Nové Zámky – Ferencváros Bp. ESMTK 7:3 (vége) | Budapešť – Debreceni HK 2:7 (vége) | HSC Csíkszereda – Corona Brasov Wolves 3:4 (vége)
HSC Csíkszereda
3:4 (2:1, 0:1, 1:2)
Corona Brasov Wolves
kedd 07.10.2014, 18:30 • Vákár Lajos Műjégpálya, Csíkszereda • MOL Liga

Keserű szájízzel távozhatnak ma a HSC szurkolói. 5 perccel a vége előtt csapatuk még vezetett, de a hajrában a csapat megint nem koncentrált eléggé, így pillanatok alatt megfordította a Brassó a meccset. A vendégek magabiztosan játszottak az utolsó harmad utolsó részében, ennek köszönhetik a mai győzelmet. A HSC 4 hazai meccs után Debrecenben próbálhat szerencsét pénteken. (20:39:06)

60:00

59:05
    A HSC lehozza a kapusát.

57:42
    A Brassó gólt szerzett!
    Kicsivel több mint 2 perccel a vége előtt megszerzi a vezetést a Brassó. Saluga lőtt kapura közelről, a kipattanót pedig JUHAMATTI HIETAMAKI értékesítette.

56:55
    Vérszemet kapott a Brassó a gól után és tovább rohamozzák Kozuch kapuját.

54:44
    Kihasználják az emberelőnyt a vendégek. Szép passzjáték után kialakul a lövőhelyzet, majd a kipattanót MARTIN SALUGA értékesíti közelről.

53:52
    Curilla kap 2 percet az ellenfél botjának fogásáért.

52:35
    A HSC gólt szerzett!
    Megszerzi a vezetést a HSC a hajrá előtt nem sokkal! Kihasználják a kettős emberelőnyt a hazaiak, egy kipattanó lövés után ERIK SPADY csinál egy lövőcselt, majd védhetetlenül a hosszú sarokba bombáz.

51:28
    Fodor is kap 2 percet könyökhasználatért. Kettős emberelőny a hazaiaknál.

51:28
    Kiállítás a vendégeknél. Nagy Csaba kap 2 percet akadályozásért.

50:50
    Bíró Tamás volt jó helyzetben a kapu előtt, de rosszul találta el a korongot.

50:00
    Elérkeztünk az utolsó 10 perchez, a csapatok már kevesebbet kockáztatnak és nehezen találnak fogást egymáson.

47:55
    Fodot lőtt távolról laposan, Kozuchban elakad a korong.

46:01
    Molnár Zsombor ad gyönyörű passzt Sateknek aki rálövi a jobb oldalról, azonban Polc most is a helyén volt.

45:37
    Letámad a Brassó emberhátrányban, Nagy Csaba lőtt a kék vonalról, Kozuch menteni tudott.

44:59
    Péter kap 2 percet bottal lökésért.

43:33
    Curilla bombáz a kék vonalról, Polc nem volt takarásban így védeni tudott.

42:50
    A Brassó többet korcsolyázik ezekben a pillanatokban és többször sikerül beszorítani a hazaiakat a saját térfelükre

41:30
    Bors tör be a brassói harmadba, laposan lő, de Polc leér az alsó sarokra.

Imre Hunor

Gólok és gólpasszok: 15. Curilla (Spady), 20. Zs. (Bors, Sjölund), 53. Spady (O., Curilla) – 14. Molnár (Hietamaki), 25. Klouda (Saluga, Nagy), 55. Saluga, 58. Hietamaki (Saluga)

HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczuj) – Bors, Spady, Satek, Sjölund, Bíró T., Salló, Nagy I., Mihály E., Farkas, Papp Sz. (C), Gecse, Bíró M., Tranca, Bíró O., Pál, Molnár, Rokaly, Hildebrand, Curilla, Molnár Zs., Geréb. Edző: Christer Dreberg
    Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Molnár, Fodor, Péter, Antal, Saluga, Filip, Pysarenko, Mihály, Imecs, Oprea, János, Klouda, Bálint, Virág, Nagy, Petres, Péter, Márton, Hietamaki, Mátyás. Edző: Kovács László

Játékvezetők: Lascar Valentin, Toparceanu Cosmin, Butucel Mihai, Máthé István