Németország-Spanyolország 8:16 (vége) | Franciaország-Románia 8:15 (vége)
Oroszország-Grúzia 9:8 (vége) | Olaszország-Magyarország 7 : 8 (vége)
Szerbia-Montenegró 10:9 (vége)
Olaszország-Magyarország

7 : 8

péntek 25.07.2014, 19:00 • Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest • Férfi Vízilabda EB

MEGVAN! Fantasztikus teljesítménnyel, egy hihetetlenül izgalmas meccsen a magyar csapat megérdemelten harcolta ki a döntőbe jutást! A kiélezett helyzetekben a végén mi voltunk a jobbak, Nagy Viktor pedig eszméletlenül védett, hamarosan az aranyéremért játszhatunk! (20:12:31)

32
    Megvan a blokkról lepattanó labda, csak le kell pörgetni az órát!

32
    7 : 8 VARGA DÉNES középről pattintva bebombázza vezetünk!

31
    NAGY VIKTOR kifogja ezt is, 70%-al véd a kapus hihetetlen!

31
    Varga Dénes elől leszedik a felpasszolt labdát, jöhetnek az olaszok.

30
    7 : 7 AICARDI egyenlít, szépen megjáratták az olaszok.

30
    SZÍVÓS-t kiküldik, ő is kipontozódott.

30
    NAGY VIKTOR védés a legjobbkor, a nevét skandálja a közönség.

29
    6 : 7 HOSNYÁNSZKY megállíthatatlan, valahogy ezt is bepaszírozta másodjára, majd összeakaszkodik Tempesti-vel, de a lényeg, hogy vezetünk!

29
    GIACOPPO kipontozódott, emberelőny!

29
    6 : 6 LUONGO egyenlít, a blokk alatt a rövidbe pattintotta a labdát a balszélről.

29
    HÁRAIt kiküldtik, emberhátrányba kerülünk.

29
    Hosnyánszky távoli lövése a kapufát súrolja, fölé.

28
    Emberelőnyben támadhatunk!

28
    A magyarok kértek időt.

28
    TÓTH MARCI kerül ziicerbe centerben, és be is vágja ahogy azt kell! De nem adják sajnos meg, Benedek pont időt kért.

27
    Páros kiállítás dulakodásért, GIORGETTI és SZÍVÓS!

26
    TÓTH lehúzza a keresztpasszt, hatalmas védekezés!

26
    VÁMOS-t küldik ki, mostmár emberhátrányban kell védekezni.

26
    Szívós labdája egy picit magas Tóthnak, nem jutunk el lövésig.

26
    GALLO-t állítják ki, emberelőny!

25
    Baraldi centerben szabálytalan, már mi hozhatjuk fel a labdát.

25
    Támadót fújnak ránk, Tempesti dobja támadásba övéit.

25
    MADARAS elhozza a labdát, 4-ből egyszer csak elcsíptük a ráúszást!

A sokkal fizikálisabb vízilabdát hozó 3. negyedben is sikerült felvenni a kesztyűt az oalszokkal, 1 : 1 a vége, őrizzük az előnyünket, nem szabad elevszíteni az utolsó felvonást!

24
    Lepörögtek a másodpercek, 1 : 1 a 3. negyed vége.

24
    Jogosan kontrát fújnak mindkét oldalra, Benedek időt kér.

24
    GIORGETTI szépít 5 : 6 az állás.

23
    Szívós felé nem jó a bejátszás, jöhetnek az olaszok.

23
    Fondelli távoli bombája elkerüli a kaput.

23
    Nekünk sikerült megtörni a gólcsendet, ez fontos momentum lehet.

23
    4 : 6 HOSNYÁNSZKY óriási gólt ragaszt a hosszú felsőbe a bal szélről, pont letelt az oalsz kiállítás!

22
    Nagy ezt a kapufára tolja, végre mi jöhetünk!

22
    A Sokadik emberhátrányt védekezzük ki, NAGY parádés!

21
    Olasz időkérés, miután emberhátrányba kerültünk. Varga Dénest küdlték ki

20
    Eladott labda mindkét oldalon.

20
    Tempesti szerzi meg Varga elől a labdát, nem tudunk megúszni.

19
    Más stílusban kezdődik a második félidő, mintha mindkét csapat visszavett volna az eszeveszett tempóból.

18
    Nagyon messziről lőnek az olaszok, Nagy magabiztosan véd.

18
    Vámos-tól jogosan elevszik a bírók a labdát.

17
    Giorgetti az utolsó másodpercben lő, ezúttal nem kellett izgulnunk, de az oalszok figyelnek, hogy ne tudjunk fordulni.

