Rayo Vallecano – Real Club Celta de Vigo 1:0 (vége) | Levante – Valencia 2:1 (vége) | Elche CF – Cordoba 2:2 (vége)
Villarreal – Getafe CF 2:1 (vége)
Villarreal CF
2:1 (2:0)
Getafe CF
vasárnap 23.11.2014, 21:00 • Camp El Madrigal, Villarreal • Primera División

Az első húsz perc a vendégeké volt, de nem sikerült gólra váltani a helyzeteket. Ezt követően feljavult a hazai csapat, majd a 38. percben Gaspar, ezt követően a 43.percben Moreno lőtt gólt.

A második félidőben szinte semmit nem csináltak a hazaiak, ráültek a két gólos előnyre. A 61. percben a sokadik helyzetet sikerült gólra váltani, és sikerült faragni a hátrányból. Az egyenlítésre nem maradt erejük a vendégeknek, pedig azért adódott lehetőség Lafita előtt is, és Sammir előtt szintén. Köszönjük, hogy velünk tartottak Kedves Nézőink! (22:50:04)

90+4

90+4
    Cani beadása a jobb szélről nem okozott veszélyt, Guaita fogta.

90+4
    Diawara szabálytalan Paulistával szemben.

90+3
    Arroyo kapott szabadrúgást.

90+2
    Yoda a lecsorgó labdát csúnyán fölé lőtte, szinte kiszállt a stadionból.

90+1
    Négy perc a ráadás.

90
    Michel lövése megpattant, feltehetőleg saját társon, és elcsorog a jobb kapufa mellett. Kirúgás következik. Ezt is megúszta a Villarreal.

90
    Megkezdődött a rendes játékidő utolsó perce.

89
    dos Santos sípszó után rúgta el a labdát, sárga a jutalma.

87
    Uche rántotta le ellenfelét.

87
    A jobb szélről érkező beadás elhagyta az alapvonalat. Asenjo jöhet kirúgással.

86
    A bal szélről érkező beadás Vietto mögé érkezett, a támadásnak vége.

85
    Arroyo faltolta le Uchét. Szabadrúgást kapnak a hazaiak.

85
    Ezek a Getafe percei.

84
    Michel labdája Yodát kereste, de elmarták előle a labdát.

83
    Yoda labdája nem jó Escuderonak, Villarreal bedobás jöhet.

82
    dos Santos beadását kicsúsztatták a kapu elől a védők.

81
    Velazquez sípszó után rúgta el a labdát. Sárgalap.

81
    Michel jobb oldalról érkező beadásáról éppen hogy lekésett Diawara, Asenjo vetődött rá a labdára. Meleg pillanatok.

81
    Asenjo együtt él a játékkal , ismét ő mentett.

80
    Arroyo tette be lágyan a labdát, majd Lafita kapásból kínálta meg Asenjot, akiről ki sem jött a labda.

80
    Getafe bedobással folytatódhat a játék.

79
    Uche lépett pályára Moreno helyett.

78
    Egy védelmi megingásra Michel csapott le, majd 20 méterről ballal lőtt kapura. Asenjo bravúrral tolta ki balra a labdát.

77
    Negyed óra van már csak a mérkőzésből.

76
    Sammir szöglete után lökésért jár kifelé a szabadrúgás, Viettot lökte fel Lafita.

76
    Sammir szögletét Costa kivágta, ismét sarokrúgás.

76
    Caniról ment ki a játékszer. Getafe szöglet.

75
    Michel szabálytalankodott, Asenjo a labda mögött.

74
    Trgueros helyére dos Santos állt be.

73
    Gomez beadását Ruiz próbálta a kapuba juttatni, de körülbelül egy métert tévedett, és a kapus amúgy is rajta volt.

73
    Escuderoról ment ki a labda, szöglet következik.

72
    Hatalmas helyzetbe került Trigueros, majd lövés helyett passzt választott, de társa lesen. Szabadrúgás kifelé!

70
    Costa lövését Guaita magabiztosan fogja, és rögtön indítja is társait.

69
    Honestroza gyengén játszott a második félidőben, le is cserélik. Helyette Diawara a pályán.

69
    Cheryshev helyén Cani folytatja.

68
    Michel húzta vissza ellenfelét. Szabadrúgás veszélyes helyrl. A távolság nagyjából 35 méter.

67
    A második félidő derekán járunk. Ismét gyengén kezdte a félidőt a hazai csapat, de ezúttal a Getafe ki is tudott haszálni egy helyzetet, és szépített.

66
    Gomez kapott szabadrúgást a középpályán.

65
    Szabadrúgást kapott a Getafe, amit Sammir tekert rá. A rövid sarok felé tartó labdát Asenjo fogta.

64
    Rodriguez helyére Michel állt be.

63
    Naldo és Arroyo tétovázott addig, amíg Cheryshev megszerezte a labdát, majd ráküldte. Kirúgással folytatódhat a játék.
    LACEN - 2:1

61
    A Getafe gólt szerzett!

Az imént beállt Sammir szépen készítette le MEHDI LACEN-nek, aki ballal, laposan, erősen kilőtte a bal alsó sarkot. Az állás 2:1!

