Lengyelország – Olaszország 3:2 (vége) | Magyarország – Dél-Korea 6:1 (vége)
Magyarország
6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
Dél-Korea
péntek 07.11.2014, 19:00 • Káposztásmegyeri Jégpalota, Budapest • Négy Nemzet Torna

Minden harmadban két gólt lőve hatalmas fölénnyel nyerte meg első mérkőzését a Káposztásmegyeri Négy Nemzet Tornán a magyar csapat.
    Az első harmadban Sikorcin talált be gyorsan és a harmad vége felé Csányi talált közvetlen közelről a kapuba. A második harmadban Orbán és Vas Márton szépségdíja góljával növeltük az előnyt.
    A harmadik játékrész első felében Rafaj és Szirányi talált be. A két gól között volt egy verekedés ami után Rafajnak és Oh Hyon Ho kellett elhagynia a jeget. A végén a Dél-Koreaiak Shin Sanghoon góljával szépítettek, de többre már nem futotta.

Magyarország legjobbja: Rajna Miklós.
    Dél-Korea legjobbja: Kim Wonjun.

Az első nap után, így Magyarország, Lengyelország, Olaszország és Dél-Korea a sorrend. Holnap is jövünk két meccsel tartsanak velünk!
    Köszönöm a figyelmet! (21:17:51)

60:00

59:07
    Dél-Korea emberelőnyben!
    Vas Márton kapott két percet bottal akasztás miatt.

59:01
    Lement a kapuból Mattew Dalton, de már jöhet is vissza.

58:16
    Tilos felszabadítás az ázsiai csapattól!

57:52
    Les a Dél-Koreai csapatnál!

56:32
    Ahn Jinhui lövését védte szépen Rajna.

55:47
    Sofron lőtt egy passz után kapásból, de elment a hosszú felső mellett a korong.

55:37
    Rajna tenyerelt rá egy korongra, így buli a magyar harmadban.

55:10
    Belőtt korong a kapu elé, de Dalton szépen védte.

53:25
    Dél-Korea gólt szerzett!
    Shin Sanghoon lövését először szépen spárgázta ki Rajna, de utána jött az ismétlés ismét SHIN SANGHOON érkezett és ezt már a magyar kapus sem védhette.

Gólpassz: Ahn Jinhui és Kim Hyeok.

52:23
    Kim Sang Wook lövését védte nagy bravúrral Rajna.

51:40
    Rossz centerezés Michael Owen Swift felé.

50:38
    Tilos felszabadítás a magyaroktól!

50:24
    Park Woo Sang lőhetett ziccerben, de Rajna szépen védte a lövést.

50:11
    Les a Dél-Koreaiaknál!

49:41
    Szirányi lőtt a kék vonaltól, de most blokkolták a lövését.

49:05
    Kim Ki Sung a bal kapufától lőtte el keresztbe a kapu előtt a korongot.

Pap Csaba

Gólok és gólpasszok: 3. Sikorcin (Pozsgai), 19. Csányi, 31. Orbán (Metcalfe, Sofron), 37. Vas M. (Hári, Sofron), 46. Rafaj (Dubek, Sikorcin), 49. Szirányi – 54. Shin S. (Ahn Jinhui, Kim H.)

Magyarország: Rajna (Duschek) – Vas M., Mestyán, Benk, Vas J. (A), Magosi – Tokaji (C), Orbán, Metcalfe, Hári, Sofron – Gőz, Szirányi, Kovács Cs. (A), Dubek, Sikorcin – Pozsgai, Martine, Sebők, Rafaj, Csányi.
    Dél-Korea: Dalton (Park K. H.) – Kim W., Kim Y. H. (A), Radunske, Kim S. W., Kim K. S. – Young, Choi, Ahn Jinhui, Shin, Park W. S. (C) – Kim H., Oh, Cho (A), Sin, Swift – Ahn Junghjun, Sung, Suh, Kim H. J., Lee.

Játékvezetők: Tomas Radzik, Andera Benvegno – Pálkövi Botond, Németh Márton