Békéscsaba – Veszprém BKC 28:24 (vége) | Dunaújvárosi KKA – EKFSC - Globál Safe 36:26 (vége) | MTK-Budapest – Érd 18:28 (vége)
Dunaújvárosi KKA
36:26 (22:13)
EKFSC - Globál Safe
szombat 01.03.2014, 18:00 • Dunaújvárosi Sportcsarnok • Női kézilabda NB1

A második félidő ott folytatódott ahol az első vége lett. Folyamatos újvárosi támadások melyeket rendre gólra váltottak. a Vendégek időkérés után tértek magukhoz és elsősorban Sári Barbara vezetésével lövöldözték góljaikat.

A papírforma győzelem tehát bejött,az Eger se tudta megállítani az Újvárost.
    Ezzel a képpel búcsúzunk,köszönjük hogy velünk tartottak!

képfeltöltés (19:19:35)

képfeltöltés

60
    Mérkőzés vége. (36:26)

60'
    Bárány lövi a találkozó utolsó gólját. (36:26) (36:26)

59'
    Újabb próbálkozás a hazai fiataloktól de Ferenczi véd. (36:25) (36:25)

59'
    Labdát szerez az Eger de Spisák véd szépet. (36:25) (36:25)

58'
    Támad az Újváros de a vendégek kapujában Ferenczi véd. (36:25) (36:25)

57'
    Kiseebb gól csend után Gaskova lő gólt. (36:25) (36:25)

55'
    Hazai oldalon szinte csak a fiatalok játszanak már. (36:24) (36:24)

55'
    Gyimesi szerez újabb gólt. (36:24) (36:24)

55'
    Kicsit az Újvárosiak érzik már a győzelmet és a meccs végét így kiengedtek. (36:23) (36:23)

54'
    Bárány indul meg a megszerzett labdával és lő szép gólt. (36:23) (36:23)

54'
    Gyimesi szerzi meg a 22. vendég gólt felugrásból. (36:22) (36:22)

53'
    Kopecz Barbara is betalál. (36:21) (36:21)

53'
    Elveszik labdát az Egertől. (35:21) (35:21)

képfeltöltés (35:21) (35:21)

52'
    Mátéfi Eszter kér időt. (35:21) (35:21)

Kicsi technikai probléma az időben,de javítottunk. Újabb gól közbe nem született. (35:21) (35:21)

50'
    Sári B. értékesíti a 7 méterest. (35:21) (35:21)

50'
    Újabb labda szerzés Takács D. lövi 5. gólját. (35:20) (35:20)

49'
    Ács megszerzi a labdát indítja Vinczét aki Groschnak passzol és lő gólt. (34:20) (34:20)

48'
    Vincze veszi el a labdát megindul és lövi be. (33:20) (33:20)

48'
    Takács D. lövi a kapusba,a vendégek támadnak de leveszítik a labdát. (32:20) (32:20)

46'
    Ács Anna is betalál. (32:20) (32:20)

képfeltöltés (31:20) (31:20)

45'
    Vincze szerez gólt beállóból. (31:20) (31:20)

45'
    Bárány szerez gól 7 méteresből. (30:20) (30:20)

45'
    2 perc kiállítást kap Takács D. (30:19) (30:19)

43'
    Elveszik a vendégektől a labdát de az Újváros nem él a lehetőséggel. (30:19) (30:19)

43'
    Támad az újváros de mellé lövik a labdát. (30:19) (30:19)

42'
    Kővári marad lent és kell lesegíteni a pályáról. (30:19) (30:19)

42'
    Hárs megszerzi a labdát és lő gólt Spisák mellett. (30:19) (30:19)

42'
    Németh Lilla is gólt szerez. (30:18) (30:18)

41'
    A vendégek indítását Gera állítja meg. (30:17) (30:17)

40'
    Sári Barbara használja ki a zavart és lövi újabb gólját. (30:17) (30:17)

40'
    Hosszu szerez gólt beállóból. Ezzel : (30:16) (30:16)

képfeltöltés (29:16) (29:16)

39'
    Bulath szerzi meg beállóból a következő hazai gólt. (29:16) (29:16)

38'
    Sári Barbara a vendégek mai gólzsákja. Újabb góljával 16. gólját szerzi meg az Egernek. (28:16) (28:16)

38'
    Kővári szerzi meg első gólját. (28:15) (28:15)

36'
    Sári B. értékesíti. (27:15) (27:15)