60
    Sammir érkezett Sarabia helyére.

59
    Moreno is sárgát kapott.

58
    Nem volt veszélytelen a beadás, a védők szögletre tisztáztak.
    A beadás Triguerostól érkezik, de ezt is hatástalanítják a kék mezes védők.

57
    A labda Cheryshevről ment ki, bedobás.

56
    Sarabia belépője megért egy sárgalapot.

55
    Gaspar szerelése egy ütemet késett, szabadrúgás.

54
    Vietto szerelt remekül, bedobás.

53
    Escudero egy cselt követően erőből belőtte a kapu elé, de Guaita kiboxolta.

52
    Yoda lövését blokkolták. Jöhet a Villarreal.

51
    Kiegészültek a csapatok, Trigueros szögletét kifejelték.

50
    10-10 emberrel jelenleg mindkét csapat.

48
    Lafitát kell ápolni, és Paulistát is.

48
    Trigueros szögletéhez nem ért hozzá senki. Kirúgás.

47
    Cheryshev harcolt ki szögletet.

46
    A hazaiak kezdték a második félidőt.

46

Az első húsz percben többször is adódott gólhelyzet a vendégek előtt, de nem tudtak élni a lehetőségekkel. Ezt követően fokozatosan javult a hazaiak játéka. A 38. percben Gaspar egy remek passzt követően gólt szerzett, majd öt percre rá Gerard Moreno is túljárt Guaita eszén. 2:0-ra vezetnek a hazaiak, meglátjuk, hogy képes-e talpra állni a Getafe. Hamarosan jövünk a második félidővel!

45

45
    A beadás élesen jött, de Cheryshevnek picit magas lett.
    MORENO - 2:0

43
    A Villarreal gólt szerzett!

GERARD MORENO kapott remek passzt Cheryshevtől, majd lapos lövése 6 méterről a védő, és a kapus között utat talált a hálóba. Immár 2:0 az álllás!

42
    Costa végezhet el bedobást.

40
    Öt perc van a félidőből.
    GASPAR - 1:0

38

A csapatkapitány, MARIO GASPAR kapott remek passzt, Hinestroza lemaradt, és Gaspar védhetetlenül vette be Guaita kapuját. Az állás 1:0!

38
    Trigueros szögletét kicsúsztatták, majd a kipattanót Cheryshev küldte rá 18 méterről, de nem tudta leszorítani. Kirúgás.

37
    Naldo mentett szögletre.

36
    Cheryshev kapott remek passzt, majd közelről érkező lövését Guaita fogta, a kipattanóval pedig Vietto kisodródott, a visszatett labdát kifejelték!

36
    Átvette a kezdeményezést most a hazai csapat.

35
    Getafe bedobás következik.

33
    Trigueros szabálytalankodott, a lapot megúszta.

32
    Costa bal oldali beadására Cheryshev kapásból lőtt, Guaita hárított!

31
    Negyed óra van az első félidőből Kedves Nézőink!

30
    Vietto eladta a labdát. Guaita vágja ki a mezőnybe a labdát.

30
    Yoda középre tett labdája nem volt jó, indulhatnak a sárga mezesek.

29
    Escuderoról ment ki a labda. Jöhet a Villarreal bedobással.

28
    Trigueros hosszan tolta meg, Lacen kivágta.

27
    Az első valamirevaló lövés. Cheryshev a hazaiak legjobbja eddig. Ballábas lövése nem sokkal szállt fölé.

26
    Gomez nem tudta bent tartani a labdát. Escudero jöhet bedobással.

25
    A beadást kifejelte Yoda, majd Cheryshev ismételt beadása sem okozott veszélyt.

25
    Cheryshev nem tudta befűzni ellenfelét, a védők szögletre mentenek.

24
    Gomez lövése felejthetőre sikeredett. Guaita jöhet kirúgással.

24
    Az első félidő derekán járunk, sorjáznak a lehetőségek a vendégek előtt, gólra váltani nem tudták lehetőségeiket, az utóbbi percekben éledeznek a hazaiak.

23
    Costa állította meg ellenfelét, Santiago Jaime Latre a sípjába fújt.

23
    0-5! Ennyi a próbálkozások száma. Több mint meglepő.

22
    Cheryshev elől Guaita szabadított fel.

21
    Lacen szabálytalankodott, jöhetnek a hazaiak.

21
    Sarabia cipőjéről ment ki a labda. Bedobás.

20
    Cheryshev szabálytalankodott.

20
    Getafe szabadrúgás. Nem találja a ritmust a Villarreal.

19
    Sarabia szögletét kifejelték, majd Hinestroza kezezett. Jöhet a sárga mezes csapat.

19
    Hinestroza bombázott , Asenjo bravúrral védett. Szöglet.

18
    Sarabia kínálta lövésre csapattársának, majd Escudero jobbal tüzelt, nem sokkal mellé! Újabb vendég lehetőség.

17
    Sarabia jöhet veszélyes helyről beadással.

17
    Victor Ruiz kapott jogosan sárgát durvaság miatt.

16
    Hinestrozaról pattant ki, hazai bedobás következik.

15
    Yoda csinált remek lövőcselt, majd betört a tizenhatoson belülre, és ráküldte! A labda a hosszú sarok mellett kötött ki. Kirúgás.

13
    Egyenlőre a hazaiak nem mutattak sokat, még a legelején veszélyeztettek a vendégek, nagy helyzet nem adódott!