Nové Zámky – Ferencváros Bp. ESMTK 7:3 (vége) | Budapešť – Debreceni HK 2:7 (vége) | HSC Csíkszereda – Corona Brasov Wolves 3:4 (vége)
HC MIKRON Nové Zámky
7:3 (1:1, 3:2, 3:0)
Ferencváros Bp. ESMTK
kedd 07.10.2014, 18:00MOL Liga

55:58
    Nem sokáig játszott a hazai csapat előnyben, Čaládi megy le bottal akasztásért.

55:33
    Ismét a vendegektől küldenek ki két percre egy játékost, és ismét Mikusovic, már harmadszor a meccsen, most magas bottal való játékért.

49:27
    Šiška kap két percet gáncsolásért, négyen a négy ellen a jégen.

48:46
    Kiállítás a vendégektől, Mikusovic kap ismét két percet testreütésért.

37:19
    Kowalczyk kap két percet gáncsolásért, újabb lehetőség az egyenlítésre.

25:19
    A ferencvárosi Németh kap két percet akadályozásért.

20:30
    Kiállítás a hazai csapatból Dubec Marek kap két percet gáncsolásért.

18:54
    Újabb kiállítás a vendégektől, Mikusovic megy le két percre durva játékért.

16:15
    Németh remek szólója végén Uram szabálytalan, két percet kap bottal akasztásért.

02:21
    Pál kap két percet bottal lökésért.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 7. Chrenko (Štefanka M., Čaládi), 27. Frolík (Hurtaj, Faith), 30. Dubec Marek (Uram, Hrudík), 36. Hurtaj (Frolík, Huba), 46. Polčík (Frolík, Uram), 51. Čaládi (Štefanka M., Chrenko), 57. Polčik (Uram) – 6. Dubek (Sijka), 30. Revák (Sijka), 34. Cerny (Mikusovic)

HC MIKRON Nové Zámky: Blažícek (34.Krajčovič) – Hrudík, Kowalczyk, Uram, Polčík, Dubec Marek (A) – Kameš, Huba, Hurtaj, Frolík, Faith – Šiška, Král, Štefanka M. (C), Čaládi, Chrenko – Baron, Ďuriš A., Dubec Martin, Štefanka O., Púchovský.
    Ferencváros Bp. ESMTK: Budai (Márton) – Horváth (C), Cerny, Dubek, Mikusovic, Papp – Kramar, Hegyi, Rafaj, Németh, Borbás (A) – Lencsés, Géczi, Pál (A), Revák, Sijka – Lévai, Mach, Farkas.

Játékvezetők: Varjú, Beniac – Soós, Berger