HSC Csíkszereda – Dab.Docler 4:3 (hosszabbítás vége) | Corona Brasov Wolves – Nové Zámky 2:7 (vége)
Corona Brasov Wolves
2:7 (2:3, 0:1, 0:3)
HC MIKRON Nové Zámky
szombat 27.09.2014, 17:00MOL Liga

Nagyjából 30 percig volt egyenlő ellenfele a Brassó a vendég Érsekújvárnak, ekkor 2:3 volt a mérkőzés állása. Utána azonban beindult a vendég henger. Az utolsó hamradra még csak 2 gólos vendég előnnyel fordultak a csapatok, de az utolsó játékrészben kinyílt a gólzsák és még 3-al terhelte meg a szlovákiai csapat a vendéglátok kapuját. A végeredmény 2:7, megédemelt, magabiztos vendég siker született. Ezzel az Érsekújvár zárkózik az éllovas Miskolcra és Dunaújvárosra, míg a Brassó kicsit lépéshátrányba került az alsóházi csatározásban. (19:04:18)

60:00

Az utolsó percek említésre méltő esemény nélkül pörögnek le.

Már a vendég csapat sem erőlteti a támadást, a mérkőzés végét várják a csapatok.

57:04
    Hazaiak teljes létszámban.

57:00
    Král ereszt meg egy távoli lövést Polc kapujára, ez csemeg volt a hazai kapusnak.

56:34
    Vendégek teljes létszámban.

56:10
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Szép akció végén újabb vendég gól. Kames passzol MARTIN FROLIK elé, aki felteszi az i-re a pontot a lövésével. Assziszt: Kames

55:30
    Hazai tilos felszabadítás.

55:04
    Kiállítás a hazai csapatból is. Kezdenek elszabadulni az indulatok. Hietamaki büntetése 2 perc akadályozásért.

54:34
    Kiállítás a vendég csapatból. Duris büntetése 2 perc bottal lökésért.

52:00
    Klouda próbálkozott, Blazicek egy pillanatig csak nyomozza a korongot, de aztán rutinosan lefekszik, bízva abban, hogy alatta van a játékszer. Így is volt, a helyzet kimarad.

51:38

51:00
    Kicsi a rakás a hazai kapu előtt. 2 hazai játékos szendvicsében egy vendég támadó, a kapu is elmozdult.

50:30
    Az utóbbi percekben a Brassó birtokolja többet a korongot, néhány kapura lövésig is jutnak, de gól nem születik.

49:38
    Kiállítás a vendég csapatból. Huba büntetése 2 perc rúgásért.

48:00
    Vendég les.

47:30
    Chrenko tör be ahazai kapu elé, de az utolsó pillanatban az egyik hazai védő le tudja lopni a korongot az ütőjéről.

Kezd kiütésessé válni a vendég győzelem, a hazai játékosok mintha már a végső dudaszót várnák, pedig van még hátra jócskán a mérkőzésből.

urimate

Gólok és gólpasszok: 6. Pysarenko (Péter, Fodor), 19. Saluga (Nagy) – 10. Podstavek, 13. Hurtaj (Kames), 17. Uram, 37. Chrenko (Caladi), 46. Dubec, 47. Faith (Frolik, Hurtaj), 57. Frolik (Kames)

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Filip, Nagy, Saluga, Klouda, Mihály (C) – Imecs, Hietamaki, Molnár, Antal, Virág – Pysarenko (A), János, Fodor, Péter (A), Petres – Dumitru, Péter, Bálint, Márton,
    HC MIKRON Nové Zámky: Blazicek (Krajcovic) – Hrudik, Král, Podsatvek, Chrenko, Uram – Huba, Kames, Hurtaj, Frolik, Faith – Siska, Duris, Stefanka (C), Uhnák, Caladi (A) – Dubec (A),

Játékvezetők: Csomortani Zsolt, Toparceanu Cosmin – Keresztes Levente, Butucel Alexandru