36'
    Bár Petrovics gólt lő de belefúj a játékvezető és 7 méterest ad. (27:14) (27:14)

képfeltöltés (27:14) (27:14)

35'
    Gyors támadások, de kisebb hiba mind két oldalon. (27:14) (27:14)

35'
    Petrovics szerzi meg a 2. félidő első vendég gólját. (27:14) (27:14)

Vendég időkérés. (27:13) (27:13)

34'
    Bulath lövi 8. gólját. (27:13) (27:13)

34'
    Újabb vendég támadást véd Csapó. (26:13) (26:13)

33'
    Takács D. szerez beállóból gólt az ellentámadásban. (26:13) (26:13)

33'
    Támad az Eger Csapó Kíra véd. (25:13) (25:13)

33'
    Vincze veszi el a labdát megindul szélen és lő újabb gólt. (25:13) (25:13)

32'
    Ferling indul meg és szeres újabb gólt. (24:13) (24:13)

32'
    Takács D szerez gólt beállóból. (23:13) (23:13)

31'
    Az Eger kezdte a második félidőt. (22:13) (22:13)

31
    Elkezdődött a második félidő. (22:13)

Papírforma szerint folyamatos Újvárosi gólokkal indult a mérkőzés,nagyon gyorsan el is húztak a hazaiak. Egy két gólig jutott csak a vendég Eger együttese az első negyed órában,majd némi éledezés látszott és kezdtek feljönni,de továbbra is megmaradt az Újváros 9 gólos vezetése. Látszik az hazaiak gyakorolják az egyes szituációkat,és ami nem sikerül elsőre megpróbálják újra a következő támadásban is.

A folyamatos gólváltásban kicsit kapkodtuk a fejünket mi is de reméljük élvezik a közvetítésünket,és velünk tartanak a 2. félidőben is!

30
    Befejeződött az 1. félidő. (22:13)

30'
    Bulath szerez gólt. (22:13) (22:13)

29'
    Bárány lő gólt ismét felugrásból. (21:13) (21:13)

29'
    Gyönyörű védekezés vendég oldalon támadnak és Hárs harcol ki szabad dobást. (21:12) (21:12)

27'
    Bárány lő szép gólt felugrásból. (21:12) (21:12)

27'
    Némi éledezés látszik a vendégek játékában. (21:11) (21:11)

26'
    Vincze M. szerez gólt szélről. (21:11) (21:11)

25'
    Sári szerzi meg a vendégek 11.gólját. (20:11) (20:11)

25'
    Bulath indítja Vinczét,a kapus bravúrral hárít. (20:10) (20:10)

képfeltöltés (20:10) (20:10)

Herczeg Béla kér időt vendég oldalon. (20:10) (20:10)

24'
    Víg védi a lövést. (20:10) (20:10)

24'
    Támad az Újváros de leveszítik a labdát. Jöhet az Eger. (20:10) (20:10)

22'
    Bulath értékesíti. (20:10) (20:10)

22'
    Gera harcol ki 7 méterest. (19:10) (19:10)

Mátéfi Eszter kér időt.

Pörögnek az események kapkodjuk a fejünket mi is,egymás utáni gólváltások és gólok. (19:10) (19:10)

21'
    Sári Barbara szerez gólt. (19:10) (19:10)

20'
    Hosszu szerez újabb gólt beállóból. (19:9) (19:9)

19'
    Hárs lövi csapata 9. gólját. (18:9) (18:9)

18'
    Hosszu szerez gólt szélről. (18:8) (18:8)

18'
    2 perc kiállítás vendég oldalon Báránynak. (17:8) (17:8)

18'
    Bárkai megszerzi a labdát és beállóból újabb gólt lő. (17:8) (17:8)

17'
    Bárkai szerez szélről gólt. (17:7) (17:7)

17'
    Vincze Melinda szerzi a következő találatot beállóból. (17:6) (17:6)

16'
    Sári szerez gólt vendég oldalról. (16:6) (16:6)

16'
    Ferling értékesíti. (16:5) (16:5)

15'
    Takács D. harcol ki 7 méterest. (15:5) (15:5)

14'
    Támad az Eger de elképzelés nélkül játszanak így újra jöhetnek a hazaiak. (15:5) (15:5)

13'
    Ferling szerez újabb gólt. (15:5) (15:5)

12'
    Takács D. szerez gólt felugrásból. (14:5) (14:5)

Víg véd egy lövést. Oldal dobás de a játékvezetők elveszik a labdát. (13:5) (13:5)

