Dab.Docler – Fehérvár AV19 4:1 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Ferencváros Bp. ESMTK 4:3 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
4:3 (0:1, 0:1, 4:1)
Ferencváros Bp. ESMTK
péntek 28.03.2014, 18:00 • Miskolci Jégcsarnok • Borsodi Magyar kupa

59:25
    Durva játékért kettő plusz kettő perc Popovicsnak, Hajósnak, Tóth Adriánnak hazai oldalról, Lindquistnek, Ojanennek és Sjödinnek a vendégektől.

32:38
    Hegyi Ádám ül le két percre gáncsolásért.

24:56
    Knox iramodik meg Budai kapuja felé, de a kapus megakasztja a csel közben, kettő perc!

17:16
    Vaszjunyin és Popovics verekednek össze, szép és korrekt bunyó volt, amelyből Popovics került ki győztesen, földre vitte ellenfelét. A bírók ezután nagy nehezen szétválasztják őket, jönnek a büntetések.
    Kettő plusz kettő (bottal lökés, durva játék) plusz tíz Popovicsnak, kettő (durva játék) plusz tíz Vaszjunyinnak.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 44. Budai (Ritó, Fliszár), 45. Roczanov (Votjkó, Rafaj), 49. Popovics (Vojtkó), 58. Rafaj – 10. Sijka (Potila), 29. Ojanen (Lencsés), 48. Ojanen (Sijka, Eriksson)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Gyenes (Duschek) – Boyle, De Bruyn, Knox, Dubek, Faith – Durco, Budai, Roczanov, Miskolczi, Fliszár – Láda, Hegyi, Hajós, Popovics, Rafaj – Vojtkó, Ritó, Tóth
    Ferencváros Bp. ESMTK: Budai (Szőke) – Eriksson, Mestyán, Ojanen, Potila, Sijka – Győri, Lindquist, Södin, Pál, Vaszjunyin – Lencsés, Géczi, Kiss, Berta – Wéber, Feil, Dancsfalvi, Papp

Játékvezetők: Kincses, Gangel – Székely, Soós