KTE-Phoenix Mecano – Szeged 2011 0:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Aqvital FC Csákvár 7:3 (vége) | Nyíregyháza – Cegléd 3:0 (vége)
Debreceni VSC – Békéscsaba 2:3 (vége) | Gyirmót – Győr 1:4 (vége) | Diósgyőri VTK – Szolnok 4:1 (vége)
Pécsi MFC – Soroksár 2:1 (vége) | Fehérvár – 5:1 (vége)
Diósgyőri VTK
4:1 (1:1)
Szolnoki MÁV FC
kedd 16.09.2014, 18:00 • DVTK-stadion, Miskolc • Magyar Ligakupa

Vége a mérkőzésnek, a második félidőben a Diósgyőr magasabb sebességi fokozatba kapcsolt és három góllal terhelte meg az elfáradó szolnokiak kapuját. Takács Tamás remekül szállt be és Bacsa is gólt tudott szerezni, így mondhatjuk, hogy Szivics félidei minőségi cseréi döntöttek. A DVTK gólra pontosan kijavította ceglédi vereségét, míg a Szolnok két nullázással nehéz helyzetbe került két forduló után. Szombaton is jelentkezünk Miskolcról, akkor a Honvédot fogadják a piros-fehérek, tartsanak akkor is velünk! (19:48:05)

90+2

90+2
    Lengyel a sarokrúgást pontosan Antal ölébe íveli.

90+1
    Hamar lövi be kapu elé a szabadrúgást, Kádár blokkol. Szöglet jöhet.

90
    Teljesen fölösleges szabálytalansággal harcolta ki második sárgáját Lazar Marjanovic, aki így kettő perccel társai előtt mehet zuhanyozni – ennyi ugyanis a hosszabbítás.

89
    Mile Krisztián harmincról szánta el magát lövésre, de Antal számára nem okozott fejfájást vele, a labda épphogy elpattogott a kapuig.

88
    Lengyel blokkolt lövése után újabb szolnoki szöglet.

87
    A DVTK gólt szerzett!
    Kiegyenlíti gólkülönbségét a Diósgyőr! TAKÁCS TAMÁS tizenkét méterről bombázza a jobb alsó sarokba Drazen Okuka visszatett labdáját. Nacsa mozdulni sem tudott az elemi erejű lövésre. 4-1!

86
    Hazai kontra végén Egerszegi előbb passzolni akart, amibe Mile beleért, de visszapattant elé a labda, amit kapura bombázott, de Nacsa bravúrral védte.

85
    Tóth Dániel harcol ki szögletet a jobb szélen.

83
    Zsolnai indításából Tóth Dániel tüzel az ötös sarkáról. Nem volt egy jól eltalált lövés, a szögletzászlónál hagyta el a labda a játékteret.

82
    Bacsa rántja meg Zsolnai mezét a félpályánál, szabadrúgás.

81
    Bohner Roland helyén Kállai István játszik a hátralévő tíz percben. Ezzel mindkét csapat kihasználta cserelehetőségeit.

80
    Saját lábán megy le Marjanovic, alighanem tudja majd folytatni a játékot.

79
    Marjanovic marad fekve egy ütközés után, Lengyel pedig kirúgja a labdát, jöhet az ápolás.

77
    Kontra helyett Diósgyőri gól! Gyors akció végén Bognár István indítja jó ütemben BACSA PATRIKOT, aki a kifutó Nacsa mellett higgadtan a bal alsóba gurított. 3-1!

76
    A diósgyőriek a vendégek térfelén járatják a labdát, a Szolnok próbál kontrákra berendezkedni.