Borussia Dortmund – VfB Stuttgart 2:2 (vége) | Bayer Leverkusen – FC Augsburg 1:0 (vége) | Borussia M'gladbach – Hamburger SV 1:0 (vége)
Hannover 96 – 1. FC Köln 1:0 (vége) | Hertha BSC – VfL Wolfsburg 1:0 (vége)
Borussia M'gladbach
1:0 (1:0)
Hamburger SV
szerda 24.09.2014, 20:00 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Bundesliga

Már az első fél órában előnybe került a Mönchengladbach, annak ellenére, hogy a meccs elejét sokkal jobban kezdte a Hamburg, de csak meddő mezőnyfölényt harcolt ki.

A második félidőben is jóval többet lőtt kapura a Gladbach, így győzelmük megérdemelt, a Hamburg ma nem igazán volt veszélyes kapura. A 7 lövésükből csak egy ment kapura, Sommer azt is védte.

Mönchengladbach – Hamburg: 1-0!
    ---- (21:53:31)

90+4

90+3
    Sportszerű a mérkőzés, mindössze két sárga lap, gólból viszont csak egyet láthattunk, most már a hosszabbítás harmadik percében járunk.

90+1
    Már a ráadásban járunk, nem tud fölényt kiharcolni a Hamburg, úgy tűnik, meglesz a 3 pont a Mönchengladbachnak.

90
    Götz váltja Diekmeiert, az utolsó cserét láthattuk.

84
    Továbbra is őrzi egy gólos előnyét a Gladbach, már 10 lövésnél tartanak, ami kaput talált.

80
    Herrmann érkezik Hahn helyére. A cserék percei ezek.

79
    Arslan helyett Rudnevs folytatja.

75
    Raffael le, Hrgota be a hazaiaknál. Itt is egy csere.

73
    Cigerci váltja Stiber Zoltánt.

72
    44.175 néző a helyszínen.

71
    Hazard helyett Johnson a pályán a hazaiaknál.

68
    Nincs újabb lövés, de ami érdekes, hogy egyik csapat sem cserélt még egyelőre.

63
    Már 11-4 a lövések aránya, de gólból még csak egyet láttunk.

59
    Lassan egy órája tart a meccs, továbbra is 1-0 a hazaiak javára, most nem volt újabb lövés egyik részről sem.

54
    Megvan a hatodik kaput eltaláló hazai lövés is, fölényben most a Mönchengladbach.

51
    Változatlanul a Gladbach aktívabb a gól óta, már az ötödik jó lövés a hazaiaktól, de marad az 1-0.

47
    Nem történt csere a szünetben, közben megvolt a 4. hazai lövés is kapura, Drobny megint hárítani tudott.