Balmazújváros – BFC Siófok 2:2 (vége)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
2:2 (1:1)
BFC Siófok
vasárnap 01.12.2013, 13:00 • Városi sportpálya, Balmazújváros • Merkantil Bank Liga

Ez volt az év utolsó NB II-es mérkőzése, ahol a Balmazújváros és a Siófok nem bírt el egymással. A félidei 1-1 után hirtelen megszerezte a vezetést az aranyparti-alakulat, ám Urbin sem késett el a válasszal, így már az 50. perc tájékán kialakult a végeredmény. A meccs további részében bár voltak veszélyes akciók, helyzetek, azonban egyik fél sem tudta eldönteni a találkozót, így a végeredmény:
    Balmazújváros – Siófok 2-2

Köszönöm szépen a figyelmet, kövessék többi közvetítéseinket is! (14:54:03)

A játékvezető nem hosszabbít tovább, lefújja a mai találkozót!

90+1
    A legvégén még Fülöp Noel kapott egy sárgát.

90
    Bogáti pontrúgása már a sorfalban elakad.

89
    Bogáti készülődik szabadrúgáshoz közel az alapvonalhoz.

Ha minden így marad, akkor a 2013-as évet a Siófok a 3. helyen tölti, míg a Balmazújváros a ZTE-t megelőzve feljön a 4. helyre.

87
    Bokros Tibor rúgta fel Papp Mátét, jogos a sárga.

85
    Egy gyors kontrát vezethetett a Balmazújváros, ám Oláh Pintérnek szánt passza már hosszú volt, de a csereként beálló Balmaz-játékos még be tudta adni, ám pont Tajti kezei közé.

84
    Demjén kezdett egy szólóba, ám a második csele hosszúra sikeredett, így az Tajti kapusé lett.

83
    Bogáti szögletét Kónya vágta ki.

82
    Bogáti folytatja, sőt már ő passzol ki szélre Nagy Dánielnek, akinek a beadását Müller fejeli ki.

81
    Bogáti kap egy ütést, a játékosok taccsra rúgják ki a labdát.

80
    Nagy húzott el a jobb oldalt, ám beadása már a kapu mögött landolt.

79
    Szalma végzi el a kirúgást.

Szűk negyedóra van hátra a mérkőzésből,s a második félidő eleji gólpárbaj után lecsendesült az iram. Kérdés, láthatunk-e még gólt az év utolsó NB II-es mérkőzésén?

76
    Kontrázhatott volna a Siófok, de Papp Mátét remekül szerelte Bokros.

75
    Mindkét csapat kihasználja utolsó cserelehetőségét: a hazaiaknál a kiválóan játszó Virágh Aladár helyére Demjén Gábor érkezik, míg a Siófoknál Futó Zsombor helyét Peszmeg Viktor veszi át.

73
    A mérkőzés végéhez közeledve kissé csökkenni kezd az iram is, fáradnak a játékosok.

Nagy Gergő

Gólok: 22. Virágh, 49. Urbin – 44. Dajic, 47. Papp Sz.

Lapok:   23. Virágh (BAL), 28. Oláh (BAL), 87. Bokros (BAL) – 28. Dajic (SIO), 90+1. Fülöp (SIO)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szalma – Bokros, Kónya, Kiss(18.,Müller), Németh – Oláh, Virágh(75.,Demjén), Tóth(68.,Pintér), Szőllősi – Urbin, Nagy R.
    BFC Siófok: Tajti – Futó(75.,Peszmeg), Kiss, Gárdos(65.,Papp M.), Papp Sz. – Nagy D., Vass(55.,Bogáti), Pécseli, Fülöp – Dajic, Novák

Játékvezetők: Szőts – Ring, Buzás