Bayern München – Werder Bremen 5:2 (vége) | VfL Wolfsburg – SC Freiburg 2:2 (vége) | 1899 Hoffenheim – Eintracht Frankfurt 0:0 (vége)
1. FSV Mainz 05 – Norimberk 2:0 (vége) | Hertha BSC – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 2:0 (vége) | Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund 2:2 (vége)
Bayern München
5:2 (1:2)
Werder Brémy
szombat 26.04.2014, 15:30 • Allianz Arena, München • Bundesliga

A pocsék kezdés ellenére végül kiütötte a Bayern München a Werder Brement. Az első félidő után nem sokan fogadtak volna három gólos hazai sikerre, de hát a Bayern ere is képes. A Werder a második bekapott gólja után nagyon leblokkolt, ez a vesztüket is okozta.
    A bajorok most már remek hangulatban készülhetnek a BL visszavágójukra! (17:22:13)

90
    A játékvezető nem hosszabbít, a hazaiak adogatnak.

89
    A Bayern adogat, már ők is szeretnék ha vége lenne.

88
    Wolf fogta a labdát Pizzaro elől, oda a hazaiak helyzet.

87
    Contento szépen kísérte ki a labdát, így hosszú lett ez az indítás Eliának.

86
    Robben szögletét kiütötte Wolf a kapu elől.

85
    Robben is lövéssel próbálkozott, ebből most szöglet lett Garcia segítségével.

84
    Götze próbálkozott egy lövéssel 20 méterről, de elakad a védőkben a labda.

83
    Elia lökése után szabadrúgás a hazaiaknak a félpályától.

82
    Robben jobb oldali szögletéből Müller fejelt de a keresztlécről vágódott ki a labda.

82
    Robben felé egy indítás, középre tenné, de szögletre ment Garcia.

81
    Csere a Werder Bremennél: lemegy Hunt, bejön Kroos.

80
    Ismét szöglet a Bayernnek , de ezt is kisszögletben intézi el Ribéry és Martinez. Nem lesz belőle beadás.

79
    Götze bal oldali szögletét ki tudták fejelni a kapujuk elől a vendégek.

78
    Ribéry a jobb szélről, 14 méterről lőtt kapura, de szögletre ment a labda Prödlről.

77
    Csere a Bayern Münchennél: lemegy Alaba, bejön Contento.

76
    Caldirola kap sárga lapot egy durva becsúszásért.

75
    Szöglet a hazaiaknak, Caldirola mentése után. Robben szöglete hátrafelé megy, nem adja be.

74
    Talén Robben tette fel az i-re a pontot, de még van negyed óra, nehéz dolga lesz a Werdernek!

73
    A Bayern gólt szerzett!
    ár megérte bejönnie ARJEN ROBBENNEK! 18 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot!

72
    Csere a Bayern Münchennél: lemegy Dante, bejön Robben.

71
    Junuzovic 22 méteres lövése kicsivel mellékanyarodott.

70
    Csere a Werder Bremennél: lemegy Di Santo, bejön Elia.

69
    Alaba szerelte Huntot,a hazaiaké a labda.

68
    Védre kijön a Werder a szorításból, a középpályán adogatnak.

67
    Az oldalvonal mellett még mindíg ápolják Junuzovicot.

66
    Junuzovicot kell ápolni egy ütközés után.

65
    Hunt passza volt pontatlan, oda a helyzet.

64
    Alaba passzát feleslegesen pörgette fel Müller, oda a helyzet.

63
    Wolf védte Martinez 20 méteres lövését.

62
    Telsen összeesett a Werder, a Bayer uralja a játékot.

61
    Ez nagyon simán megy a második félidőben a Bayernnek! Már berámoltak három gólt!

60
    Lahm jobb oldali beadását BASTIAN SCHWEINSTEIGER 14 méterről a kapu bal oldalába fejelte.

59
    Szöglet a Bayernnek, de a jobb oldalon kis szögletbe kezdenek, de Martinez beadását kifejelik a vendégek.

58
    Wolf védett hatalmasat, Martinez 22 méteres lövését védte!

56
    Ahogy várható volt, összeszedte magát a Bayern a második félidőre és már vezetnek is!

55
    Csere a Werder Bremennél: lemegy Makiadi, bejön Ignjovski.

55
    Ribéry passzolt Alaba elé aki ajtó-ablak helyzetbe hozta CLAUDIO PIZZAROT és neki csak be kellett passzolnia a labdát 3 méterről!

