EC VSV
5:4 (2:1, 0:1, 3:2)
Fehérvár AV19
péntek 14.11.2014, 19:15 • Villach, Ausztria • EBEL

Több találat esett az utolsó harmadban, mint az előző kettőben összeadva. Nagyot harcolt az utolsó negyedben két gólos hátrányból a Volán, de sajnos az ötödik villachi találat végül döntőnek bizonyult. A kapuslehozatal részben bejött nekünk, mert sikerült szépíteni, de végül egyenlíteni már nem, így győzött a VSV Villach.

Villach – Fehérvár: 5-4!
    ---- (21:34:11)

60:00

58:17
    Ismét lejön Robinson, hat az öt ellen támadhat a Volán!

57:44
    A Volán gólt szerzett!
    JEFF LOVECCHIO szépít a Volánnak, így még maradt némi remény, 5-4!
    Gólpassz: Frank Banham.

57:10
    Kockáztat a Volán, lehozza a kapust, Robinson helyett egy mezőnyjátékos a jégen.

55:10
    A Villach gólt szerzett!
    Félő, hogy eldöntötte a találkozó sorsát a Villach. BROCK McBRIDE góljával már 5-3!
    Gólpassz: Nico Brunner.

45:49
    Közelebb zárkózik a Fehérvár, LADISLAV SIKORCIN a gólszerző! 4-3!
    Gólpassz: Orbán Attila.

44:04
    ADIS ALAGIC kettőre növeli a hazai előnyt sajnos. 4-2!
    Gólpassz: Nico Brunner, Klemen Pretnar.

40:53
    BROCK MCBRIDE góljával ismét megszerzi a vezetést a VSV! 3-2!
    Gólpassz: Eric Hunter.

40:01

Egyelőre felállt a két gólos hátrányból a Volán, egyenlíteni tudott ebben a gólszegény játékrészben. A következő 20 perc alatt eldönthetik a javukra a mérkőzést, avagy a hosszabbítás után dől csak el a találkozó.

VSV – Fehérvár: 2-2, a szünet után folytatjuk a 3. harmaddal!
    ----

40:00

39:21
    Benk András feltartás miatt kap két perces büntetést. VSV emberelőny.

35:26
    Ledolgozza két gólos hátrányát a Fehérvár! MAGOSI BÁLINT talál be, ezzel 2-2!
    Gólpassz: Benk András, Johan Ejdepalm.

33:00
    Igen régóta nem történt esemény a mérkőzésen, őrzi egy gólos előnyét a Villach.

27:44
    Kiegészült a Volán.

25:44
    Kettő perc Erdély Csanádnak fogás miatt.

20:46
    Kiegészült a Volán, áthúzódó kiállítás volt.

Gólok és gólpasszok: 2. Haydar (Unterluggauer, Pewal), 7. Pewal (Haydar, Bacher), 41. McBride (Hunter), 45. Alagic (Brunner, Pretnar), 56. McBride (Brunner) – 15. Kovács (Marino, Sikorcin), 36. Magosi (Benk, Ejdepalm), 46. Sikorcin (Orbán), 58. Lovecchio (Banham)

EC VSV: Lamoureux (Höneckl) – Bacher, Waugh, Hunter, McBride, Santorelli – Jarrett, Unterluggauer, Pewal, Krog, Haydar – Brunner, Pretnar, Alagic, Lammers – Siutz, Gelfanov, Nageler, Göhringer, Petrik
    Fehérvár AV19: Robinson (Rajna) – Wehrs, Szirányi, Lovecchio, Sarauer, Banham – Ejdepalm, Orbán, Kovács Cs., Sikorcin, Marino – Tokaji, Reiter, Benk, Nemes, Magosi – Hetényi P., Kocsis, Erdély, Vincze

Játékvezetők: Trpmir PIRAGIC – Timo ATTLMAYR, Michael-John JOHNSTONE