Kozármisleny – Békéscsaba 2:1 (vége) | Ajka – Dunaújváros 1:2 (vége) | BFC Siófok – ZTE 3:3 (vége)
Gyirmót – Sopron 3:2 (vége) | Szolnok – Cegléd 2:1 (vége)
Szolnoki MÁV FC
2:1 (0:0)
Ceglédi VSE
szombat 17.05.2014, 20:00 • Tiszaligeti stadion, Szolnok • Merkantil Bank Liga

60 percig esőben játszva nem tudtak egymással dűlőre jutni a felek, de az eső elállta után előbb a 11-es, majd a kiállítások felrázták a csapatokat és elkezdtek focizni.
    a 75. perctől a MÁV ritmust váltott és Mile találatával megszerezték a vezetést.
    A lendület azonban nem tört meg tovább támadott és tartotta a labdát a hazai csapat, mely a hosszabbításban Papucsek góljával a győztes gólt is megszerezte.
    A hazaiaknak így már nem kell izgulniuk a bennmaradást illetően.
    A ceglédieknek azonban még két kő kemény mérkőzés vár.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket.
    Viszont látásra, jó éjszakát! (21:50:05)

90+4

90+2
    A Szolnok gólt szerzett!

Papucsek Barna ereszt el egy lövést 30-ról a kapus rajta volt ugyan, de a kapufa mellett köt ki a labda.

90+1
    Lengyel beadása után Racskó fejel mellé.

90+1
    Mile kapura lövi és Miski épp hogy odaér.
    Szöglet.

90+1
    Mile végez el szabadrúgást 30 méterről.

90
    4 perc lesz a hosszabbítás.

90
    Robson a félpályáról ereszt el egy lövést, de Pokorni addigra behátrál és fogja a labdát.

89
    Katona beadása a kapu mögött köt ki.

88
    Rebryk buktatja Mile-t a játékvezető sárgát mutat fel neki.

86
    Mundi beadását Katona fejelte fölé.

85
    Tartja a labdát a Szolnok, helyzeteibe azonban egy védő mindig közbelép.

83
    Zsótér beadásánál résen vannak a védők és Katona elől tisztázni tudnak.

82
    Tisza Kálmán helyett Rebryk Denys áll be.

80
    Meglett a szolnoki nyomásnak az eredménye.
    Ezzel a döntetlennel jelenleg bennmaradó a MÁV és még izgulhat a Cegléd.

79

17 méterre a kaputól Mile állt oda a szabadrúgáshoz és mindenki mellett eltekerve a bal kapufa mellé helyezte a labdát.