Vác – Férfi Junior Válogatott 30:25 (vége)
30:25 (20:17)
Férfi Junior Válogatott
szerda 18.12.2013, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Férfi kézilabda NB1

A nézők plüssállatokat dobálnak a pályára közvetlenül a lefújás után.
    A mérkőzés az első félidőben rendkívül izgalmasan alakult, közben történt az ominózus dupla kiállítás is, ami felkorbácsolta az indulatokat.
    A második játékrész elején el tudott lépni a Vác, aránylag tekintélyes előnye birtokában játszhatott és már nem is engedte 4 gólnál közelebb riválisát. A két pontot teljesen megérdemelten a hazai alakulat tartotta itthon.
    Ezzel a meccsel a 2013-as férfi bajnoki mérkőzéseknek is vége, legközelebb januárban játszanak találkozókat a férfiaknál.
    A végeredmény tehát Vác – Juniorválogatott 30-25.
    Köszönöm figyelmüket!
    ---- (19:29:48)

60
    Mérkőzés vége. (30:25)

60
    SZEITL László is bemutatkozott egy hatalmas bombagóllal középről és ezzel vége is a mérkőzésnek. (30:25) (30:25)

60
    Belépett Lendvay. (30:24) (30:24)

60
    Utolsó perc, Nagy Szabolcs talpról mellé trafált. (30:24) (30:24)

59
    Tyiskov nem tudta átvenni a beálló poszton. (30:24) (30:24)

59
    FEKETE Bálint tört be a jobb oldalon, első gólját szerzi. (30:24) (30:24)

58
    KÖKÉNY talpról a jobb oldalról test mellett felhúzva szerez szép találatot. (30:23) (30:23)

58
    A középkezdésnél eladta a labdát a junior válogatott, jöhet a Vác. (29:23) (29:23)

57
    PÁL Gergely jobbátlövőben betört és ő is pattintott gólt szerez. A mérkőzés eldőlt. (29:23) (29:23)

57
    GIDAI gyors indítás után a jobb oldalról pattintja be Nagy L. lába mellett. (28:23) (28:23)

56
    Simányi szerez labdát bravúrosan a jobb oldalon, támad a Vác. (28:22) (28:22)

55
    Nagy Levente védte ki Vizes Patrik bal oldali átlövését. (28:22) (28:22)

55
    TYISKOV ismét tisztán kapja középen és beállóból a kapus lába mellett bevágja. (28:22) (28:22)

54
    Zakics próbálkozását Nagy Levente fogja, a bal szélről próbálkozott. (27:22) (27:22)

54
    TYISKOV használja ki az emberelőnyt beállóból az utolsó másodpercekben. Kiegészülnek a vendégek. (27:22) (27:22)

53
    NAGY Szabolcs ismét gólt lőtt, most középről lőtte át a váci falat. (26:22) (26:22)

52
    Pál tört be a bal kettes posztján, lövése a felső kapufán csattant. A kipattanó a junioroké. (26:21) (26:21)

52
    Fekete Bálint szabálytalan cserét hajtott végre, ezért két perces kiállítást kapott. (26:21) (26:21)

Váci KSE: Vitáris, Nagy Levente – Bajorhegyi, Székely, Simányi, Császár, Tyiskov, Lendvay, Nikolicza, Laurencz, Gábori, Pál, Kökény, Kocsi, Joháczi, György
    Férfi Junior Válogatott: Balogh, Borbély – Stranigg, Gidai, Vasvári, Zakics, Törteli, Faluvégi, Tóth, Bánhidi, Fekete, Nagy Szabolcs, Vizes, Szeitl

Játékvezetők: Kovács Tibor, Mándli Balázs