Dab.Docler – Fehérvár AV19 4:1 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Ferencváros Bp. ESMTK 4:3 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
4:3 (0:1, 0:1, 4:1)
Ferencváros Bp. ESMTK
péntek 28.03.2014, 18:00 • Miskolci Jégcsarnok • Borsodi Magyar kupa

Vége a mérkőzésnek, óriási harmadik harmadot produkáltak a hazaiak, négy gólt is szereztek és megfordították a meccset, a Fradi pedig talán kicsit elfáradt, így nem tudta döntetlenre se menteni a találkozót. Nagyot küzdöttek Rafajék a záró harmadban, így megérdemelten nyertek, miközben Dunaújvárosban némi meglepetésre a DAB 4-1-re verte a Fehérvár csapatát! Holnap itt Miskolcon a Ferencváros a Fehérvárral játszik délután, a Jegesmedvék pedig a Dunaújvárost fogadják este, tartsanak akkor is velünk, mára köszönöm a figyelmet! (20:14:40)

60:00

59:29
    Megy a játék, Budai Krisztián nincs a jégen.

59:25
    A bírók videóztak közben, megnézték áthaladt-e a gólvonalon a nagy tülekedésben a korong, de nem, nem ítéltek gólt!

59:25
    Durva játékért kettő plusz kettő perc Popovicsnak, Hajósnak, Tóth Adriánnak hazai oldalról, Lindquistnek, Ojanennek és Sjödinnek a vendégektől.

59:25
    Még mindig áll a játék, valószínűleg jön pár kiállítás is.

59:25
    Nagy nehezen lenyugszanak a kedélyek, tanácskoznak a játékvezetők. Velük van Berta, Hegyi és Dubek.

59:25
    Óriási kavarodás Gyenes kapuja előtt, többen próbálják benyomni a pakkot a kapuba, mire elmozdul a kapu és tömegverekedés tör ki!

59:10
    Megadják a jelet, Budai lemegy, hat mezőnyjátékossal megy a Fradi!

58:50
    Időt kért a Ferencváros. Dobos Tamás alighanem le fogja hozni Budai Krisztiánt majd.

58:30
    Knox lövését védi Budai nagy bravúrral.

57:39
    GÓL, vezetnek a hazaiak, először a meccsen! passzolt keresztbe a bal szélre, ahol érkezett RAFAJ ATTILA, aki öt méterről, remek lövéssel kipókhálózta Budai kapujának bal felső sarkát! 4-3!

56:45
    Tóth fordult volna lövésre a kapu előtt, de Mestyán blokkjáig jutott csak a kísérlet.

56:25
    Láda lő laposan takarásból ismét, Budai véd nagyot, majd megérkezik Hegyi és Géczi, akik ismerkednek kicsit, de nem alakul ki verekedés.

55:21
    Lindquist kísérletezik távolról, Gyenes húzza le.

54:55
    Eriksson tüzel középről, öt méterről nem túl erősen, Gyenes véd könnyen.

53:55
    Láda lő okosan, takarásból, Budai hárít lábbal.

53:30
    Hajós próbál kapu mögül passzolni, de pontatlanul, majd Popovics szerez korongot és lő nyolc méterről, fordulásból, Budainak nem okoz gondot.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 44. Budai (Ritó, Fliszár), 45. Roczanov (Votjkó, Rafaj), 49. Popovics (Vojtkó), 58. Rafaj – 10. Sijka (Potila), 29. Ojanen (Lencsés), 48. Ojanen (Sijka, Eriksson)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Gyenes (Duschek) – Boyle, De Bruyn, Knox, Dubek, Faith – Durco, Budai, Roczanov, Miskolczi, Fliszár – Láda, Hegyi, Hajós, Popovics, Rafaj – Vojtkó, Ritó, Tóth
    Ferencváros Bp. ESMTK: Budai (Szőke) – Eriksson, Mestyán, Ojanen, Potila, Sijka – Győri, Lindquist, Södin, Pál, Vaszjunyin – Lencsés, Géczi, Kiss, Berta – Wéber, Feil, Dancsfalvi, Papp

Játékvezetők: Kincses, Gangel – Székely, Soós