Érd – Dunaújvárosi KKA 20:22 (vége) | Ipress Center-Vác – Békéscsaba 27:27 (vége)
Ipress Center-Vác
27:27 (14:14)
Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE
szombat 08.03.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Női kézilabda NB1

60
    Gávai kap két percet. Két mp! (27:27) (27:27)

60
    A Vácé maradt a labda, időt kért Konkoly Csaba 10 mp-el a vége előtt! (27:27) (27:27)

60
    Kifogta a hetest Veress lábbal. (27:27) (27:27)

49
    Bakó Botond kér időt, most jó ideje nem sikerül semmi támadásban a Békéscsabának. (23:21) (23:21)

43
    Nagyobb baj a Vácnak, hogy Fülöpöt még ki is állították két percre. (20:20) (20:20)

36
    FARKAS Veronika bombázza a büntetőt a jobb felsőbe. (16:16) (16:16)

31
    Nikolajenko bejátszás közben a saját társa lábára dobta a labdát, majd amikor a bíró elvette a labdát, eldobta szándékosan, kettő perces kiállítás. (14:14) (14:14)

29
    FARKAS Veronika értékesíti a hetest. (13:14) (13:14)

29
    FARKAS pattintja be a kapus lábai közt a büntetőt. Hosszú percek óta az első váci gól. (12:14) (12:14)

29
    Gávai kapott két percet, de igazából Hanczvikkel volt szabálytalan. Hetes is. (11:14) (11:14)

28
    Glusica áll ki két percre, el is ismerte az ütést azonnal. (11:14) (11:14)

22
    Kamper kapott két perces büntetést. (11:10) (11:10)

22
    Sárga lapot kapott reklamálásért Konkoly Csaba, aki utána azonnal időt is kért a Vácnak. Egyre olvadt a négy gólos váci előny. (11:10) (11:10)

21
    NIKOLAJENKO pattintja be a bal felsőbe a hetest. (11:8) (11:8)

20
    Bakó Botond kért időt a csabaiaknak. (11:7) (11:7)

12
    Nikcevic rontott lövés után lerántotta Walfischt, ő is két perces büntetést kap. Kettős előnyben a Csaba. (6:5) (6:5)

12
    Hámori Konszuéla kapta a kettő percet visszahúzásért. (6:5) (6:5)

11
    Gávai kapott sárgát. (6:3) (6:3)

10
    Glusica kapott sárgát, ő is Hámorit rántotta le. (4:2) (4:2)

9
    NIKOLAJENKO lőtte a büntetőt a bal alsóba. (4:2) (4:2)

8
    Hiába védett bravúrral Bíró, hetes és sárga Fülöpnek. (4:1) (4:1)

8
    FARKAS a jobb felsőbe bombázta a hetest. (4:1) (4:1)

8
    Walfisch kapott sárgát, Hámorit rántotta le. (3:1) (3:1)

3
    Sandra Nikcevic kapott sárga lapot. (0:0) (0:0)

Ipress Center-Vác: Bíró, Sztranyán – Niksic, Hansághy, Hámori, Farkas, Szondi, Ivanics, Kamper, Szádvári, Ertl, Fülöp, Nikcevic, Dakos, Drávai, Virág
    Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE: Dömény-Veress, Sipeki, Terenyi – Hanczvikkel, Gávai, Tóth S., Nyikolajenko, Csáki, Szabó, Szögi, Dombi, Walfisch, Kelemen, Glusica Leposava, Barján

Játékvezetők: Bacs József, Bán Tamás