Borussia M'gladbach – VfB Stuttgart 1:1 (vége) | Hannover 96 – Hamburger SV 2:1 (vége) | VfL Wolfsburg – Norimberk 4:1 (vége)
SC Freiburg – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 2:0 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – Werder Bremen 3:0 (vége) | Bayern München – Borussia Dortmund 0:3 (vége)
SC Freiburg
2:0 (1:0)
Braunschweiger TSV Eintracht 1895
szombat 12.04.2014, 15:30 • MAGE SOLAR Stadion, Freiburg • Bundesliga

Két góllal győzött a Freiburg ezen a kiesési rangadón, ezzel alighanem biztosította helyét a következő szezonban is a Bundesligában. Jóval többet támadott, megérdemelten nyert a Freiburg, a Braunschweig pedig könnyen lehet, hogy elbúcsúzik az élvonaltól.
    Freiburg – Braunschweig: 2-0!
    ---- (17:24:46)

90+2
    Utolsó cseréjét is kihasználja a hazai csapat, Klaus helyett Fernandes lép pályára.

90+1
    Már a hosszabbításban járunk, hamarosan három ponttal gazdagodik a Freiburg együttese.

87
    Továbbra is 2-0 arányban vezet a Freiburg, alig 4 perc a rendes játékidőből, ez már meglesz a hazaiaknak.

85
    Zulechner kapott sárga lapos figyelmeztetést.

81
    Mehmedi helyett Zulechner a második csere a Freiburg gárdájában.

80
    Bellarabi sárga lapot kapott.

80
    A kapura tartó lövések aránya 7-2, a Freiburg a kapufát is egy ízben eltalálta a második félidőben. Minden téren fölényben a hazai csapat, nem valószínű, hogy a vendégek ezt már innen meg tudják fordítani.

79
    Freis érkezik Guédé helyett a Freiburg csapatába. Az első hazai csere bő tíz perccel a vége előtt.

68
    Kessel helyett érkezik Bellarabi a Braunschweig csapatába. Az utolsó vendégcsere is megtörtént ezzel, a hazaiak még nem cseréltek.

58
    Vrancicot Ademi váltja az Eintrachtnál.

55
    Darida az első hazai sárga lapot kapja.

52
    Hochscheidt kap sárga lapot a vendégeknél.

48
    A Freiburg gólt szerzett!
    SCHUSTER kettőre növeli a hazaiak előnyét. 2-0 a Freiburg javára!

46

Jóval aktívabban kezdte a mérkőzést a Freiburg, egy szerencsés góllal korán vezetést is szereztek. Utána jelentősen leült a mérkőzés, néhány komolyabb helyzet adódott csak. A vendégek elvesztették Kumbelát, legeredményesebb játékosukat, így még tovább nehezedett a Braunschweig helyzete.
    Egyelőre 1-0 a Freiburg javára.
    Tartsanak velünk a második félidőben is.