Nové Zámky – HSC Csíkszereda 4:5 (hosszabbítás vége) | Dab.Docler – Corona Brasov Wolves 3:1 (vége) | Budapešť – DVTK Jegesmedvék 0:4 (vége)
hosszabbítás vége
HC MIKRON Nové Zámky
4:5 (1:2, 1:2, 2:0 - 0:1)
HSC Csíkszereda
péntek 03.01.2014, 18:00MOL Liga

Az egész mérkőzésen futottak az érsekújváriak az eredmény után, végül nagy hajrában sikerült egálra hozni az eredményt a rendes játékidő végére, de Frolík kiállítása a harmadik harmad végén döntő momentumnak számított, amit Molnár a hosszabbítás elején ki is használt és eldöntötte a mérkőzést.

Kapura lövések: 35:34. (20:30:25)

60:14
    A HSC gólt szerzett!
    MOLNÁR ZSOMBOR közeli lövéssel kihasználja az emberelőnyt, és gyorsan eldönti a két pont sorsát.Gólpasszok: Hruby Jozef, Danton Mike.

60:10
    Folytatódik a csíkszeredai előny, Frolík még több mint egy percig a büntetőpadon.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

Sikerült a hazai csapatnak a harmadik harmadban visszahozni a meccset, következik a hosszabbítás.

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

59:33
    Kihozzák a hazaiak a korongot a harmadból.

59:11
    A hazai Frolík kap 2 percet gáncsolásért.

58:22
    A harmadik harmad utolsó két percében járunk.

58:01
    Papp veszélyes lövését hárította Krajčovič.

57:14
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Szép hazai kombináció végen az üres kapuba helyezhette a korongot MAREK DUBEC.Gólpasszok: Podstavek Albín, Štefanka Miroslav.

56:40
    A vendégek hálójában a korong Dubec lövése után, de már előbb sípolt a bíró, így nincs gól.

56:30
    Ismét a hazai kapu mögött a korong.

56:00
    Danton vágja ki a korongot a buli után.

55:21
    Kósa Endre kap 2 percet a vendégektől testreütésért.

54:55
    Krajčovič szépen védi Novák lövését.

54:00
    A közönség buzdítja a hazai gárdát. A hazaiak nyomás alatt tartják most Ruczujt.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 8. Štefanka M. (Weissmann, Polčík), 24. Štefanka O. (Podstavek, Kowalczyk), 48. Weissmann (Frolík, Hurtaj), 58. Dubec (Podstavek, Štefanka M.) – 15. Szőcs (Shvidki, Moldován), 20. Farkas (Moldován), 28. Shvidki (Nagy, Danton), 35. Góga (Mihály, Curilla), 61. Molnár (Hruby, Danton)

HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Krajčovič) – Sucharda, Pavešic, Hurtaj, Frolík, Weissmann – Kubica, Šiška, Štefanka O., Dubec (A), Uram (A) – Zajac, Král, Podstavek, Štefanka M.(C), Uhnák – Kowalczyk, Korýtko, Ružička, Polčík.
    HSC Csíkszereda: Ruczuj (Onódi) – Hruby, Góga, Curilla, Novák (A), Mihály – Salló, Papp (C), Moldován, Molnár, Szőcs – Nagy, Bors, Becze (A), Danton, Shvidki – Kósa, Hildebrand, Péter, Bíró, Farkas.

Játékvezetők: Čaprnka, Sós – Soós, Ozsváth.

Nézőszám: 1487.