Fehérvár AV19 – UPC Vienna Capitals 4:1 (vége) | Miskolci Jegesmedvék – HDD Olimpija Ljubljana 5:3 (vége)
Fehérvár AV19
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
spusu Vienna Capitals
szombat 06.12.2014, 12:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Erste Bank Juniors League

Inkább hajtós, mint szép meccset láthattunk, de azért voltak pillanatok, melyekért érdemes volt kilátogatni az összecsapásra. Ki kell emelni Tóth Renátó, Szabó Dániel, és Kiss Patrik remek játékát, a 11 szerzett pontból 8-at ez a három játékos jegyzett. Ami a kapusteljesítményt illeti, Bors Gergő jól játszott, biztos pontja volt a védelemnek, amely összességében is keveset hibázott. A végére jól kiütközött a két csapat közti különbség, bár a Bécs sokáig erőn felül teljesítve szorossá tudta tenni a találkozót. A hasonló folytatásban bízva köszönöm megtisztelő figyelmüket, a viszontlátásra! (14:36:00)

60:00

59:55
    Saját kapuja mögött a Bécs.

58:58
    Lendületesen tör előre a Fehérvár, a védők már csak asszisztálnak hozzá.

58:25
    Babusek ért ki Kiss Partikra a lövés pillanatában, így fölé ment a próbálkozás.

57:49
    Horváth Richárd lövése ment centikkel a kapu mellé.

56:49
    Les miatt szakad meg a bécsi támadás.

55:39
    A Volán gólt szerzett!
    Csendesebb perc után itt a negyedik fehérvári gól! Takács lövése után a korong pont KISS PARTIK elé került, aki hezitálás nélkül a kapuba lőtte azt! Kissé szerencsés gól, de a helyzetfelismerés, és a gyors reagálás mindenképp dicsérendő.

54:11
    Kiss Patrik lövése pattan le egy vendég korcsolyáról.

53:53
    Bors Gergőnek kellett egy komolyabb védést bemutatnia, nem kéne magunkra húzni az ellenfelet.

53:05
    Most érkezett egy lövés Bors kapujára, a magyar hálóőr pedig könnyűszerrel védett.

52:43
    Már egy perce a bécsi harmadban a korong

51:54
    Ismét fehérvári ütőkön a korong, nem láthatóan fáradtak a vendégek.

51:33
    Tóth szórta el a korongot, indulhat a Bécs.

50:30
    Kezd kissé fáradni a Bécs, már nem tudnak úgy megiramodni, mint ahogy az első két harmadban tették.

49:45
    Fehérvárhoz méltó góllal növeli két gólosra előnyét a Volán! Imre Patrik Tóth Renátóhoz passzolt keresztbe, aki a középen érkező KISS PATRIKHOZ továbbított, aki elegánsan a kapuba továbbította a korongot! 3-1!

49:02
    Határozottan állították meg a fehérvári csatárokat a bécsi védők

48:09
    Erdei Zoltán előtt csúszott el kevéssel a korong.

47:09
    A Capitals gólt szerzett!
    Villámgyorsan kihasználja előnyét a Vienna! Worel passza után DOMINIC THALHAMMER lőtt hatalmas gólt a kék vonalról! A gólla a Fehérvár kiegészült.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 29. Tóth (Szabó D., Takács), 45. Tóth (Szabó D.), 50. Kiss (Tóth R., Imre), 56. Kiss (Takács, Szabó D.) – 48. Thalhammer (Worel, Maurer)

Fehérvár AV19: Bors (Gadácsi) – Baranyai, Szabó B., Szita, Erdei, Kovács – Baranyai, Szabó D., Tóth, Horváth, Kiss – Antal, Járossy, Rajz, Török, Szabó M. – Fürst, Mányok, Négyesi, Imre
    spusu Vienna Capitals: Tschrepitsch (Prosenz) – Fridman, Müller, Rohm, Zeiner, Thalhammer – Hausner, Babusek, Voican, Maxa, Maurer – Worel, Worlicek, Artner, Tischler – Sukhov, Schreiber, Knopfloch