga.

84
    Az utóbbi pár perc ismét a Granadáé.

83
    Második hazai csere, José Recio helyén Diego Buonanotte.

82
    Figueiras ráncigálta meg Brahimi mezét, újabb sárgalap, a vendégeknél az ötödik.