Jeunesse – Dundalk FC 0:2 (vége) | Sliema Wanderers FC – Ferencvárosi Torna Club 1:1 (vége) | Shkëndija – FC Zimbru Chişinău 2:1 (vége)
Sliema Wanderers FC
1:1 (1:0)
Ferencvárosi Torna Club
kedd 01.07.2014, 17:45 • Ta'Qali Nemzeti Stadion, La Valletta • Európa liga

77
    A Fradi gólt szerzett!
    Gólszerző NALEPA. Kukuruzovic szabadrúgása után Zammit röviden ütötte ki a labdát, MICHAL NALEPA ott termett és közelről a kapuba pofozta a Fradi egyenlítő gólját! 1-1

39
    A Sliema gólt szerzett!
    Gólszerző OHAWUCHI. It a hidegzuhany! STANLEY OHAWUCHI lépett ki, minden Fradi játékos mellett elvitte a labdát és nyolc méterről, jobbal, a kivetődő Dibusz mellett a jobb sarokba gurított! 1-0

Juhász Attila

Gólok: 39. Ohawuchi – 77. Nalepa

Lapok:   36. Mintoff (SWA), 86. G. Muscat (SWA) – 14. Busai (FTC), 41. Nagy D. (FTC), 45+4. Nalepa (FTC), 53. Bönig (FTC), 89. Holman (FTC)

kimaradt büntető: 15. Mifsud (SWA), kimaradt bünt.

Sliema Wanderers FC: Zammit – G. Muscat, Scozzese, Bianciardi, A. Muscat (Cilia 69.) – Mintoff, Potezica, Barbetti – Scerri, Ohawuchi – Mifsud. Vezetőedző: Alfonso Greco
    Cserék: Bonello(kapus), Martinelli, Dalli, G. Aquilina, Cilia, Ciantar, A. Xuereb

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Bönig, Nalepa, Mateos, Bosnjak – Gyömbér, Busai (Somalia a szünetben) – Kukuruzovic (Holman 82.), Böde, Nagy Dániel (Csukics a szünetben) – Lauth. Vezetőedző: Thomas Doll
    Cserék: Jova (kapus), Batik, Csukics, Holman, Csilus Á., Péter A., Somalia

Játékvezetők: Arnold Hunter (Richard Storey, David Anderson – mindhárom északír)