Málaga CF – Granada 4:1 (vége) | Elche CF – Getafe CF 1:0 (vége) | Sevilla – RCD Espanyol 4:1 (vége)
Valladolid – Valencia 0:0 (vége)
Elche CF
1:0 (0:0)
Getafe CF
vasárnap 06.04.2014, 17:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Primera División

Kiegyenlített mérkőzésen végül a ráadás utolsó percében Boakye fejelt góljával nyerte meg a meccset a hazai csapat. A Getafe játékosai szomorúan vonultak le a meccs után az öltözőbe, mert nem érdemelték meg, hogy pont nélkül utazzanak haza a mai összecsapás után. A második félidőben kisebb volt az iram mint az elsőben, sokáig úgy nézett ki, hogy gólnélküli döntetlennel végződik a találkozó. Az Elche hosszabb idő után ismét három pontot könyvelhetett el, 35 ponttal a 14-ik helyre ugrik fel a Getafe a 17-ik helyről várja a következő fordulót.

90+3
    Az Elche gólt szerzett!
    Belövi a hazai csapat a győztes gólt a ráadás utolsó percében. Gil jobb oldali beadása pontosan RICHMOND BOAKYE fejét találja meg, aki védhetetlenül fejel 6 méterről a halóba.

90+2
    Castro került jó helyzetbe, de lest int a partjelző.

90+1
    Három perc lesz a ráadás. Lafita sérül meg közben.

90
    Hazai szabadrúgás jó helyről az utolsó percben.

89
    Újabb gyors Getafe támadás a hajrában, de les állítja meg az akciót.

88
    Diego Castro 17 méterről leadott kemény lövését védte bravúrral Herrera.

87
    Lafita kap sárga lapot a vendég csapatból.

86
    Marica elől ment Herrera kapus az utolsó pillanatban.

85
    A hajrában sem növelik a csapatok az iramot, a második félidő csalódás a foci kedvelőinek.

84
    A nagyon aktív Pedro León helyére Sarabia jön be a vendég csapatban.

83
    Suarez bombáját Lafita blokkolja.

82
    Szép Marquez Níguez összjáték, de Níguez végül elrontja az ígéretes akciót.

81
    Cserél a hazai csapat Garry Rodríguez helyére Níguez jön be.

80
    Damián Suárez ívelte be a labdát Coro lábára, de Coro a tizenhatosban nem tudta lekezelni, így nem lett ziccer a dologból.

79
    Addig cselezgetett Diego Castro, míg Botiá végül elvette tőle a labdát a tizenhatosban.

78
    Ismét Pedro León az aki lövéssel próbálkozik, de a nézőtéren kötött ki a pontatlan lövése.