Atlético Madrid – La Coruňa 2:0 (vége) | Sevilla – Granada 5:1 (vége) | Cordoba – Villarreal 0:2 (vége)
Valencia – Barcelona 0:1 (vége)
Sevilla FC
5:1 (1:1)
Granada CF
vasárnap 30.11.2014, 17:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

A végig jobban játszó Sevilla hazai pályán végül kiütéssel nyert, a végére teljesen összezuhant a Granada.
    A mérkőzésen a hazaiak jutottak vezetéshez, Bacca a 24. percben talált be, de a játékrész vége előtt El Arabi büntetőből egalizált.
    A fordulást követően a Sevilla uralta a játékot, a vendégek jobb híján csak a védekezéssel voltak elfoglalva. A 65. percben szerezte meg a vezetést a hazai csapat, Banega egy kapu előtti kavarodást váltott gólra. Majd a 79. percben már végképp eldőlt a találkozó, ismét Bacca volt a gólszerző.
    A végére a Granada teljesen összeesett, Mbia a 89., Gameiro pedig a 92. percben talált be.
    Köszönöm a figyelmüket! (18:56:51)

90+2
    GAMEIRO - 5:1

90+2
    A Sevilla gólt szerzett!
    Így már ez kiütés! Jobbról tették középre a hazaiak, három méterről KEVIN GAMEIRO a kapuba fejelt. A Granada összeesett a végére.

90
    Két perc lesz a ráadás.
    MBIA - 4:1

89
    Ami nem sikerült az imént, az összejött most a hazaiaknak! Gameiro balról tökéletesen emelt középre, az ötösről STEPHANE MBIA magabiztosan fejelt a kapuba.

87
    A hazaiak nem álltak le, jól megforgatták a Granada védelmét, de végül nem sikerült újabb gólt szerezni.

86
    Jobbról ívelhetett be szabadrúgást a Sevilla, középen az ötösről Mbia fejelt kapura, Fernández bravúrral védett.

85
    Bacca helyett Gameiro érkezett az utolsó percekre.

84
    A Sevilla most eldugja a labdát, a hazaiak kényelmesen passzolgatnak a középpályán.

83
    Isaac jött be a lecserélt Piti helyett.

82
    A Granada az elvégzett szabadrúgás után hamar elveszítette a labdát. A biztos vezetés birtokában a Sevilla se nagyon erőlteti a játékot.

81
    A vendégek vezettek támadást, Carriço volt szabálytalan, a Granada végezhet el szabadrúgást.
    BACCA - 3:1

79
    CARLOS BACCA duplázni tudott, ezzel valószínűleg eldőlt a három pont sorsa. Reyes ívelte be jobbról a labdát, középen Bacca még le is kezelte, majd hat méterről magabiztosan lőtt a kapuba.

78
    A vendégek nem adták fel, jóval bátrabban játszanak mint a második félidő elején.

77
    Ismét szabadrúgást végezhetett el a Granada, a középpályáról a hazaiak kapujához beívelt labdát Beto megszerezte.

Gólok: 24. Bacca, 65. Banega, 79. Bacca, 89. Mbia, 90+2. Gameiro – 42. Youseff El Arabi (bünt.)

Lapok:   25. Piti (GRN), 28. Fernandez (GRN)

Sevilla FC: Beto – Figueiras, Carriço, Pareja, Krychowiak – Banega (76. Suárez), Vitolo, Mbia, Bacca (85. Gameiro) – Deulofeu (63. Reyes), Vidal
    Cserék: S. Rico – F. Navarro, Kolodziejczak, Arribas, J. Reyes, Den. Suárez, Gameiro, Aspas

Granada CF: R. Fernández – Babin, Foulquier, Murillo, F. Rico – J. Márquez (14. Eddy), Piti (83. Isaac), Iturra, A. Sissoko (68. Córdoba) – J. Carlos, El Arabi
    Cserék: Olazábal – Nyom, Maínz, Córdoba, D. Larsson, Isaac, Pascual.

Játékvezetők: Prieto – García, Aboy