KTE-Phoenix Mecano – Szeged 2011 0:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Aqvital FC Csákvár 7:3 (vége) | Nyíregyháza – Cegléd 3:0 (vége)
Debreceni VSC – Békéscsaba 2:3 (vége) | Gyirmót – Győr 1:4 (vége) | Diósgyőri VTK – Szolnok 4:1 (vége)
Pécsi MFC – Soroksár 2:1 (vége) | Fehérvár – 5:1 (vége)
Budapest Honvéd FC
7:3 (3:1)
Aqvital FC Csákvár
kedd 16.09.2014, 16:00 • Bozsik Stadion Műfűves edzőpálya, Budapest • Magyar Ligakupa

Szokatlanul gólgazdag mérkőzésen – 10 találat esett a meccsen – a főleg fiataljait, akadémistáit felvonultató Honvéd négygólos különbséggel győzött a másodosztályú Csákvár ellen!
    A hazaiktól elsősorban a négygólos, U19-es válogatott Bobál Gergely és a remekül osztogató olasz, Andrea Mancini dícsérhető, míg a vendégek igyekeztek ugyan , de náluk nem volt kiemelkedő egyéni teljesítmény, talán ezért is született meg ez az eredmény!
    Köszönjük olvasóink megtisztelő figyelmét és tartsanak továbbra is velünk! (17:46:43)

90+1

90
    Belül vagyunk az utolsó percen, négygólos a kispesti vezetés továbbra is!

89
    Már nem eröltetik a csapatok a góllövést, volt ebből már bőven a meccsen.

88
    Koszta 12 méteres lövése Szabó kapuson felperdült, érkezett Prosser, de hat méterről a bal kapufát találta el!

86
    Horváth András kint állt a kapujából, a csákvári Kocsis Gábor felismerte a helyzetet, de távoli emelése elkerülte a kaput.

85
    Koszta visszagurított labdáját Fejes lőtte 18 méterről a csákvári kapu jobb alsó sarka mellé!

84
    Mancini jobbról belőtt labdája ezúttal pontatlan volt, de egyébként jól focizik az olasz játékos a mai meccsen.

82
    Varga elől most szépen mentett a kapujából kifutva a kispesti kapus.

80
    Domokos sarokrúgását mentette a hazai védelem!

79
    Varga jobblábas lövése után pattant szögletre a labda a Honvéd védelméről!

78
    Kicsit most visszavett a tempóból a kispesti együttes, négygólos előnye tudatában talán joggal!

76
    Egy szabadrúgást kellett most mentenie a csákvári védelemnek.

73
    A mór megtette kötelességét, a mór mehet! A négygólos Bobál Gergely helyett Karacs Péter folytatja!

72
    A Csákvár gólt szerzett!
    Gólszerző KOCSIS G.. Tovább potyognak a gólok! A csereként beállt KOCSIS GÁBOR lőtt Horváth kapujába! Vízilabda eredmény! 7-3

70
    Mancini szabadrúgását most ki tidta fejelni a csákvári védelem.

68
    A Honvéd gólt szerzett!
    Gólszerző BOBÁL G.. Szép kispesti támadás végén Mancini labdájából BOBÁL GERGELY már a negyedik gólját szerezte belsővel, 12 méterről! 7-2

65
    Gólszerző SÖTÉT. SÖTÉT DÁNIEL közeli lövésével szépített valamit az eredményen a vendégcsapat! 6-2

Juhász Attila

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 11. Bobál G., 20. Szabados, 42. Gazdag, 51. Bobál G., 52. Bobál G., 62. Mancini (bünt.), 68. Bobál G. – 23. Molnár T., 65. Sötét, 72. Kocsis G.

Lapok:   35. Ignjatovics (HON) – 40. Sötét (CSÁK), 61. Dulló (CSÁK)

Budapest Honvéd FC: Horváth A. – Sundas (Navarro 63.), Ignjatovics, Baráth – Szabados (Prosser 51.), Godoy, Gazdag, Nagy G. (Koszta 64.), Fejes – Bobál G. (Karacs 73.), Mancini. Vezetőedző: Pietro Vierchowod.
    Cserék: Relu (kapus), Tóth B., Karacs, Prosser, Navarro, Dékány, Koszta.

Aqvital FC Csákvár: Szabó B. – Wild, Sötét, Hajdú S. (Dulló a szünetben), Köntös (Kocsis G. a szünetben) – Reydan – Molnár T. (Mihály D. a szünetben), Domokos, Imrik (Varga Z., a szünetben) Barcsay – Horváth R. (Kovács P. 64.) Vezetőedző: Bognár György
    Cserék: Gelei V. (kapus), Kovács P., Kalló, Kocsis G., Dulló, Mihály D., Varga Z.,

Játékvezetők: Böcskei Balázs (Horváth Zoltán, Makkosné Petz Brigitta; 4. jv.: Szőts Gergely)