ESMTK – REAC 0:0 (vége)
ESMTK
0:0 (0:0)
Rákospalotai EAC
vasárnap 21.09.2014, 16:00 • Budapest, Ady Endre út - ESMTK sporttelep • NBIII - Közép csoport

Vége! A második félidő némileg izgalmasabb játékot hozott, a végére fel is paprikázódott a hangulat, de gól csak lesről született. 0-0 tehát a vége, amivel a REAC lehet elégedettebb. Az ESMTK így maradt második, de már pontokban mérhető hátránya a Váccal szemben, a EAC pedig harmadik.
    Köszönöm a figyelmet! (17:53:23)

90+3

90+2
    Hiába nyom a hazai csapat, jól védekezik a REAC.

90+1
    Az utolsó vendég csere, Csiszár helyén Fézler.

90
    3 perc a hosszabbítás.

89
    Bányai lőtt 12 méterről kapufát!

88
    Kiss helyén Dinka a végére a vendégeknél.

87
    Balázs pedig reklamálásért megkapta második sárgáját, így kiáll.

87
    Kakaskodás alakult ki egy szabálytalanság után! Szabó volt szabálytalan, sárga a jutalma.

85
    A végére saját térfelére szorult a REAC, ám egy kontra után Lucz lőhetett, Bonuca fogta.

82
    Sebestyén helyén Szabó Gábor a hajrára a hazaiaknál.

80
    Farkas lövését blokkolta a vendégek védelme.

79
    Némi kakaskodás alakult ki, a játékvezető lap nélkül megoldotta a szituációt.

78
    Gyors támadást vezetett a REAC, Balázs beadását Bonica fogta meg, volt érkező pedig.

77
    Ez eljutott a 16-oson belülre, de a védelem megoldotta, sőt, ellentámadásba lendülhetett az ESMTK, de nem kerültek helyzetbe.

76
    A labda az egyszemélyes sorfalat alkotó Sebestyént kezét találta el, közelebbről jöhet a REAC.

75
    Rákospalotai szabadrúgás következik a félpályától nem messze, ívelés lesz belőle.

73
    Soós megpattanó lövése után Sebestyén közvetlen közelről fölé lőtt, óriási lehetőség volt!

72
    Murinai ívelte fel a labdát, Pintér elől mentett a védelem szögletre.

71
    Az ellenfél térfelének közepén kap szabadrúgást az ESMTK, szemben a kapuval.

69
    Herbály helyén Lucz a REAC-ban.

68
    Sebestyén lőtt 15 méterről a szöglet után, nem sokkal ment fölé a labda, szép volt!

67
    Egy megpattanó passz után ismét hazai szöglet következik. Egyébként hátul passzolgatott a REAC, egy rossz passz után szerzett labdát a hazai csapat.

65
    Áder helyén Böröczky az ESMTK-ban. Ez volt a mérkőzés első cseréje.

64
    Eseménytelenül teltek az elmúlt percek, nem forognak veszélyben a kapuk.

61
    Egy rosszul sikerült figura után lesen volt egy hazai játékos egy bedobás utáni szituációban.

60
    Herbályt szerelte az utolsó pillanatban egy hazai védő. Valamelyest feljavult a játék a második félidőre.

59
    Nemes emelkedett a legmagasabbra, és 6 méterről mellé fejelt.

58
    ESMTK szöglet következik a jobb sarokból.

57
    Csiszár forgolódhatott a 16-oson belül, de nem lőtt, a passza pedig nem volt jó, továbbra is 0-0 az állás.

56
    Ebbe Bonica ért bele, de nem tudta fogni, a jobb szélen Csiszár gyűjtötte be, beadása után Kiss lőtt 17 méterről mellé.

55
    Egy megpattanó lövés után REAC szöglet következett, melyet kifejelt a védelem, így jöhet még egy!

54
    Birtalan bátran, távolról lőtt, de sokkal mellé ment a labda.

53
    Gyengén sikerült az ívelés, ám a rossz felszabadítás miatt ott maradt a labda, Nemes pedig 8 méterről a kapuba lőtt, de lesen volt, marad a 0-0.

52
    Hazai szabadrúgás a 16-os sarkától nem messze, a bal oldalról.

50
    Lászka hosszú emelése után vendég bedobás a 16-os előterében.

47
    Les miatt vendég szabadrúgás az ellenfél 16-osánál.

46
    Nem volt csere a szünetben.

46

Eseménytelen első félidőn vagyunk túl, a hazai csapatnál van többet a labda, de ez helyzetekben csak alig mutatkozik meg, elvétve a REAC is veszélyeztetett. Reméljük izgalmasabb második félidő vár ránk!

