Corona Brasov Wolves – Nové Zámky 3:5 (vége) | HSC Csíkszereda – Budapešť 6:1 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – DVTK Jegesmedvék 6:5 (vége)
Corona Brasov Wolves
3:5 (2:3, 0:1, 1:1)
HC MIKRON Nové Zámky
péntek 31.01.2014, 18:00 • Brassó • MOL Liga

55:04
    Piszarenko kap két perces büntetést, mert a kiugró kontrázó Podstaveket akadályozta.

52:48
    Kames kapott egyet, az következmények nélkül maradt, majd az újvári játékos egy erőteljes ütéssel állt bosszút ellenfelén, kettő plusz kettő perces kiállítás a jutalma.

47:06
    Ruzicka kapott két perces büntetést. Egy újabb esély a Brassó előtt, hogy megszerezze negyedik gólját.

43:51
    Tilos felszabadítás a vendégek részéről. Nehéz percek elé néz az Újvár, ha nem tudnak újabb gólt szerezni.

39:28
    Érsekújvári kiállítás következik bottal akasztásért. Hurtaj kényszerül 2 percig a büntetőpadra.

28:20
    Nagy Csaba kiállítva két percre gáncsolás miatt. És Martin Frolik is a kiállítás sorsára került. Négy a négy ellen játszanak most két percig a csapatok.

24:02
    Ismét egy kiállítás, ezúttal az Érsekújvárnál. Bottal akasztásért áll ki két percre Erik Caladi.

20:22
    Ondrej Stefanka kerül a kiállítás sorsára bottal ütés miatt. Emberelőnyben a Corona Brasov.

15:26
    Ruzickát buktatta Piszarenko bottal akasztással, így a brassói játékos ismét kettő percre a büntetőpadra kényszerül.

06:38
    2 perces kiállítást kapott Piszarenko bottal akasztás miatt. Emberelőny az Érsekújvárnál.

Gólok és gólpasszok: 6. Saluga (Wehrs), 11. Fodor (Petres, Hietamaki), 41. Zsók – 2. Weissmann (Hurtaj, Frolik), 13. Uhnak, 15. Stefanka (Caladi, Uhnak), 38. Sucharda (Siska, Stefanka), 57. Caladi (Stefanka, Kowalczyk)

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Wehrs, Saluga, Zsók, Nagy, Gliga – Molnár, Fodor, Mastaleriu, Petres, Hietamaki – Péter, Pysarenko, Imecs, János, Virág – Antal, Oprea, Bálint, Márton
    HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Krajcovic) – Podstavek, Ruzicka, Stefanka O., Král, Kowalczyk – Baron, Hurtaj, Frolik, Kames, Weissmann – Sucharda, Stefanka M., Caladi, Siska, Uhnak – Kubica, Hrudik

Játékvezetők: Gergely Lehel, Toparceanu Cosmin