Vác – Férfi Junior Válogatott 30:25 (vége)
30:25 (20:17)
Férfi Junior Válogatott
szerda 18.12.2013, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Férfi kézilabda NB1

47
    Bajorhegyi is azonnali piros lapot kapott ütésért, de a labda a váciaké, mert Nagy Levente védett az akció végén. A harmadik piros lap a mérkőzésen! (26:20) (26:20)

19
    Közben a bírók is átváltoztatták az első ítéletet, Törteli is azonnali piros lappal kiállítva, mert arcon ütötte Laurenczet. Már legalább 3 perce áll a játék és a csarnok forrong. (12:12) (12:12)

19
    Laurencz kapott azonnali piros lapot, mert erőteljesen lépett fel az előbb őt megütő játékossal szemben. (12:12) (12:12)

11
    Az előző ütközés után a vendégek kiállítást, Laurencz pedig sárga lapott kapott. (8:6) (8:6)