45

45
    Nem lesz hosszabbítás.

44
    Egy távoli szabadrúgás után a hazai kapufán csattant egy fejes, ám les miatt kifelé fújt a bíró!

43
    Nyom a játékrész végén a hazai csapat, de nem tudnak komoly helyzetet kialakítani.

41
    Gyors akciót vezetett a REAC Olay révén, ám Csiszár visszapassza rövid volt a 16-os előterében.

39
    Hazai kirúgás jön egy rossz ívelés után.

38
    Balázs mezhúzásért kapott lapot.

38
    Kollár szép lövését oldalra ütötte Bonica.

37
    Jó 22 méterre a kaputól végezhet el szabadrúgást a REAC.

36
    Most egy pontatlanabb beadás után kirúgás következik.

35
    Egy jó beadás után Sebestyén fordult kapura, az ötös sarkáról lőtt, Kőhalmi védett nagyot.

32
    Áder hosszú labdájára most jól jött ki a kapus, és fogta.

30
    Kőhalmi jött ki messzire kapujából, védője mentett, Bányai valószínűleg elérte volna a labdát.

28
    Többnyire mezőnyjáték zajlik hazai fölénnyel.

26
    A félpályához közel kapott szabadot a REAC, a beívelt labdát Bonica húzta le.

24
    A beívelt labdát könnyen kifejelte a védelem.

23
    A 16-os jobb sarkától jöhet szabadrúgással az ESMTK.

22
    Soós beadása után Bányai lőtt 5 méterről éppen, hogy mellé!

20
    Murinai volt lesen.

18
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Labát (Rákospalotai EAC).

16
    Soós befejelt labdájáról centikkel maradt csak le Sebestény!

14
    Kiss szöglete veszélyes volt, némi kavarodás után visszakerült hozzá a labda, az ismétlés gyenge volt.

14
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Müllerlei (ESMTK).

13
    Ez a sarokrúgás már kevésbé volt veszélyes, sőt, az ellentámadás után jöhet az első vendég szöglet.

11
    Kőhalmi csak beleérni tudott, így Sebestény lőhetett 14 méterről, szöglet!

10
    Az erzsébetieké a meccs első szöglete.

9
    Csiszár lőtt 18 méterről fölé.

7
    Komoly helyzet nélkül telnek az első percek, tapogatóznak a csapatok.

5
    Sebestyén gyenge fejesét fogta Kőhalmi.

4
    Az ESMTK fehérben, a REAC sárgában játszik.

1

ESMTK: Bonica – Lázár, Pintér, Nemes, Soós – Áder, Farkas, Bányai, Murinai – Müllerlei, Sebestyén
    Cserék: Imre – Böröczky, Torkos, Mile, Szabó A., Szabó G., Fekete

Rákospalotai EAC: Kőhalmi – Balázs, Labát, Kollár, Birtalan – Pfister, Olay, Lászka, Herbály – Kiss, Csiszár
    Cserék: Kléner – Lucz, Dinka, Flézer, Nagy, Aranyás

Játékvezetők: Gyarmati II Tibor; Kovács II, Török.

Vasárnap igazi csemegének ígérkezik az NBIII Közép csoportjának egyik rangadója, az ESMTK-REAC. Azért csak az egyik rangadó a fordulóban, mert szombaton a Vác a Kozármislennyel játszik majd, így az első négy helyezett egymással csap össze a hétvégén.
    Az ESMTK a Váccal holtversenyben vezeti a csoportot, de tőlük csak két pontra van lemaradva 4 csapat, ezek közül az egyik a REAC. Mindkét csapat jól kezdett tehát, igaz, a REAC a harmadik fordulóban nyert utoljára, utána egy iksz, majd az előző fordulóban egy vereség következett. Az erzsébetiek szintén az előző fordulóban kaptak ki először, előtte négyszer nyertek egymás után. Érdekesség, hogy a REAC és az ESMTK is gyengén szerepelt tavaly, csak a bajnokság végén vált biztossá bent maradásuk (a rákospalotaiak tavaly a Keleti csoportban játszottak), idén viszont remekül kezdtek. Mindkét csapat meccseire jellemző a sok gól, reméljük, hogy a két komolyabb múltú fővárosi csapat vasárnap is egy jó, eseménydús meccset játszik majd egymással!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik..