Debreceni VSC – Nyíregyháza 5:0 (vége) | Győr – Paksi FC 2:2 (vége)
ETO FC Győr
2:2 (0:0)
Paksi FC
vasárnap 30.11.2014, 18:30 • ETO Park, Győr • OTP Bank Liga

Nagyon gyenge első félidő után is még 18 percet kellett várni az első gólra, de megérte, mert utána jött még három, kétszer tudott egyenlíteni a Paks, igaz a második gólhoz kellett a győri kapus szarvashibája is, de összességében talán rászolgált az egy pontra a vendég gárda. (20:27:21)

90+4

90+4
    Kamber talál a hálóba, de les miatt érvényteleníti a gólt Kassai.

90+3
    Rudolf 25 méteres lövését blokkolják a védők.

90+2
    A Paks gólt szerzett!
    BARTHA LÁSZLÓ jobbról, a 16-os sarkáról teker kapura, Kocic elnézi a labdát, és a keze alatt az a bal alsóba surran! 2:2

90+1
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Trajkovic (Győri ETO FC).

90+1
    4 perc a ráadás.

90
    Rudolf vesz át egy labdát a 16-os előterében, megtolja a védője mellett, majd éles szögből lő a jobb sarok mellé, ez komoly helyzet volt!

89
    Az újabb szöglet után Wolfe fejel mellé a rövid sarokról.

88
    Rudolf ívelhet be szögletet balról, majd Molnár közbeavatkozása után jobbról is.

87
    Rudolfot buktatják a pálya közepén, szabadrúgás.

86
    A paksi szöglet veszélytelen ezúttal is.

85
    Kecskés jó csel után 28 méterről lő kevéssel a jobb alsó mellé, Kocic még bele tudott érni.

84
    Lipták ível fel egy szabadrúgást a felezővonalról, Koltai indul rá, de nem éri el, Molnár gyűjti be.