Svájc – Fehéroroszország 3:4 (vége) | Szlovákia – Franciaország 3:5 (vége) | Oroszország – USA 6:1 (vége)
Csehország – Kanada 3:4 (vége)
Szlovákia
3:5 (1:0, 2:1, 0:4)
Franciaország
hétfő 12.05.2014, 15:45 • Chizhovka Aréna • A csoportos Világbajnokság

53:01
    Manavian is elhagyja a pályát két percre bottal ütés miatt. Kettős szlovák előny lesz majdnem két teljes percig a hajrában!

52:52
    Satant rántották el bottal, Bellemare emiatt két percre a padra kényszerül. Szlovák emberelőny.

49:22
    Újabb szlovák kiállítás, Daloga áll ki két percre fogás miatt. Kettős előnyben a franciák jó ideig!

48:40
    Valach áll ki két percre a szlovák válogatottból bottal akasztás miatt.

35:39
    Besch pihen két percig a büntetőpadon fogás miatt. Szlovák emberelőny.

28:51
    Kettő perces kiállítás, Marincin hagyja el a pályát akadályozás miatt.

24:43
    Kettő perces kiállítás, Karol Sloboda áll ki Szlovákiától.

19:59
    Tatar áll ki az utolsó másodpercben, túlzott keménységgel lökte palánkra ellenfelét. Francia emberelőny.

16:03
    Marincin is kiáll két percre gáncsolásért, ezzel kettős hátrányban egy időre a szlovákok!

14:32
    Kettő perces kiállítás Szlovákiának Skokan kerül a büntetőpadra magas bot miatt.

06:52
    Szlovákia nyom többnyire, most pedig egy újabb kiállítás a franciáktól. Henderson kénytelen kiállni két percre bottal akasztás miatt.

02:40
    Treille részesül kettő perces kiállításban fogás miatt, Marincint teremtette arrébb. Szlovák emberelőny.

Gólok és gólpasszok: 16. Nagy (Sloboda), 24. Nagy (Satan), 37. Satan (Miklik, Valach) – 27. Amar (Desrosiers, da Costa), 51. Amar (Guttig), 51. Roussel (Besch), 57. Fleury (Guttig, da Costa), 60. Roussel

Szlovákia: Laco (Janus) – Daloga, Sloboda, Hrivik, Satan, Nagy – Marincin, Brejcak, Viedensky, Panik, Tatar – Svarny, Valach, Miklik, Marcinko, Reway – Ceresnak, Skokan, Tybor, Stastny, Mikus
    Szövetségi kapitány: Vladimir Vujtek

Franciaország: Huet (Hardy) – Manavian, Amar, Treille, Meunier, Desrosiers – Auvitu, Besch, Stephane da Costa, Roussel, Bellemare – Janil, Chakiachvili, Fleury, Guttig, Teddy da Costa – Dieude Fauvel, Berthon, Henderson, Ritz, Raux
    Szövetségi kapitány: Dave Henderson

Játékvezetők: Keith Kaval (USA), Steve Patafie (USA) – Nicolas Fluri (SUI), Ivan Dedioulia (BLR)