Southampton FC – Manchester City 0:3 (vége) | Tottenham Hotspur – Everton FC 2:1 (vége)
Tottenham Hotspur
2:1 (2:1)
Everton FC
vasárnap 30.11.2014, 17:00 • White Hart Lane, London • Barclays Premier League

Az első félidőben az Everton szerzett vezetést Mirallas bombagóljával. Ezt követően jött a válasz Eriksen okos góljával, és remek helyezkedésével. Még az első félidőben sikerült vezetést is szereznie a hazai csapatnak, Soldado remekül fejezte be a kontrát, szépen lőtte el Howard keze mellett a labdát a hálóba.

A második félidőben nem sikerült egyenlítenie az Evertonnak, gólt nem láthattunk ebben a játékrészben. A Tottenham veszélyesebben játszott ebben a félidőben is. Remek meccs volt.

A Tottenham otthon tartotta a három pontot. Köszönjük, hogy velünk tartottak Kedves Nézőink! (18:51:34)

90+4

90+3
    A Spurs kapott szabadrúgást.

90+2
    Eriksen az ötödik hazai oldalon, aki besárgul.

90+1
    Három perc a ráadás.

90+1
    Besic szabálytalan. Az áldozat Kane, aki értékes másodperceket nyert ezzel csapatának.

90
    Bentaleb is sárgalapot kapott.

90
    A beadást követően Fazio blokkolta Lukaku fejesét, az Everton reklamál, hogy kezet ért, de nem foglalkozik a játékvezető a reklamációval.

89
    Davies kapott sárgalapot Michael Olivertől.

88
    Vendég szöglet, amit Barkley végezhetett el, de nem sikerült valami acélosra a beadás.