17
    FIGLIOLI lövését blokkoljuk, de továbbra is az olaszok támadnak.

17
    Harmadszor is elveszítjük a ráúszást.

1 góllal vezetünk félidőben, és jól játszunk, Nagy pedig remekül véd. Ez az előny lehetne azonban nagyobb is, a második negyedben a védekezésünkbe csúszott pár apróbb hiba, kár az utolsó másodperces gólért. Ha Benedek mester a szünetben megnyugtatja kicsit a fiúkat, akkor nem szabad, hogy gond legyen.

16
    4 : 5 GALLO az utolsó másodpercben a jobb szélról a rövid saorkba bombázott, nem sikerült sjanos kivédekezni.

16
    Decker-t kiállítják.

16
    Pontatlan olasz passz, másodpercek vannak csak hátra.

16
    VARGA DÁNIEL köszönte szépen, és egy kipattanó labdát a jobb felsőbe bombázott, 3 : 5 !

15
    GÓR-NAGY-ot próbáljuk megjátszani beállóban, de nagyon szorosan fogták, esélye sem volt.

14
    VARGA gólt szerez, de belefújnak a bírók, emberelőny!

13
    Letelik a támadóidő, mi jöhetünk!

13
    NAGY újabb védése után marad a labda az oalszoknál.

13
    3 : 4 HOSNYÁNSZKY a bal szélről a rövid felsőbe lőtt, Tempesti csak hozzáérni tudott, ha nem iylen erős a löket, fogta volna a kapus.

12
    Benedek Tibor időt kért, ideje kicsit rendet tenni a fejekben.

12
    GIORGETTI-t, küldik ki a játékvezetők, végre emberelőnyben vagyunk!

12
    3 : 3 Ezt már nagy sem foghatta, a kezéről a felső sarokba pattan a labda, kár érte.

11
    Gallo bombáját fogja Nagy! Sajnos azonban a fehér sapkásoknál marad a labda.

11
    Varga Dénes szabálytalan, szerencsére nem állították ki, támadnak az olaszok.

10
    Az olaszok már éltek Szivós kiszórásával,Figlioli pattintott a bal felsőbe a blokkok között. 2 : 3

9
    VARGA DÉNES lövését TEMPESTI bravúrral fogta ki a bal alsóból!

9
    Ismét az olaszok hozzák el a ráúszást!

Jól kezdtük a meccset, Nagy Viktor parádésan véd, az olaszoknak pedig szerencséjük sincs eddig, ha így folytatjuk, nem lesz gond!

8
    Az olaszok utolsó lövése a lécen csattan, marad a 2 gólos előnyünk az első negyed után!

8
    MADARAS egy elkeseredett kísérlet után szabálytalankodik, kiállítás sajnos.

7
    Az olaszok beállója szabálytalankodott, mi támadhatunk!

7
    1 : 3 MADARAS a jobb oldalról TEMPESTI kezei között a hálóba lő, 1 : 3!

6
    FONDELLI lövését blokkoljuk, kivédekezzük az emberhátrányt!

6
    Olasz időkérés

5
    NAGY VIKTOR ihletett formában véd, ezúttal sem jártak túl az olaszok az eszén, FLIGLIOLI mérgelődhet.

5
    Ismét emberhátrányban vagyunk, GÓR-NAGY-ot küdlte ki a játékvezető.

5
    1 : 2 ! VARGA DÉNES-nek volt szíve és lepasszolta ziccerben SZÍVÓS-nak, aki a balszélről az üres kapuba bombázott!

4
    1 : 1 Sajnos egyenlít az olasz válogatott, a balszélről egy pattintott lövéssel, DI FULVIO a gólszerző.

3
    0 : 1 VARGA DÉNES távoli lapos lövése utat talál az alsó sarokba, vezetünk!

3
    NAGY VIKTOR újabb bravúros védést mutat be, kivédekezzük az emberhátrányt!

2
    MADARAS-t állítják ki a játékvezetők, emberhátrányban vagyunk!

2
    Varga Dánielt faultolják, jól védekezett az olasz csapat, letelt a támadóidő.

1
    NAGY védéssel kezdődik a meccs, már mi támadhatunk!

1
    Az olaszok hozzák el a ráúszást.

Félelmetesen jó játékkal, 100%-os mérleggel jutott az elődöntőbe az Európa-bajnokságon a magyar csapat, ahol az olasz együttes lesz az ellenfele. A két válogatott legutóbbi két találkozóján egyaránt 1 gólos magyar siker született, ezt, és a formát figyelembe véve a fogadóirodák is a mieinket tartják esélyesebbnek.. Nem szabad azonban elfelejteni, hogy mikor legutóbb világversenyen találkoztunk az olaszokkal, a 2012-es olimpián fájó vereséget szenvedtünk a negyeddöntőben. Minden bizonnyal a mai is egy szoros, kiélezett meccs lesz, szorítson ön is velünk Benedek mester tanítványainak, Hajrá Magyarok!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 19:00 - kor kezdődik.