31:23 (11:12)
Csurgói KK
szerda 05.11.2014, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Férfi kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:37:05)

Mindenki tisztában volt vele Szegeden, hogy ez egy nehéz bajnoki mérkőzés lesz, de azt talán nem gondolták, hogy ennyire. Egy félidő telt el úgy, hogy nem volt az előny a hazaiaknál, a második játékrészben azonban a feljavuló támadójátékkal végül felőrölték egyre fáradó ellenfelüket a szegediek. Nagy csata, hatalmas küzdelem volt, időnként igen kemény jelenetekkel, de mindkét gárda maximális dicséretet érdemel a mai teljesítményéért.

60
    Mérkőzés vége. (31:23)

60
    BOMBAC a legvégén félmagasan a bal sarokba lövi a büntetőt. (31:23) (31:23)

60
    Pordánt küldik ki két percre, hetes a hazaiaknak. (30:23) (30:23)

60
    PORDÁN beállóból talál be, kissé balról a hosszú sarokba. (30:23) (30:23)

60
    Bombac passzát BALOGH lövi jobbról betörve a jobb alsó sarokba. (30:22) (30:22)

59
    Zubai és Ratajec különbözött össze egymással, páros kiállítás. (29:22) (29:22)

59
    Újabb technikai hiba a vendégeknél, a Pick támadhat. (29:22) (29:22)

58
    Oláh eladott labdája után a pályán végigmasírozó ZUBAI lő a bal felső sarokba. (29:22) (29:22)

58
    BOMBAC a jobb sarokba lövi a büntetőt. (28:22) (28:22)

58
    Belülvédekezés Herbertnél Zubaival szemben, hetes. (27:22) (27:22)

57
    Lele hetesét azonban védi Wyszomirski! (27:22) (27:22)

57
    Vranjes mehet ki újra két percre Oláh ellen szabálytalankodva. (27:22) (27:22)

56
    Szépen kijátszott hazai akció végén VADKERTI eredményes a bal szélről. (27:22) (27:22)

56
    Eladott hazai labda után Herbert passzát NAGY MÁTÉ lövi kissé jobbról a rövid sarokba. (26:22) (26:22)

55
    Lele közbelövése levágódik a sáncról, majd Ratajec pörget balról a hosszú sarok mellé. (26:21) (26:21)