Ferencváros Bp. ESMTK – Corona Brasov Wolves 0:5 (vége) | DVTK Jegesmedvék – HSC Csíkszereda 6:1 (vége)
Ferencváros Bp. ESMTK
0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
Corona Brasov Wolves
szombat 06.12.2014, 17:00 • Pesterzsébeti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

Magabiztos, 5 gólos győzelmet arat a vendég Brassó. A Fradi ma nyomát sem mutatta a tegnapi jó játéknak, bár a lehetőségeik megvoltak, de nem tudtak élni velük. Ezzel egyre távolodnak a rájátszást érő helyektől, míg a Brassó tapad a dobogós csapatokra. (19:11:08)

60:00

59:30
    Az utolsó percben még a vendégek eddig keveset játszó sora is pályára lép, és ezzel lassan vége is a találkozónak.

Nagyon szeretne szépíteni a Fradi az utolsó pillanatokban, ők nyomnak, a Brassónak most már semmi nems ürgős.

58:23
    Németh kerül helyzetbe, de Polc ezt is valami bravúros mozdulattal hárítani tudja.

57:00
    Egy messziről kapura emelt korong pattan meg Polc fejvédőjén, majd Kiss Gábor még a botjával is odaüt. Ez elég csúnya, bár nyilván enm szándékos mozduéat volt. Kiállítás nincs, talán némi meglepetésre.

56:00
    Mikusovic próbálkozik meg a gólszerzéssel, de Polcig el sem jut a korong.

55:13
    A Brassó gólt szerzett!
    Bent van az ötödik vendég gól is. PÉTER ZSOLT a gólszerző. Assziszt: Mihály és Filip. Ezzel a találattal azt hiszem végleg eldőlt a találkozó.

54:00
    Újabb perc pereg le, jobbára vendég helyzetek vannak továbbra is.

52:30
    Saluga korcsolyázza körbe a hazai harmadot és lő a végén, de Marton ezúttal védeni tud.

52:00
    Eldőlni látszik a találkozó. Magabiztos a vendég előny és nem látszik a Fradin, hogy több gólra is képes lenne a hátralevő időben.

51:30
    Hazai les.

50:00
    Rafaj előtt teremtődik nagy helyzet, mikor egy kiugrás után egymaga viheti a kapura a korongot, de a kapuvasat találja csak el a zöld-fehér játékos.

49:07
    PÉTER RÓBERT használja ki a kettős előnyt egy végletekig kijátszott akció végén. Assziszt: Saluga és Filip
    Ezzel az egyik kiállítás letelik.

48:50
    Nem sokáig maradhatott Galló a jégen, újfent őt szórják ki. Magas bottal való játékért kap 2 percet ezúttal.

48:21
    Visszajöhet az egyik kiállított hazai játékos.

47:45
    Nagy lövését hárítja mamuttal Marton, de nem tudnak felszabadítani.

47:29
    Cernyt is kiállítják, szintén 2 percre durva játékért. Ezzel 5 a 3 ellen folytatódik a játék.

urimate

Gólok és gólpasszok: 15. Molnár (Virág, Árpád), 29. Petres (Obsut, Filip), 32. Mihály (Pysarenko), 50. Péter (Saluga, Filip), 56. Péter (Mihály, Filip)

Ferencváros Bp. ESMTK: Marton (Budai) – Moravec, Cerny, Novak (A), Mikusovic, Kiss Á. – Géczi, Hegyi, Pál, Rafaj, Dubek – Lencsés, Lévai, Galló, Borbás, Kiss G. (A) – Horváth (A), Revák, Németh, Papp
    Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Filip, Obsut, Péter R. (A), Saluga, Klouda – Pysarenko (A), Han, Virág Cs., Mihály (C), Molnár – Imecs, Nagy, Antal, Petres, Fodor – János, Péter Zs., Márton, Molnár

Játékvezetők: Kicses Gergely, Halassy György – Soós Dániel, Pálkövi Botond