HSC Csíkszereda – Dab.Docler 4:3 (hosszabbítás vége) | Corona Brasov Wolves – Nové Zámky 2:7 (vége)
Corona Brasov Wolves
2:7 (2:3, 0:1, 0:3)
HC MIKRON Nové Zámky
szombat 27.09.2014, 17:00MOL Liga

55:04
    Kiállítás a hazai csapatból is. Kezdenek elszabadulni az indulatok. Hietamaki büntetése 2 perc akadályozásért.

54:34
    Kiállítás a vendég csapatból. Duris büntetése 2 perc bottal lökésért.

49:38
    Kiállítás a vendég csapatból. Huba büntetése 2 perc rúgásért.

40:07
    Gyors kiállítással kezdődik a harmad. Páros kiállítás Podstavek és Saluga a büntetettek, az előbbi akadályozásért, az utóbbi gáncsolásért áll ki 2 percre.

34:00
    Újabb kiállítás, ezúttal vendég részről. Podstavek büntetése 2 perc bottal akasztásért.

29:59
    Hazai kiállítás. Virág Csanád büntetése 2 perc gáncsolásért.

22:12
    Vendég kiállítás. Caladi büntetése 2 perc bottal akasztásért.

19:02
    Vendég kiállítás. Huba büntetése 2 perc gáncsolásért.

09:24
    Így érvénybe lép a kiállítás is, Filip áll ki 2 percre gáncsolásért.

urimate

Gólok és gólpasszok: 6. Pysarenko (Péter, Fodor), 19. Saluga (Nagy) – 10. Podstavek, 13. Hurtaj (Kames), 17. Uram, 37. Chrenko (Caladi), 46. Dubec, 47. Faith (Frolik, Hurtaj), 57. Frolik (Kames)

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Filip, Nagy, Saluga, Klouda, Mihály (C) – Imecs, Hietamaki, Molnár, Antal, Virág – Pysarenko (A), János, Fodor, Péter (A), Petres – Dumitru, Péter, Bálint, Márton,
    HC MIKRON Nové Zámky: Blazicek (Krajcovic) – Hrudik, Král, Podsatvek, Chrenko, Uram – Huba, Kames, Hurtaj, Frolik, Faith – Siska, Duris, Stefanka (C), Uhnák, Caladi (A) – Dubec (A),

Játékvezetők: Csomortani Zsolt, Toparceanu Cosmin – Keresztes Levente, Butucel Alexandru