Ajka – Soroksár 2:1 (vége) | Puskás Akadémia FC – Debreceni VSC 0:2 (vége) | Salgótarjáni BTC-Puebla – Békéscsaba 1:3 (vége)
ESMTK – Ferencvárosi Torna Club 0:3 (vége) | Kisvárda – Nyíregyháza 3:2 (vége) | Újpest FC – Szombathelyi Haladás 2:0 (vége)
Gyirmót – Kaposvári Rákóczi FC 1:0 (vége)
Puskás Akadémia FC
0:2 (0:0)
Debreceni VSC
szerda 24.09.2014, 15:00 • Pancho Aréna, Felcsút • Magyar Kupa

Szerény érdeklődés mellett, az első félidő meddő felcsúti mezőnyfölénye után a második játékrészben a DVSC kihasználta a hazai védelem megingásait és végül a két lesgól mellé, szerzett két szabályosat is, a második már a hosszabbítás hosszabbításában!
    Összességében a Loki kétgólos győzelme megérdemeltnek mondható, így a Pancho Arénában a hajdúságiak vívták ki a Magyar kupában a továbbjutást a nyolcaddöntőbe!
    Felcsútról köszönjük szépen a figyelmet, tartsanak továbbra is velünk! (16:57:16)

90+4

90+4
    A Loki gólt szerzett!
    Gólszerző KULCSÁR T.. Tisza – aki most állt be – ívelte be a szabadrúgást balról és a szintén csereember, KULCSÁR TAMÁS 6 méterről a bal alsó sarokba fejelt, mindent eldöntve ezzel! 0-2

90+3
    Jovanovic helyett tehát Tisza a pályán!

90+3
    Jovanovic lassan jött le cserére, sárga lappal gyorsította Őt a bíró!

90+2
    Lorentz megrúgta Varga Józsefet, még egy sárga a vége felé Pintér játékvezetőtől.

90+1
    3 perc a ráadás a meccs végén.

90
    Vadnait hozza be Kondás mester Szakály Péter helyére!

88
    Sidibe készítette le a labdát Lázárnak, akinek 18 méteres emelése elkerülte a Puskás Akadémia kapuját!

87
    A sarokrúgást követően Szakály Dénes 12 méteres, lapos lövését nagyot nyújtozva védte Novakovics!

86
    Lencse cselezgetett a debreceni 16-oson belül, de csak szögletet harcolt ki!

84
    Szakály Péter jobb oldali szöglete után Sidibe lefejelt labdáját Brkovics közelről emelte a felcsúti kapu fölé!

82
    Szakály Péter buktatta testvérét, Dénest a felezőnél, de nem volt súlyos a szabálytalanság.

81
    Papp Máté helyére beállt a Puskás Akadémia csapatába Margitics.

79
    Kelic buktatta a megiramodó Varga Józsefet, járt a sárga lap.

78
    Jovanovic leshelyzetén akadt el a vendégek akciója!

77
    Kulcsár Tamás tört be a jobb oldalon a felcsúti 16-osra, de a lövés gyengére sikeredett, így Hajdúch könnyedén hárított!

76
    Lencse ezúttal Szakály Dénes elé tálalt, akinek lövését blokkolta a debreceni védelem.

Juhász Attila

Gólok: 54. Szakály P., 90+4. Kulcsár T.

Lapok:   51. Harsányi (PAFC), 79. Kelic (PAFC), 90+2. Lorentz (PAFC) – 90+3. Jovanovic (DVSC)

Puskás Akadémia FC: Hajdúch – Lorentz, Tar, Kelic, Tamás M. – Papp M. (Margitics 81.), Czvitkovics, Denkovics, Sallai R. (Szakály D. 62.), Harsányi (Tischler 72.) – Lencse. Vezetőedző: Benczés Miklós
    Cserék: Zima (kapus), Szakály D., Margitics, Fabio, Gohér, Tischler, Hudák.

Debreceni VSC: Novakovics – Lázár P., Mészáros N., Brkovics, Korhut – Jovanovic, Varga J., Zsidai, Szakály P. (Vadnai 90.) – Sidibe, Seydi (Kulcsár T. 73.). Vezetőedző: Kondás Elemér
    Cserék: Verpecz (kapus), Ferenczi I., Vadnai, Balogh N., Tisza, Berdó, Kulcsár T.

Játékvezetők: Pintér Csaba (Kormányos II.Gábor, Horváth Zoltán)