53
    A Bayernnek ismét sikerült az egyenlítés, lássuk a Werder mit lép erre.

52
    A hazaiak szögletét Ribéry adta be és CLAUDIO PIZZARO 5 méterről a bal alsóba passzolt a hosszú saroknál

50
    Martinez bal oldali szögletét kivágta Caldirola a kapuja elől.

49
    Ribéry elől mentett szögletre Di Santo.

48
    Ribéry vitte el a labdát a bal szélen, de a középre emelt labdája elpattant Müllertől, majd kivágták a vendégek.

47
    Götze lőtt kapura a tizenhatos bal sarkától, de Wolf fogta a labdát.

46
    Csere a Bayern Münchennél: lemegy Weiser, bejön Lahm.

46
    A Bayern München kezdte a második félidőt.

46

Meglepetésre vezet a félidőben a Werder Bremen, aki a Bayern fásultságára számított, annak jók voltak a megérzései. Persze a Werder sincs csúcsformában, de ők kihasználták a lehetőségeiket.
    A második félidőre biztos összekapják magukat a hazaiak, látunk még gólt a mérkőzésen!

45

45
    A hazaiak szögletét Martinez adta be, de Wolf lehúzta a levegőből a labdát.

44
    Pizzaro elől fejelte szögletre a labdát Prödl.

43
    Caldirola bal oldali beadásáról centikkel maradt le Hunt a kapu előtt!

42
    A második Werder gól óta megint nem találja a fonalat a Bayern.

41
    Junuzovvic adta vissza lövésre a labdát, de csak beadott Fritz, ott viszont már lesen volt Garcia.

40
    Neuertől majdnem elvette a labdát Junuzovic egy hazaadásnál, a kapus szögletre rúgta a labdát.

39
    Bargfrede szögletét kifejelték a vendégek, jöhet az ismétlés. Makiadi ezt levette a tizenhatos előtt, de csúnyán fölé lőtt.

38
    Szabadrúgás a vendégeknek 30 méterről. Junuzovic beívelését kifejelték a hazaiak, szöglelt a Werdernek.

37
    Müller buktatta Di Santot, sárga lapot kapott érte.

36
    A Werder ma szerencsés napot fogott ki, minden komoly helyzetét belövi!

35
    A Werder gólt szerzett!
    AARON HUNT kiváló indítást kapott m Egy vissza csellel becsapta Boatenget és 12 méterről a bal sarokba lőtt Neuer mellett!

