Debreceni HK – Corona Brasov Wolves 4:5 (vége) | Budapešť – HSC Csíkszereda 4:1 (vége)
Debreceni HK
4:5 (0:0, 1:3, 3:2)
Corona Brasov Wolves
hétfő 22.09.2014, 18:00 • Debreceni Jégcsarnok, Debrecen • MOL Liga

59:35
    Antal Zsombor feküdt rá a pakkra, kiállítják.

57:39
    A 39 éves hátvéd, Tőkési Lajos a brassói kapu közvetlen előterében harcol ki kiállítást. Filip megy ki gáncsolásért.

46:28
    Barabás ül ki, miután túl sok debreceni volt egyszerre a jégen.

44:20
    Nagy ziccerben lépett ki Kurilyuk, de a csel után Polc állította meg a gólvonalon a pakkot. Gólt nem, de kiállítást ítélnek a bírók: János Imre ül ki 2 percre. Kicsit túlzó ítélet.

42:57
    Pysarenko látványosan üt oda a debreceni csatárnak, bottal akasztásért küldik ki 2 percre.

40:01
    Filipet küldték ki a második harmad végén gáncsolásért.

39:25
    Újabb kemény ütközés az erdélyiektől. Virág Csanád is 2+10 percet kap fejre irányuló ütközésért. Megvédik a bírók a hazaiakat a keményebb vendégektől, az biztos.

36:39
    Sychovot küldik ki bottal akasztásért. Ez most kicsit szigorú ítélet, bár az orosz nem reklamál.

33:52
    Nagyjából fél percig játszhatott hat mezőnyjátékossal a Brassó, miután Könczei Áron a támadó harmadban gáncsolta védőjét.

30:45
    Mihály Árpád ül ki egy nagyon kemény ütközés után. Mihály nem csillapodik, szerinte a fizikai játék a hoki része. Ladányi kakaskodik még. Mihály büntetése végül 2+10 perc hátulról ütésért.

30:27
    Egyértelmű szabálytalanság. Molnár megy ki túlzott keménységért. Nagy fegyelmezetlenség a támadó harmadban kiállítást összehozni.

27:17
    Kurilyuk is kimegy, ő testre ütésért. 4 a 3 ellen a Brassó.

26:35
    Megint páros kiállítás. Orosz Szilveszter és Richard Filip is fogásért ülnek ki.

22:09
    Imecs Attila a kiállított játékos fogásért.

03:04
    Richard Filip a Brassóból színészkedésért, Ladányi a Debrecenből bottal akasztásért áll ki.

Zoltán Horváth

Gólok és gólpasszok: 27. Ladányi (Berta), 43. Kurilyuk (Sychov), 46. Ladányi (Berta, Könczei), 60. Berta (Könczei) – 29. Saluga (Klouda, Mihály), 33. Molnár (Saluga, Nagy), 35. Obsut (Saluga, Klouda), 54. Saluga (Klouda), 58. Mihály (Nagy)

Debreceni HK: Diatlov (Tőke) – Emelianov, Csíki, Ladányi (C), Könczei (A), Berta (A) – Orosz, Voronov, Sychov, Kaskov, Kurilyuk – Wéber, Tőkési, Dancsfalvi, Okos, Barabás – Odnoga
    Vezetőedző: Jevgenyij Muhin

Corona Brasov Wolves: Polc (Béres) – Filip, Hietamaki, Saluga, Klouda, Mihály (C) – Obsut, Nagy, Antal, Virág, Molnár – Pysarenko (A), János, Fodor, Imecs, Péter R. (A) – Péter Zs., Dumitru, Bálint, Petres
    Vezetőedző: Miroslav Inhacak

Játékvezetők: Haszonits Miklós, Németh Márton – Soós Dániel, Sipos Roland

Nézőszám: 300
    péntek 13.02.2015
    Corona Brasov Wolves - Debreceni HK 5:0

Gólok és gólpasszok: 3. Zsók (Obsut, Klouda), 5. Saluga (Filip, Klouda), 22. Saluga (Klouda, Obsut), 33. Hietamaki (Mihály), 55. Fodor (Petres)