Ipress Center-Vác – Esercito-FIGH Futura Roma 33:26 (vége)
Ipress Center-Vác
33:26 (19:12)
Esercito-FIGH Futura Roma
szerda 05.11.2014, 16:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Felkészülési mérkőzések

Nagyon kellett már némi sikerélmény a váci csapatnak, ezt most meg is szerezték. Hét góllal győzött a Dunakanyar hölgykoszorúja, ezen a mérkőzésen a Vác már az elején komoly előnyt épített ki, főként Hornyák Dóra remek visszatérésének köszönhetően. A félidei hét gólos különbséget úgy is tudta tartani a hazai csapat, hogy időnként feltűnő védekezési hibákat vétettek és a második félidő nagy részében részben, vagy teljes egészében a fiatal csapat játszott 1-2 rutinos emberrel kiegészítve.

Pozitívum Hornyák játéka mellett még Szondi és Virág jó formája, valamint meg kell említeni Sztranyan Ágnes kiváló védéseit is az utolsó percekben. Drávai is javuló formában egyértelműen, innentől várhatóan a Vác sokkal nagyobb erőt fog képviselni a bajnokságban is, főleg, ha a védekezési hibákat kijavítják. Ha Fülöp, Tóth Eszter és Sterjova is visszatér, akkor bárkire veszélyes lehet a váci csapat.

Ipress Center-Vác – Esercito FIGH Futura Roma: 33-26!
    ---- (17:22:06)

60
    Mérkőzés vége. (33:26)

60
    GHEORGHE a jobb alsó sarokba lő pár másodperccel a vége előtt. (33:26) (33:26)

60
    STEFANOVIC gyors támadás végén középen tör be. (33:25) (33:25)

60
    Niederwieser ziccerét óriási bravúrral védi Sztranyan!! (32:25) (32:25)

60
    Stefanovic lő mellé középről. (32:25) (32:25)

60
    Megkezdődött az utolsó perc, megvan a győzelem, a Vác támad. (32:25) (32:25)

59
    Costa lő mellé a bal szélről. (32:25) (32:25)

59
    HÁMORI unta meg a tétlenséget, középen betört és bebombázta. (32:25) (32:25)

58
    Hamarosan már csak két perc lesz hátra, Bató Lili is a pályán a hazaiaknál. (31:25) (31:25)

58
    Pelczéder a bal szélről rossz szögből kihagyja. A túloldalon Ravasz lövését Sztranyan védi! (31:25) (31:25)

57
    Technikai hiba a váciaknál, majd a lerohanásnál Costa ejti ki a labdát. (31:25) (31:25)

57
    RAVASZ Alexandra a jobb szélről hozza fel hat gólra az olaszokat. (31:25) (31:25)

57
    Sztranyan védi Costa lövését a bal szélről bravúrral, de marad az olaszoknál. (31:24) (31:24)

56
    Ahogy leírtam, Helembai áll ki két percre. (31:24) (31:24)

56
    Öt perc sincs már hátra, sokat cserélget a Vác. Közben 6 a 6 ellen újra. (31:24) (31:24)

55
    Farkas Luchin kapus lába közé dobja a hetest, de pontatlanul, nincs gól, hárít a kapus. (31:24) (31:24)

55
    Hetest harcol ki Stefanovic. (31:24) (31:24)

55
    Sztranyan érkezett a váci kapuba a hajrára. Az igazsághoz tartozik, hogy Hornyák már hosszú percek óta pihen. (31:24) (31:24)

Ipress Center-Vác: Balog J., Sztranyan Á., Bíró B. – Bató, Drávai, Hámori, Farkas, Pelczéder, Hansághy, Hornyák D., Dakos, Stefanovic, Szondi, Katona, Virág, Helembai
    Esercito-FIGH Futura Roma: Pruenster, Zanotto, Luchin – Gheorghe, Auer, Kovacs, Di Lisciandro, Cappellaro, Costa, Niederwieser, Cipolloni, Ucchino, Cattaneo, Fanton, Ravasz, Landri

Játékvezetők: Bócz László, Wiedemann Viktor