34
    Ribéry gyorsított fel a bal szélen, de a beadása elment keresztbe a kapu előtt!

33
    A Bayern az egyenlítése óta irányítja a játékot, a labdabirtoklás 61:39 % a javukra.

32
    Pizzaro emelte át Wolf felett a labdát 16 méterről, de Fritznek sikerült kivágnia a gólvonalról a labdát!

31
    Most Müller elől vette fel a labdát Wolf.

30
    Jó bejátszás Müllertől, de Götze elől Wolf fogta a labdát.

28
    Pizzaro 18 méteres lövése gyengén sikerült, mellé is ment.

26
    Martinez gurítja lövésre a labdát a szögletből, de Müller 25 méteres lövését fogta Wolf.

25
    Szöglet a hazaiaknak, Garcia rúgta ki Pizzaro elől a labdát.

24
    Gelassienek lett hosszú egy labda, kirúgás a Bayernnek.

23
    Schweinsteiger legurítja oldalra a labdát, nem íveli a kapu elé, a Bayern passzolgat ez után.

22
    Götze tűnt el Bargfrede mellett, szabadrúgás a hazaiaknak 33 méterről.

21
    Szöglet a vendégeknek, a jobb szélről. Junuzovic beadása kikanyarodott a kapu mögé.

20
    Csak megrázta magát a Bayer, ez a gól végre erőt adhat a csapatnak!

19
    Szép összjáték után remek indítást kapott FRANCK RIBÉRY és 14 méterről a jobb alsó sarokba lő!

17
    Pizzaronak 15 méterről nem sikerült eltalálnia a kaput.

16
    Martinez baloldali szögletét kifejelték a vendégek a kapujuk elől.

15
    Szöglet a hazaiaknak, Garcia tisztázása után.

14
    Junuzovic indult meg a középpályán, de Boateng szerelte a tizenhatos előtt.

14
    A hazaiak már érzik, hogy ez nem lesz könnyű meccs.

13
    Alaba bal oldali beadása a kapu mögött landolt, kirúgás a vendégeknek.

12
    A Bayern adogat a középpályán, a Werder behúzódott a térfelére.

11
    Martínez beívelése hosszú lett Alabának, a vendégek jöhetnek kirúgással.

10
    A Werder remekül kezd, ráéreztek a Bayern lassúságára, ötlettelenségére.

9
    Három a kettő ellen vitték kapura a labdát a vendégek, majd Makiadi kiugratását GEBRE SELASSIE 12 méterről a kimozduló Neuer mellett a kapu közepébe lőtte!

7
    Ribery szöktette hosszan magát, Bargfrede hozta el a labdát előle.

6
    Wolf kapusnál a labda, de a kirúgása hosszú lesz, már a másik portás, Neuer fogja a játékszert.

5
    Weiser a jobb szélen igyekszik, de a beadása már pontatlan lett.

4
    Szöglet a vendégeknek , de Junuzovic jobb oldali beadásánál Di Santo szabálytalan volt, a hazaiak jöhetnek.

3
    Pizzaro reklamál tizenegyest, de Prödl szerelését nem fújta le a játékvezető.

2
    Hunt próbált előrejutni a hazai tizenhatoson belül, de Dante kivágta előle a labdát.

1
    Müller tört előre a középpályán, de szerelték a tizenhatosnál a vendégek.

1
    A Werder Bremen kezdte a mérkőzést.

1

A Bayern arénában is megemlékeztek egy perces gyászszünettel a közelmúltban elhunyt Tito Villanováról.

Bayern München: Neuer – Weiser, J. Boateng, Dante, Alaba – Götze, Martínez, T. Müller, Schweinsteiger , Ribéry – C. Pizarro
    Cserék: Raeder – Lahm, Contento, Robben, Kroos, Mandžukić

Werder Bremen: Wolf – Fritz , Prödl, Caldirola, García – Gebre Selassie, Makiadi, Hunt, Bargfrede, Junuzovic – Di Santo
    Cserék: Mielitz – Lukimya-Mulongoti, Zander, Elia, Ignjovski, Kroos, Petersen

Játékvezetők: Winkmann – Salver, Ittrich.

A Bundesliga a 32. fordulójához érkezett, amiben a már bajnok Bayern München fogadja a 11. helyen álló Werder Brement.
    A müncheniek szerdán Bajnokok Ligája mérkőzést játszottak és kikaptak 1:0-ra a Real Madridtól. Így a jövő keddi visszavágóra most tartalékolniuk kell a hazaiaknak, hiszen a döntőbe jutásért a legjobbakra lesz szükség.
    A Werder a kiesés ellen is küzdött már idén, de sikerült elkerülniük a veszélyzónából. Ha ma sikerül jó napot kifogniuk, akkor talán van esélyük a BL-re koncentráló Bayern ellen.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik.

Kolarics László

Gólok: 19. Ribéry, 52. Pizzaro, 55. Pizzaro, 60. Schweinsteiger, 73. Robben – 9. Selassie, 35. Hunt

Lapok:   37. Müller (BAY) – 76. Caldirola (BRM)

Bayern München: Neuer – Weiser(46.Lahm ), J. Boateng, Dante(72.Robben), Alaba(77.Contento) – Götze, Martínez, T. Müller, Schweinsteiger , Ribéry – C. Pizarro

Werder Brémy: Wolf – Fritz , Prödl, Caldirola, García – Gebre Selassie, Makiadi(55.Ignjovski), Hunt(81.Kroos ), Bargfrede, Junuzovic – Di Santo(70.Elia )

Játékvezetők: Winkmann – Salver, Ittrich