Bajai LSE – Soroksár 1:4 (vége) | Fertőszentmiklós SE – Szombathelyi Haladás 0:7 (vége) | Kozármisleny – Balmazújváros 2:1 (vége)
Bölcskei SE – Gyirmót 0:5 (vége) | Sajóbábonyi Vegyész SE – Nőtincs SE 2:1 (vége) | Mórahalom VSE – Debreceni VSC 0:6 (vége)
SZEOL SC – Pécsi MFC 1:4 (vége) | Csepel FC – Szolnok 3:4 (vége) | Ikarus BSE – Aqvital FC Csákvár 1:5 (vége)
ZTE – KTE-Phoenix Mecano 2:3 (vége) | Vecsési FC – Ferencvárosi Torna Club 1:6 (vége)
ZTE FC
2:3 (1:0)
KTE-Phoenix Mecano
szerda 10.09.2014, 17:00 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Magyar Kupa

A második félidőben a KTE megfordította a meccset és bár lett volna esély az egyenlítésre, végül ez nem sikerült, így a kecskemétiek jutottak a 3. fordulóba. (18:51:29)

90+5

90+4
    Simonfalvi jobb oldali beadása után Szappanos fejelt a kapu mellé.

90+3
    Pilipovic kap sárgát kezezésért.

90+1
    Vittman maradt lesen, szabadrúgás kifelé.

90
    A bal oldali szögletzászlónál tartja a labdát a KTE.

89
    A ZTE gólt szerzett!
    Fodor adott be balról, középen érkezett VITTMAN ÁDÁM, aki 6 méterről szépen a kapuba pörgetett.

87
    Fótyik blokkolta Vittman lövését.

86
    Balázs ragadt lesen, szabadrúgás kifelé.

85
    Karan helyett Farkas A. folytatja a vendégeknél.

84
    A Kecskemét gólt szerzett!
    Krónert nyomta el Novák a 16-oson belül, majd az alapvonalról középre passzolt, BALÁZS ZSOLT pedig 5 méterről az üres kapuba továbbított.

83
    Balázs kapott sárgát színészkedésért.

82
    Kihasználja harmadik cseréjét is a hazai csapat, Grbic helyett Vittman a pályán.

81
    Németh V. húzta le az előreívelt labdát.

80
    Hazai szabadrúgás a vendég térfél közepéről.

78
    Gréczi helyett Pilipovic a vendégeknél.

77
    Novák kapott sárgát.

75
    Novák tört be a 16-oson belülre, kicselezte Szappanost is, de az alapvonalról csak az oldalhálba tudott lőni.

74
    Kitl tartotta fel az ellenfelét, sárga.

74
    Novák lőtte el keresztbe a kapu előtt a labdát 6 méterről.

72
    Újból cserélt a ZTE, Melczer le, Bailo be.

71
    Babati bal oldali beadását rúgta ki szögletre Fónyik.

69
    Melczer lőtt 21 méterről, középről, Németh V. magabiztosan fogta a labdát.

68
    Szőllősi helyett Babati a hazaiaknál.

68
    Bal oldali szöglettel jöhet a KTE.

67
    Simonfalvi jobb oldali beadását fejelte ki Botka.

66
    Grbic passzolt Szőllősihez, aki hosszan vette át a labdát, de még elérte azt a 16-oson belül, azonban 7 méterről, balról ellőtte a kapu előtt keresztbe.

65
    Apró szabálytalanság, KTE szabadrúgás a hazai térfél közepéről.

60
    Bal oldali szöglet után Délczeg csúsztatott a kapu mellé.

59
    A jobb oldali szögletet követően az ellenfelét ellökő Varga R. lefejelte a labdát, amit végül BEBETO a jobb alsó sarokba passzolt 2 méterről. A játékvezető megadta a találatot.

58
    Gréczi lőtt a 16-os sarkától, Szappanos bravúrral ütötte ki a léc alól a labdát.

55
    Savic ugratta ki jól Bebeto-t, aki 13 méterről, kissé balról lőtt, Szappanos bravúrral védett.

54
    Melczer lőtt 15 méterről, két védő szorításában a kapu fölé.

53
    Balázs cselezte be magát a 16-oson belülre, végül Forgács szerelte.

52
    Szép összjáték után Délczeget állítja meg a játékvezető lesen.

52
    Karan bal oldali beadásáthúzza le Szappanos.

50
    Vendég szabadrúgás a félpályáról.

49
    Grbic ugratta ki Délczeget, Varga R. a 16-os vonalánál még utolérte és szögletre mentett.

47
    Gréczi adott be balról, az oldalvonal mellől egy szabadot, középen DÉLCZEG GERGELY emelkedett a legmagasabbra és a saját kapujának a bal oldalába csúsztatott.

46
    A szünetben egyik csapat sem cserélt.

46

Az első játékrészben a hazaiak birtokolták többet a labdát, de a KTE vezetett veszélyesebb támadásokat. A félidő utolsó percében azonban Délczeg egy szépségdíjas találattal megszerezte a vezetést a ZTE-nek, így 1-0-val vonulhatnak az öltözőbe a csapatok.

45

45
    DÉLCZEG GERGELY kapott egy jó labdát a büntetőterületen belül, csinált egy cselt, majd 11 méterről, a 16-os oldalvonalától 2-3 méterről a bal alsó sarokba tekert.

