Vác – Férfi Junior Válogatott 30:25 (vége)
30:25 (20:17)
Férfi Junior Válogatott
szerda 18.12.2013, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Férfi kézilabda NB1

52
    Fekete Bálint szabálytalan cserét hajtott végre, ezért két perces kiállítást kapott. (26:21) (26:21)

49
    Pál harcol ki két percet, Szeitl László kapta. (26:20) (26:20)

47
    Bajorhegyi is azonnali piros lapot kapott ütésért, de a labda a váciaké, mert Nagy Levente védett az akció végén. A harmadik piros lap a mérkőzésen! (26:20) (26:20)

47
    Kocsi András kapott két perces kiállítást, visszafeszítette a lövő játékos karját. (26:20) (26:20)

35
    Bánhidi kap kétperces kiállítást, miután Nagy L bravúrja után megléptek a váciak. (22:19) (22:19)

32
    Pál Gergely kapott két percet, a falban láttak nála szabálytalanságot. (20:17) (20:17)

23
    Vizes kap két percet, és hétméteres. (14:14) (14:14)

19
    Közben a bírók is átváltoztatták az első ítéletet, Törteli is azonnali piros lappal kiállítva, mert arcon ütötte Laurenczet. Már legalább 3 perce áll a játék és a csarnok forrong. (12:12) (12:12)

19
    Laurencz kapott azonnali piros lapot, mert erőteljesen lépett fel az előbb őt megütő játékossal szemben. (12:12) (12:12)

19
    Kiállítás két percre Törteli Koppány számára, de itt nincs vége a történetnek, mert Laurencz rendkívül hevesen reklamál. (12:12) (12:12)

15
    Kocsi Andrást reklamálásért még ki is állítják. (10:9) (10:9)

13
    Laurencz kap két percet, az előbbi helyzetnél lerántotta Bánhidit. (10:8) (10:8)