Oroszország-Németország 8:9 (vége) | Grúzia-Franciaország 6:10 (vége)
Olaszország-Horvátország 8:7 (vége) | Görögország-Szerbia 9:13 (vége)
Görögország-Szerbia

9:13

(2:3, 3:4, 2:4, 2:2)

szerda 23.07.2014, 20:30 • Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest • Férfi Vízilabda EB

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (21:43:09)

Az elődöntőben tehát Szerbia lesz majd Montenegró ellenfele, míg a magyar válogatott az olaszokkal találkozik.

Összességében a várt magabiztos győzelmet aratta Szerbia a Görögország elleni negyeddöntőben. Már az első két, szűken nyert negyedben is egyértelműen jobbak voltak Filipovicsék, de a harmadik negyed első felében végleg eldöntötték a meccset. A görögök megtettek mindent, de ma csak ennyire futotta tőlük, így is minden dicséretet megérdemelnek helytállásukért.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    Vlahopulosz távoli lövése fölé pattan.

32
    Afrudakisz lövését Pijetlovics üti ki, sarokdobás.

32
    Nikics lőhet kissé balról, de Calkanisz védeni tud.

31
    Randjelovics kipontozódott, de Afrudakisz, majd Gunasz bejátszása sem jó centerbe, a szerbeké a labda.

31
    Milonakisz kiállítása után DUSAN MANDICS a jobb szélről lő a hosszú sarokba: 9:13.

30
    Rossz bejátszás centerbe Murikisz felé, a szerbeké a labda.

30
    DUSAN MANDICS egy szabaddobást követően küldi a labdát a bal sarokba: 9:12.

29
    Funtulisz átadása teljesen üresen találja a jobb szélen EMMANUIL MILONAKISZ-t, aki a felső kapufa alsó lapja érintésével lő a kapu közepébe: 9:11.