11'
    Héjjas kap sárga lapot. (13:5) (13:5)

11'
    Hosszu lő gólt. (13:5) (13:5)

11'
    Sári értékesíti a 7 méterest. (12:5) (12:5)

11
    Hosszú Boglárkát indítja Ferling,de a kapufa megmenti az Egert az újabb góltól. (12:4) (12:4)

10'
    Ferling szerzi meg a 12. hazai gólt beállóból. (12:4) (12:4)

9'
    Hosszú kap sárga lapot. (11:4) (11:4)

9'
    Sári szerez beállóból gólt. (11:4) (11:4)

9'
    Vincze szerzi meg 3. gólját. (11:3) (11:3)

9'
    Bulath szerez újabb gólt. Nagyon könnyű mérkőzés. (10:3) (10:3)

8'
    Takács D. szerez újabb gólt. (9:3) (9:3)

7'
    Vincze rögtön elveszi a labdát megindul és szerzi csapata 8. gólját. (8:3) (8:3)

7'
    Vincze szerzi meg első gólját. (7:3) (7:3)

7'
    Petrovics lő felugrásból gólt. (6:3) (6:3)

6'
    Bulath lövi újabb gólját. (6:2) (6:2)

6'
    Gyimesi lövi csapata 2. gólját. (5:2) (5:2)

6'
    Ferling veszi el a labdát megindul és lövi be. (5:1) (5:1)

5'
    Bulath értékesíti ismét a 7 méterest. (4:1) (4:1)

5'
    Bárány kap sárga lapot. (3:1) (3:1)

4'
    Bulath értékesíti a 7 méterest. (3:1) (3:1)

2 perc kiállítás Vendég oldalon Petrovics, (2:1) (2:1)

3'
    Ferling harcol ki 7 méterest. (2:1) (2:1)

3'
    Egyenlíthetett volna az Eger de Víg véd. (2:1) (2:1)

2'
    Megszerzi a vendég együttes is az első gólt. (2:1) (2:1)

2'
    Ferling szerzi felugrásból a következő gólt. (2:0) (0:0)

2'
    Támad az Eger de a játékvezető elveszi a labdát. (0:0) (0:0)

1
    Bulath szerzi az első gólt. (1:0) (0:0)

1
    A Dunaújváros kezd. (0:0) (0:0)

1

Dunaújvárosi KKA: Víg,Csapó,Spisák-Ferling,Gera,Vadász,Takács,Kopecz,Ács,Vincze,Bulath,Palotás,Hosszú,Rádl,Grosch,Kővári

EKFSC – Globál Safe: Fekete,Ferenczi-Gyimesi,Gaskova,Balázs,Molnár,Bárkai,Bárány,Hárs,Benedek,Petrovics,Héjjas,Sári,Németh,Marija

Játékvezetők: Őri Erika,Szalay Zoltánné.

Az ifi korosztályban Dunaújváros KA 37-22 Eszterházy KFSC
    A junior korosztályban Dunaújváros KA 43-20 Eszterházy KFSC

a 18 órási mérkőzés előtt a két csapat ifi és junior tagozata is megmérkőzik. A mérkőzések eredményét közvetítésünk előtt megírjuk!

A 3.helyezett Dunaújváros fogadja az utolsó helyen álló Eger együttesét.
    Az Újvárosiak már 2 fordulóval ezelőtt bebiztosították helyüket a legjobb 4 között,most már csak 2 fordulóval a vége előtt az a kérdés,hogy a 3. vagy 4. helyen végeznek e. A szombati találkozón papírforma eredménynek kell születnie,de bármi előfordulhat. Ugyan is bár utolsó helyezett a vendég Eszterházy Globál,de bármikor születhetnek meglepetések. Főleg ha hazai oldalon úgy gondolják,hogy az idősebbek pihenjenek a következő Érd elleni mérkőzésre.
    A két csapat első mérkőzése tavaly november 10.-én nagyon sima 10 gólos Dunaújváros győzelemmel ért véget.

Reméljük gól gazdag mérkőzést láthatunk!Tartsanak velünk itt az Onlajnok.com.-on!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Böröcz Balázs

EKFSC - Globál Safe: Fekete,Ferenczi-Gyimesi,Gaskova,Balázs,Molnár,Bárkai,Bárány,Hárs,Benedek,Petrovics,Héjjas,Sári,Németh,Marija

Játékvezetők: Őri Erika,Szalay Zoltánné