43
    Simonfalvi jobb oldali beadása után Délczeg robbant be és fejelt 11 méterről a kapu fölé.

42
    Botka csúszott rá Melczerre, sárga.

41
    Balázs tört be a 16-oson belülre, de nem jutott lövésig.

40
    Melczer sarokrúgása után Németh V. ütötte ki a labdát, a 16-osnál érkezett Grbic, aki végül a kapu mellé lőtt.

39
    Szőllősi kapott egy jó labdát a 16-oson belül, megpróbálta beadni, de ketten is bevetődtek, így szöglet következhet.

37
    Gréczi tekert a 16-os vonaláról, a labda a bal kapufáról pattant vissza, azonban Balázs végül a kapu fölé fejelt.

36
    A középpályán folyik a játék.

35
    Bebeto könyökölt a hazai 16-oson belül, szabadrúgás kifelé.

34
    Elég rosszul sikerült a sarokrúgás, bár a túloldalon Horváth A. még elérte, de a beadásába beleléptek.

33
    Bal oldali szöglettel jöhet a ZTE.

32
    Szőllősi ívelt középre jobbról, Botka kifejelte.

31
    Simonfalvi jobb oldali beadását húzta le Németh V. Melczer elől.

30
    ZTE szabadrúgás a vendég térfél közepéről.

29
    Savic indította Bebeto-t a 16-oson belül, Szappanos azonban kivetődve szerelte.

27
    Délczeg szöktette hosszan magát, kirúgással jöhet a KTE.

26
    Gréczi adott be balról, Bebeto megelőzte Szappanost, de a kapu fölé csúsztatott.

25
    Bebeto ragadt lesen, szabadrúgás kifelé.

24
    Bebeto futott versenyt Krónerrel, a hazai játékos végül mesterien szerelte.

23
    Szőllősi passzolt Grbic-hez, aki kapura fordult, de a lövésébe már belelépett Karan.

21
    Grbic adta hátra a labdát Szőllősinek, aki 20 méterről, kapásból lőtt, de Vukasovic blokkolt.

20
    Újabb sarokrúgás, ezúttal balról, de ez is veszélytelen.

19
    Botka jobb oldali beadását Króner vágta ki szögletre.

18
    Szőllősi szánta el magát lövésre 25 méterről, a labda azonban elkerülte a kaput.

18
    A középpályán adogatnak a hazaiak.

16
    Horváth A. kapott jó labdát Szőllősitől, majd 7 méterről, kissé jobbról lőtt, a bal alsó felé tartó labdát azonban Németh V. fogta.

15
    Bebeto adott középre az alapvonaltól, Króner jól helyezkedett és kihozta a labdát a ZTE.

14
    Horváth A. adott jobbról középre, Vukasovic kivágta.

12
    Kitl indította volna Bebeto-t, de Forgács a 16-os vonalánál belelépett a passzba, így nem alakult ki helyzet továbbra sem.

12
    Melczer adott be jobbról egy szögletet, de lökés miatt kifelé jár a szabadrúgás.

11
    Kitl akasztja Szőllősit, hazai szabadrúgás a vendég térfél közepéről.

10
    Egyelőre a hazaiak birtokolják többet a labdát, de nem jutottak lövőhelyzetig.

9
    Délczeg jobb oldali beadásáról marad le középen Melczer.

8
    Grbic ragadt lesen, szabadrúgás kifelé.

7
    Délczeg indítása csúszik meg a füvön, így hosszú Grbic-nek.

5
    Gréczi csinálta meg a cselt a hazai 16-os előtt, de végül eladta a labdát.

4
    Botka lőtt 22 méterről a kapu fölé.

2
    Nagyon mély a pálya talaja a mai esőzéstől, ez az első passzokból is látszik.

1
    A ZTE kezdte a mérkőzést.

1

Egyelőre a bíróra várunk, de már érkezik.

ZTE FC: Szappanos – Simonfalvi, Króner, Forgács, Fodor, Horváth A., Kovács Gy., Melczer, Szőllősi, Grbic, Délczeg.
    Cserék: Czirjék – Károly, Babati, Vittman, Kocsis, Farkas N., Bailo.

KTE-Phoenix Mecano: Németh V. – Botka, Karan, Varga R., Fótyik, Kitl, Savic, Vukasovic, Bebeto, Balázs, Gréczi.
    Cserék: Verebélyi – Pilipovic, Farkas A., Novák.

Játékvezetők: Kovács J. – Lémon O., Takács G..

A 2. fordulót rendezik a labdarúgó Magyar Kupában, ahol a ZTE FC vendége a Kecskeméti TE lesz. A mérkőzés érdekessége, hogy újra Zalaegerszegre látogat a hazaiak saját nevelésű játékosa, Balázs Zsolt, aki a vendégeket erősíti immáron két éve.

A ZTE az első fordulóban az Újbudához látogatott és végül hosszabbítás után 2-1-re nyert , míg a Kecskemét a Nyíradony VVTK-t verte idegenben 8-0-ra.

A két együttes legutóbb Zalaegerszegen 2011. szeptember 17-én találkozott, amikor Lencse László szerzett vezetést a KTE-nek, de a 40. percben a már említett Balázs Zsolt egyenlített és végül 1-1-es döntetlennel ért véget a mérkőzés.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00 - kor kezdődik..